AKTUALIZACE 19:45

…..že celá akce COVID-19 je jeden velký podvod na lidstvo. Všechny dnešní akce, které můžete po světě pozorovat, byly připraveny dle plánu ROTSCHILDŮ A ROCKEFELERŮ v roce 2010. Link na tadescu byl uveden. Takto mělo dojít k zotročení, očipování a eliminaci větší části lidstva. Vše potvrzují proslovy DE-BILLA GATESE a jeho plány….

QQ:QQ Q9:54

1) Nosit roušky či nenosit roušky?????

Pokud se rozumný a myslící člověk zamyslí nad celou kampaní s rouškami, musí mu být na první pohled okamžitě jasné, že vše je pouze podvod.

Pokud lékaři mají povoleno v televizi tvrdit, že roušky Vás před ničím neochrání, koblihář BABIŠ pronesl v rozhovoru na PRIMĚ (myslím si ž to byla PRIMA) , že roušky jsou pouze doporučením ale je na každém, jak se rozhodne. Nikoho do nošení roušek vláda nenutí. Bylo by dobré se nad těmito výroky zamyslet.

Nikde není zákon o POVINNOSTI nošení roušek. Sám koblihář to potvrdil.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Podívejte se prosím, jak je velká baktérie či virus a podívejte se jak je velký netkaný prostor látky, ze kterého jsou roušky udělány. Pro laiky jednoduše řečeno, je to asi takový poměr, jako kdybyste chtěli filtrovat vodu od kamene při velké tvrdosti vody z vodovodu,  přes sítko které používáte v kuchyni na špagety.

TOXICITA vdechovaného zpětného vzduchu do plic je daleko nebezpečnější než jakýkoliv virus.

Včera jesem někde na webu četl o mladé dívence, asi 13 či 14 let, která v hromadné dopravě zkolabovala kvůli nedostatku kyslíku a zemřela. Je prvním prokázaným případem úmrtí díky roušce. Zvedla se celkem dost velká nevole proti rouškám.  I lékaři potvrdili, že v době „rouškové“ stoupla vlna mozkových mrtvicí a srdečních infarktů na několikaset násobek dřívějších statistik.

Zde jsem našel jeden link. Ten původní nikoliv. Je to potvrzeno, že zemřela na nedostatek kyslíku!!!!!  ODKAZ

Záleží tedy na Vás, jak s těmito daty naložíte a jestli si i nadále budete ubližovat…..

Osobně bych do práce, která povinně zavedla roušky, nechodil a nahlásil se nemocen. PO CELOU DOBU POVINNOSTI. Popřípadě bych vedení podniku nechal podepsat, že pokud se mně něco stane díky nošení roušky a odejdu do jiné dimenze, jsou povini živit celou moji rodinu. NENÍ TO ZÁKONEM STANOVENO!!!!!

Je lepší nemocem předcházet, než nemoci léčit, je lepší problémům předcházet než problémy řešit…..

A k tomu přikládám následující:

Vláda má problém. Nemůže Čechy nutit, aby nosili roušky, shodují se ústavní právníci

Roušky se ve velkém vrací, a to v podobě nařízení ministerstva zdravotnictví. Čechům už se je – navzdory zhoršující se epidemiologické situaci – nechce příliš nosit. Dokonce vznikají iniciativy hlásající občanskou neposlušnost. Ty svým členům například doporučují, aby si roušky šili ze záclon. Taková ústenka je pak pochopitelně neefektivní.

Chybí zákon, který by povinnost uložil

Obecně se nicméně mělo za to, že se lidé budou muset nakonec stejně sklonit a roušky poctivě nosit tam, kde jim to stát předepíše. Nyní se však ozývají ústavní právníci, podle kterých tomu tak zdaleka být nemusí. Například podle ústavního právníka Zdeňka Koudelky vychází ministerstvo ze zákona o ochraně veřejného zdraví, který mu umožňuje uložit zákaz či nařízení určité činnosti v likvidaci epidemie nebo nebezpečí jejího vzniku.

To však podle Koudelky nemusí stačit. “Existuje ústavní zásada, že nikdo nesmí být nucen činit, co zákon neukládá. Pakliže žádný zákon výslovně neumožňuje ministerstvu zdravotnictví stanovit povinnost nošení roušek, je narušena tato ústavní zásada, která byla zavedena v reakci na totalitní období do roku 1989, kdy řada povinností byla stanovena pouhými podzákonnými předpisy,” uvedl Koudelka ve svém blogu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Kritika zaznívala už na jaře

Podle právníka jsou nařízení ministerstva zdravotnictví nelogická. Týkají se totiž také regionů, kde nákaza zatím hrozí minimálně. “Snad lze připustit stanovení povinnosti individuálním rozhodnutím vůči konkrétní osobě s patřičným odůvodněním. Pokud však ministerstvo ukládá povinnost lidem jen z preventivních důvodů plošně, když samo ve svém semaforu uvádí, že s výjimkou Prahy a okresu Karviná je území Čech, Moravy a Slezska s nulovým či zanedbatelným rizikem nákazy, jde o nesprávný postup. Není vyhlášen nouzový stav, stát je v normálním ústavním režimu,” píše Koudelka.

S tímto názorem přitom v obci ústavních právníků není osamocen. Zatímco jindy Koudelkovi jeho kolegové vyčítají často příliš extrémní výklad zákonů, tentokrát s ním v zásadě souhlasí. “Právní situace se od jara nezměnila. Ministerstvo zdravotnictví stále postupuje podle stejných ustanovení o ochraně veřejného zdraví. Ten je značně neurčitý, což bylo předmětem kritiky už na jaře,” řekl profesor Jan Kysela, který působí na Právnické fakultě UK pro tn.cz. Dodal také, že za právě proto byl připraven zvláštní zákon, který se však zasekl v poslanecké sněmovně.

2) Masky, které nebrání v dýchání

Pro děti i dospělé je možné zakoupit následující masky ve kterých se nebudete dusit. Rovněž tak nebudete vdechovat zplodiny zpět do plic.

Zde najdete odkaz na zakoupení.

https://images.app.goo.gl/1K3rZLDRSTeXej9A8

[wp_ad_camp_2]

 

3) Jak jsme předpovídali

Pád akcií je nezadržitelný a nikdo ho neumí zastavit. Tento týden během tří dnů ztratily akcie firmy APPLE, MICROSOFT, AMAZZON, ALPHABET, TESLA a FACEBOOK hodnotu přes 1000 miliard amerických dolarů….. (Omlouvám se za chybu v překladu, kterou jsem před tím udělal….. tm)

Čekáme opět odborníky, kteří budou vše vyvracet…..

4) Michal a Petr o prorůstání mafie a politiky v ČR

YouTube kanál Michala a Petra KPV0249 byl 10. září 2020 společností GOOGLE odstraněn.

Nebylo nám sděleno proč. Podali jsme stížnost. Společnost Youtube nám nikdy nevyplatila, ani dolar z reklam – jen tak pro zajímavost, pro ty, kdo si ztěžovali, že hrabeme dolary! Naopak kanál zrušila bez udání důvodu. Budeme Vás na této stránce informovat, kde a kdy budeme pokračovat! Zrušili nás za to, že jsme odvysílali hororovou zprávu, že dvě ženy v ČR po 30 letech práce, když přinesly potvrzení od doktora, že mají hlad a jsou podvyživené, nedostaly sociální dávky a přišly o bydlení. Obě dvě ženy jsme přestěhovali, zaplatili jim bydlení na dva měsíce, a dali jim peníze, na jídlo na jeden měsíc. Celá akce na jejich sociální záchranu nás stála 32 000 KČ na přímých výdajích. (10 000 KČ a 100 EUR jste nám přímo zaslali vy). Kdo, a proč si na nás ztěžoval nevíme. V každém případě je jasné, že někomu silně ležíme v žaludku! Děkujeme Vám nyní za každou podporu, kterou nám poskytnete! Je jasné, že svoboda slova v ČR už přestává existovat. Připravujeme náhradní řešení. Budeme Vás informovat. Michal.

 

[wp_ad_camp_2]

 

V minulosti už jednou takto YT postupoval viz naše zpráva z minula (listopad 2019) (Naše pořady nyní najdete na novém kanále. Babišovi a Hamáčkovi nohsledi si myslí, že nás zastaví! https://www.youtube.com/channel/UCd19iz3XiB3_ozbSpzW3P7A – tento kanál, byl vymazán 20.9.2020!

Autor těchto stránek (Michal)je mimo jiné školy také absolventem Vojenské politické akademie Klementa Gottwalda, diplomová na téma Pomoc Československé armády při realizaci Benešových dekretů v letech 1945-47. Spolupracovníci Michal Drábik a Jiří Wolf jsou zase dlouholetými vězni komunistického režimu za činnost spojenou s Chartou 77. Po listopadu 2019 ani jeden nevykonával žádné veřejné nebo politické funkce. Oba jsou navíc členy Konfederace politických vězňů.

Naše vysílání na Youtube a tyto naše články vznikají díky Vaší finanční podpoře. Demokracie umírá ve tmě! Snažíme se proto svítit. Podpořit naši činnost můžete darem na účet 2601593605/2010 IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX Platby prosím označte slovem DAR.

Také nás můžete se svými náměty nebo dotazy kontaktovat na mailech [email protected], [email protected]. Děkujeme.

Zdroj ZDE

5) V Oregonu shořelo více než milion akrů

Požáry přinutily k evakuaci desítky tisíc obyvatel.

 

 

pokračování

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.