Vyhledávání

Archiv

Související zprávy

  • Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem
    Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem

    Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem

  • Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět
    Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět

    Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět

  • Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi
    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

  • V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo
    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

Marného okénko 13.11.2Q2Q. Jste připraveni?

…..připravit se můžeme na mnoho věcí či dějů. Třeba také na zkoušky a jiné životně důležité „zátěže.“ Ptám se Vás Vážení čtenáři tadesca. Věnovali jste pozornost mým nabádáním z minulosti????

QQ:QQ Q5Q5Q5

1) Možná budeme podrobeni tvrdé zkoušce

Hned na začátku chci napsat osobní názor: Pevně věřím, že se BLACKOUT CHCÍPAJÍCÍ KOBYLE DEEP STATE nepovede, ale připraveným přeje štěstí….

Celé roky jsem psal, až mně to bylo někdy už trapné, že si máte udělat doma zásoby jídla a pití. Věděl jsem, že to jednou přijde. Zásoby udělat minimálně na 3 měsíce. Popřípadě mít možnost odejít na venkov někde na chalupu či k nějakým známým, mimo město. Vím, že nemohou všichni lidé odjet, ale…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dnes jsem se setkal s lidmi pracujícími u určitých služeb zde ve Švýcarsku a byl jsem varován před možným děním od pátku dopoledne. Bylo mně sděleno, že není vyloučené postupné vypadávání elektrické energie v různých státech Evropy. Může ale dojít také ke kolapsu a rozpadu sítí po celé Evropě.

Při takovém problému by trvalo možná 14 dní až měsíc, než by se celá síť nahodila. Je to boj kabaly před ohromným odhalením, které nás v dalších hodinách, dnech a týdnech od Prezidenta trumpa čeká. Ztrácejí sílu, a proto budou mít zájem udělat vše pro zinscenování totálního chaosu.

V rakouském deníku HEUTE najdete článek, o čem jsme hovořili právě dnes dopoledne s lidmi z určitých služeb. Není radno nyní situaci podceňovat, varoval jsem celé roky a Kocourek mourek rovněž tak.

V deníku HEUTE sice píší o zásobách na 7 dní, ale nenechte se zmást. Prosím pouvažujte o psaném a dle vašich úvah se zařiďte. Jasan?

Zde si můžete článek s překladačem přečíst.

A k tomu ještě zajímavý vzkaz Pana Prezidenta trumpa:

 

Pokud půjde internet a elektrická síť, budeme Vás dále datovat…..

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
325 Komentářů
tiamostef
13.11.2020 10:11

PL/ warsava
https://mobile.twitter.com/RadioSavana/status/1326895947398438913
Fujbuk zmenil status dt z prezidenta usa na politickeho kandidata , a u bideta na poblitca
https://mobile.twitter.com/Jewel4Trump/status/1327021230340370432

Podme to urobit….vypustit bazinu
https://mobile.twitter.com/VincentCrypt46/status/1327159050279260162

miu
miu
13.11.2020 10:09

Půst by lidem prospěl a to, co považují lidé za vhodné zásoby (mouka, těstoviny, popcorn, šampaňské) se nedá považovat za skutečné jídlo. Ale jako Matrix prostředek ke snížení vibrací rozhodně super. Kdo má znalosti, nebojí se nějakého výpadku a už vůbec ne nedostatku… „jídla“

evulik
evulik
Odpověď pro  miu
13.11.2020 11:05

miu nějaké odkazy na stranky kde by se o tom psalo? Vhodné jídlo například, nebo vědomosti ohledně ceho myslíte? Děkuji

tereza
Odpověď pro  evulik
13.11.2020 11:24
Barbarka
Barbarka
Odpověď pro  evulik
13.11.2020 14:04

Sušte a zavařujte jablka. Kolem cest jich nasbíráte plno.

InOwn Dreams
InOwn Dreams
Odpověď pro  miu
13.11.2020 11:08

Konečne rozumný komentár a názor. 👏Cestoviny, múka, cukor… 🙈Nic nelepí organizmus tak, ako tieto zložky. A celková energia tela ide náramne dole 🙄
Vo svete nastane to , co ľudia očakávajú. ♥️
Každý je pánom svojho života. A pokiaľ to ludia nepochopia, môže byť aj zlatý vek a oni ho neuvidia. 🤦‍♂️
Telo je mimochodom podvedoma myseľ, pokiaľ sa dopredu na niečo pripravujete, skôr či neskôr to aj zažijete. 🤝
Ako sa to píše v jednej knihe?
Na počiatku bolo slovo?
Mozme kludne aktualizovať tuto vetu…
Na počiatku všetkého bola VIBRÁCIA.
Múdri a prebudení ľudia myslia na to, co chcú a to aj dostávajú…. 🙏🚀

mirek
mirek
Odpověď pro  InOwn Dreams
13.11.2020 13:00

To je sice pravda, ale ono se to už děje. Mnoho lidí si mohlo ušetřit hromadu nepříjemností, kdyby nemuseli nyní chodit do center na nákupy. Připomíná mě to tady nedávno psaný článek tomášem. Myslet můžeme konstruktivně, ale nemůžeme slepě nevnímat skutečné dění. Je to to pomyslné strkání hlavy do písku. On to přirovnával k předjíždění automobilu. Když nebudeme držet pozornost a proti pojede auto, co se stane? Bum! A můžeš být za tím volantem vibracemi kde chceš a stejně s tebe zbyde mastný flek. O tom to je. Být připravený, v klidu a vysokých vibracích vyčkávat a případně něco s chladnou hlavou řešit. V případě nouze nevím kde kdo sežene čerstvou zeleninu ovoce a všechno potřebné. Pokud by se kabal podařilo narušit zásobování, či dodávky el. nebo plynu tak je problém. Tím článkem jasně říká, že je to prevence!!!!!!‘ m.

Anna
Anna
Odpověď pro  InOwn Dreams
13.11.2020 14:58

ANO

dnes ráno jsem si po probuzení opět potvrdila dřívější rozhodnutí – nepořizovat si zbraň, jak mnozí doporučovali.

A to přesně ze zde popsaných důvodů.

Držme se

A místo přežvykování pop-cornu a nohou na stole zkusme soukromou (vlastní/improvizovanou, ne kostelní) modlitbu…… Dnes by to mělo být takřka povinné, co?

A.

nika
nika
Odpověď pro  InOwn Dreams
13.11.2020 16:50

A aká je jediná vhodná výživa ?
Myslím že len surová zelenina a ovocie ale ľudia v tomto ťažkom období nemajú veľmi na výber. Mnoho ľudí má málo peňazí…

Leni
Leni
Odpověď pro  miu
13.11.2020 13:06

Miu. O dospele strach nemam. Spis pro deti.

Jane STAR
Jane STAR
Odpověď pro  miu
13.11.2020 14:16

Tak s tímto tvrzením musím absolutně souhlasit.

miradelete
miradelete
Odpověď pro  miu
13.11.2020 15:50

Pro většinu bude horší být bez elektriky, netu a mobilů než bez jídla…

mirek
mirek
Odpověď pro  miradelete
13.11.2020 20:35

Pro mlaďáky je vyplej tele-fon okamžitá tma v hlavě. A to nedají. Těm stačí lupínky všeho druhu v krabici od tele-vize. :-)m.

hekate
hekate
13.11.2020 09:40

…tohle je jisté
https://www.youtube.com/watch?v=WBD_8wNxtS0&feature=youtu.be
…nebude to zadarmo, ale stojí to za to, díky, díky, díky všem a všemu

k.l.mila
k.l.mila
Odpověď pro  hekate
13.11.2020 11:57

Užasné webové stránky, které vám umožní zobrazit prezidentské volby Mapa pomocí následujících filtrů: * Aktuální právní status Mapa * S voličem podvod Mapa * Bez volič podvod map také v reálném čase aktualizace na přepočítává / audity ** Kódované URL obejít ** http://anonymto.com/?https://každýlegalvote.com/country
https://twitter.com/EntheosShines/status/1327087104766189568?s=20

bubu
bubu
Odpověď pro  Karel HB
13.11.2020 13:15

Tak snad se ti konečně objeví i u nás v tv???děkuji za tuto zprávu!hnus hnus hnus, šibenice!

Sevila
Sevila
Odpověď pro  bubu
13.11.2020 19:53

U nás vždy vše trvá, je to divné… Deepstate ať už táhne, fuuj, hnus

Korčagin
Korčagin
13.11.2020 09:16

Dvouhodinová debata odborníků, jak by se měli chovat starostové a obecní zastupitelstvo, aby ochránili své obyvatele před následky blackoutu, kolapsu civilizace, válek, živelných katastrof…také rady pro obyvatele, jak se sami chránit, jelikož zastupitelé jsou trotli a nevěří na „konspirační“ teorie

https://www.svobodny-vysilac.cz/2020-11-07-den-pote-v-nasi-obci-s-alesem-prichystalem-a-ivem-gecem/

mirek
mirek
13.11.2020 09:15

Aliance si zatím vede skvěle. Když člověk vidí, co předvádějí poskoci DS vlastním lidem od jara letošního roku, nedělám si žádné iluze o tom, že by nás nyní chtěli ušetřit nějakého strádání. Pořád platí, že klid v duši je nejlepší obrana a to DS děsí. Je jenom na nás, jak si v nouzi pomůžeme. Je to pořád o víře v dobro, ať chceme nebo ne. Z mnoha komentářů ten klid necítím i když si komentující stokrát řeknou ,,věřím plánu“. Ten strach prozrazuje, že pochybují.
Tomáš už to tady několika zprávami rozvířil a toho strachu se tady prohnalo v komentářích mnoho. Myslím, že to byla vždy sonda jak na tom jsme. Proto zachovejme klid, obstarejme si potřené věci na nějakou dobu a pozorně sledujme vývoj. Nic jiného nám totiž nezbývá. m.

Ondriel
Ondriel
Odpověď pro  mirek
13.11.2020 11:08

Souzním,ame ;)
Hlavní zásobou,kterou potřebujeme,je Láska v duši <3

Pavel
Pavel
Odpověď pro  mirek
13.11.2020 15:09

Vedle té lásky v duši nám zbývá ještě možnost začít se organizovat. Vlastenecká hnutí jsou dehonestována, tak musíme přejít na jiný název – na organizace patriotů. A včera bylo pozdě.

orgonit
orgonit
13.11.2020 09:10

Boeing KC135T Stratotanker právě letí přes ČR!

Dnes se mi „zdálo“ o tom jak letí letadlo U.S. AIR FORCE a je to tady.

marek11
marek11
Odpověď pro  orgonit
13.11.2020 10:24

Lieta každý deň

anan
anan
13.11.2020 08:47

tomáši, díky mockrát. Štěstí přeje připraveným. V této situaci pokud nastane, když si nepomůžete sami, nikdo vám nepomůže.

Zde je automatický překlad části článku z Rakouska, co se sem vejde:
11/12/2020, 7:29 hod

Proto se ozbrojené síly připravují na dopady této hrozby cvičením na výpadek proudu AUTARK20 ve Vídni. Strážní Vídeň vypnula napájení v částech Maria-Theresien-Kaserne. Cílem je získat zkušenosti v malém měřítku, přezkoumat plány a úvahy, které již byly vypracovány, a dále je

„Nikdo nemůže pomoci milionům lidí.“

Mělo by být dostatek zásob pro celou rodinu po dobu nejméně 7 dnů. V bezpečné domácnosti by neměly chybět následující věci:

➤ pitná voda
➤ nepodléhající rychlé zkáze
➤ jednoduché zdroje světla a energie
➤ léky a materiál první pomoci

beruška-sk
beruška-sk
13.11.2020 08:47