…..připravit se můžeme na mnoho věcí či dějů. Třeba také na zkoušky a jiné životně důležité „zátěže.“ Ptám se Vás Vážení čtenáři tadesca. Věnovali jste pozornost mým nabádáním z minulosti????

QQ:QQ Q5Q5Q5

1) Možná budeme podrobeni tvrdé zkoušce

Hned na začátku chci napsat osobní názor: Pevně věřím, že se BLACKOUT CHCÍPAJÍCÍ KOBYLE DEEP STATE nepovede, ale připraveným přeje štěstí….

Celé roky jsem psal, až mně to bylo někdy už trapné, že si máte udělat doma zásoby jídla a pití. Věděl jsem, že to jednou přijde. Zásoby udělat minimálně na 3 měsíce. Popřípadě mít možnost odejít na venkov někde na chalupu či k nějakým známým, mimo město. Vím, že nemohou všichni lidé odjet, ale…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dnes jsem se setkal s lidmi pracujícími u určitých služeb zde ve Švýcarsku a byl jsem varován před možným děním od pátku dopoledne. Bylo mně sděleno, že není vyloučené postupné vypadávání elektrické energie v různých státech Evropy. Může ale dojít také ke kolapsu a rozpadu sítí po celé Evropě.

Při takovém problému by trvalo možná 14 dní až měsíc, než by se celá síť nahodila. Je to boj kabaly před ohromným odhalením, které nás v dalších hodinách, dnech a týdnech od Prezidenta trumpa čeká. Ztrácejí sílu, a proto budou mít zájem udělat vše pro zinscenování totálního chaosu.

V rakouském deníku HEUTE najdete článek, o čem jsme hovořili právě dnes dopoledne s lidmi z určitých služeb. Není radno nyní situaci podceňovat, varoval jsem celé roky a Kocourek mourek rovněž tak.

V deníku HEUTE sice píší o zásobách na 7 dní, ale nenechte se zmást. Prosím pouvažujte o psaném a dle vašich úvah se zařiďte. Jasan?

Zde si můžete článek s překladačem přečíst.

A k tomu ještě zajímavý vzkaz Pana Prezidenta trumpa:

Q INFOS – La première manche était pour faire les présentations…

 

Pokud půjde internet a elektrická síť, budeme Vás dále datovat…..

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.