…. naštěstí jsem si dnes odpočal, díval se do sluníčka. Oči potřebují poopravit, když se díváte dlouho do počítače. Díky slunci a jeho paprskům mám celé dlouhé roky při pochodu v Hotelu Země oči 0/0 0/0 a dostatek energie.  protože nyní zde zase zatvrdnu několik hodin probíráním světových internetových stránek….

00:05

Tak jsem začal probírat jednotlivě informace a data na internetu a zjistil jsem, že celý svět je v dnešních dnech obrovský blázinec a pražská kavárna je jeho centrálou. Jinak se to nedá nazvat. No ale půjdeme k věci.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Včera když jsem psal okénko o papeži a Vatikánu, vymazal jsem tam úryvek o tom, jak bude chtít vatikán před lidmi zatajit zesazení papeže. Bylo mně jasné jak to udělají a slepé věřící ovečky si ničeho nevšimnou. Tak jsem to smazal. No a čekal. Hned při mši, která také nemusela být přímým přenosem, nevím, mohlo to být nahráno několik dní dopředu, ale to je nepodstatné, jsem začal dostávat do diskuzí příspěvky jásajících trollíků a chudáčků, které se v ničem nevyznají a ani pořádně trollit neumí, dobře se chytli na špek. Radostí jásali a vřískali, jaký jsem podvodník a blbec, že ničemu nerozumím (to byli ti slušní, sprosté neuvádím a ani je nečtu, vytáhl jsem si je ze spamů, jinak se automaticky mažou) a že jen mlátím prázdnou slámu, hore dole doleva a doprava a bůhví co vymýšlali. Skuečně jsem se zasmál a pobavil jejich omezeností a nevědomostmi. Připadalo mně to, jako kdyby muži vykládali o menstruačních problémech a jaké to je  je mít každý měsíc. No asi měli ale psychickou či duševní menstruaci, kterou si museli „ukojit“ na mých údajných neznalostech. Blahopřeji jim, opět velice špatní trollové hovořili jenom o sobě samých.

A představoval jsem si je opět asi takhle, no a samo jsem se u toho dobře bavil

Tak si nyní vysvětlíme jak to valstně s tím prstenem je. Asi každému malému dítěti je jasné, že koza není koza, auto není auto a letadlo není letadlo. Už víte kam mířím. Koza v tělocvičně není tou stejnou kozou ve chlívě. Auto jako malý „angličák“ pro malé dítě v pokojíčku není to stejné jako Porche před domem. No a malé letadélko jako hračka, není to stejné jako Boeing 747 na letišti se kterým se nyní delší dobu nedostanete asi na dovolenou.. Napsal jsem hned tři příklady, protože to možná nějakým trollíkům při jednom asi nedojde. Vidíte, že i s nimi si dávám práci a rád jim pomohu rozeznávat věci takové jaké jsou.

No a nyní vážně. Tak jak v diskuzi se někteří slušně ptali, jak to že vykonával mši a měl prsten, když je sesazený a není už papežem, bylo v pořádku. Hodně dotazů jsem smazal. Celá století či tisíciletí se mocní domlouvali vždy symbolikou. Naprosto nenápadně určitými znameními si dávali signály. Každý snad pozná, jestli si místo trička nasadí trenky na hlavu nebo tričko. Tak razantní rozdíl v tom je. Tak jednoduché. A vysvětlení jsem si zkopíroval ze včerejška a přikládám:

Protože přechod musí být pozvolný a ovečky nesmějí poznat že není papežem, ( nesmějí se splašit ) provede v obřadu maličkost. Pro znalce velkou věc. Bude to malé znamení, kterého si ani bystrý člověk, pokud neví, nevšimne. Dnes je zřejmé, že už nebude mít obecenstvo, náměstí bude bez „oveček“, rybiček, které nebude moci chytat. Důkaz toho, že nemá žádné „klienty“  Důležitým momentem však bude jeho prsten. Dávejte při přenosu v televizi dobrý pozor, jaký prsten bude mít na ruce.Jako symboliku pro celý svět, znalé, kamera přiblíží objektiv jen tak zoomem až k jeho ruce.  Na obřady si bere tak zvaný fischring – Rybářský prsten (anulus piscatorius), který potvrzuje, že je papežem. Ale pozor ten prsten má dvě strany, je důležité, jak bude otočen. V případě, že rybí prsten bude stát na hlavě, (přetočen) je to to stejné, jako kdyby ho neměl.  Čili opačně než jak se dává. Není tedy papežem. Může se také stát, že si vezme na sebe prsten jiný, ten s křížem, vydal se na křížovou cestu, boj, válka. To ale také potvrzuje, že papežem není. Zítra prosím dávejte pozor a pak mně můžete napsat Vaše postřehy. Děkuji.

Tak to byl včerejší dodatek, který jsem záměrně vyjmul, aby zase tadesco pochytalo trollíky i bez rybářského prstenu. Občas mám takové nápady na pobavení a smysl pro humor.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Zde se prosím podívejte, jak prsten vypadá:

Dodávám ještě že je v hexagonu, což je jejich symbol polapení.

Zde se na celou tématiku můžete podívat:

https://cirkevnihistorie.estranky.cz/clanky/vatikan/papezske-insignie.html

Můžeme tedy konstatovat, že bývalý „PAPEŽ“  od dne sesazení papežem není. Psali jsme o tom. Teprve sesazením papeže byl dán pokyn Anglické královně a ta zase dala pokyn osvobození do USA. Zde jsou tři pilíře které to zaručovaly. Jeden Vatikán, druhý Londýn a třetí Washington DC. Jinak prohlášení o osvobození lidstva by trump nesměl udělat. to byly ty kroky.

Byly postaveny za určitým účelem a právě tím bylo zotročení lidí. Není vyloučeno, že nyní budou na příkaz, nevím, jestli USA či Ruska zbourány. Tak je to jednoduché…..

Zde máte možnost se podívat, jak byl prsten nasazen. Jestliže je zem na které stojí základna, potom prsten stojí na hlavě a je to satanský kříž. Tak jednoduché…..

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ppaez-frantisek-velikonoce-mse-poselstvi-mestu-a-svet-urbi-et-orbi

Zde má prsten umístěn správně:

A zde je umístěn jako satanský kříž ze včerejšího ceremoniálu. Přesto že odešli vyhlásili lidem válku…..

Ale prosím buďte klidní a myslete na konstruktivní věci…..

Národní americká televize FOX NEWS začíná hovořit pravdu. Vysílání z dnešního dne. DEEP STATE už neví kudy kam.

Na video se můžete podívat zde

USA a velikonoce

Trump se také vyjádřil včera při tiskové konferenci ohledně kostelů. Byla mu položena otázka: Proč nesmíme jít o velikonocích do kostelů? Trump odpověděl následující: My víme o čem hovoříme, i když to tady nebudu říkat. Kněží raději nemají dělat to co doposud dělali. A právě proto nepůjde nikdo do kostela a ani tam nebude vpuštěn.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

tm komentuje: Když jste si pozorně přečetli skutečnost o Vatikánu a celkové komedii magná o kněžích, a Papežovi každému se okamžitě rozbřeskne, proč Trump zakázal chodit do kostelů. Mimo jiné on je sám nemá v lásce. Poselství pro Trumpa a lidstvo byl včerejší prsten otočen jako satanský kříž. Snaží se tím lidstvu vyhlásit křížovou válku….

12:54 Máme pro Vás neověřenou, ale zajímavou zprávu, pokoušíme se ověřit…

Tou zprávou není nic jiného, než že právě jeden z největších zločinců planety Země byl zatčen. Prosím přečtěte si níže.

Náhody neexistují. Prosím zhodnoťte, kdo asi byl již v tomhle útlém věku společně s mladým BILL GATESEM?

Poznáte, kdo to je????

13:27 důležité video k zhlédnutí, abyste pochopili co trump dělá

VIDEO ZDE

Je to potvrzení z jiného deníku o zatčení BILLA GATESE:

http://afriedman.org/hsp/web/index.php?id=057_BillGates

15:55 Podívejte se co dělá 5 G vysílač se zvěří. Přišlo z anglie od čtenáře

https://www.facebook.com/wolff.sigrun/videos

17:27 Video, který by měl vidět každý.

Pokud neumíte anglicky, prosím zapněte si titulky. Zde se odzvíte důležitou věc z roku 1980

https://www.youtube.com/watch?v=nAgJAxkALyc

Další potvrzení zatčení BILLA GATESE – ZDE

17:55 Šíření strachu okolo koronaviru je způsobeno DS

Komentář octomaníka pro všechny: že by trump dal na doporučení tohoto pána?
Dr. Shiva na svůj Twitter napsal:
Šírenie strachu okolo koronavírusu DEEP STATE sa zapíše do histórie ako jeden z najväčších podvodov v snahe manipulovať ekonomikami, potlačiť odpor a presadiť povinné lieky. https://youtu.be/TDyPimfVINo

20:27 Americké vojsko operující v Římě.

https://twitter.com/hb_karel

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.