…..na sobotu a neděli, ať nejste překvapeni. Jak se říká, připraveným přeje štěstí….

QQ:Q5

Používáme illustrační obrázky!!!!!

1) Každý čtenář tadesca může pomoci…..

Samozřejmě pouze ti, kteří mají zájem zabránit možným škodám ve svém okolí. Myslím si, že všichni, asi mimo trollů. Při otevření českých MSM jsem na seznamu našel bombastický nadpis, ba přímo děsivý.

První upozornění bylo zde:

Nad Evropou o víkendu „exploduje vodní bomba“

Na druhé upozornění o trochu umírněnější jsem narazil v následující zprávě metrologů. Nemělo by se asi brát na lehkou váhu a měli bychom věnovat výstraze pozornost.

Meteorologové varují: V sobotu budou silné bouřky, hrozí krupobití

Co tedy dělat? Pro všechny, kteří mají zájem. Okamžitě vzít zítra ráno zvlhčovače vzduchu, koupit 8% ocet, pokud si neředíte z 99% kyseliny sami a začít hned zítra ráno octovat. Jednak zamezíte možným prudkým nárazům větru a hlavně možným kroupám a zničením zeleniny a ovoce na Vašich zahrádkách.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Psali jsme o octování mnoho, a proto bychom všem doporučovali oprášit octovače, které jste používali hlavně na chemtraily a dát je opět na balkón, na okení římsu, či na dvorek. Opakuji, hned ráno, co nejdříve. Pršet bude u Vás určitě, ale bouřky a průtrže mračen se nebudou konat. Díky octu přejdou bouřkové mraky na zahradní deštík. Tak rychle běžte spát a ráno si přivstaňte a začněte…..

2) Události ze světa. Některé jsou úsměvné….

Dnes nebudeme psát o hořících městech v USA, všichni měli možnost události týkající se záměrně vyvolaným nepokojům za velkou louží přečíst jinde. Zatím jsou hořící města daleko od nás. Musíme dávat ale velký pozor, aby je nevyvolaly určité skupiny i v Evropě. O to se snaží dlouhou dobu.

Raději popíši události kolem Q. Pročetl jsem si některé zahraniční weby po celé EU i v Americe. Nebylo by na tom nic divného, alternativa píše mnohé o Q. Ale že se začíná zajímat i MSM o Q 17 tak to je velký pokrok. Jak mají redaktoři v MSM nacvičené, prvně všechno zesměšňovali a dělali z těchto „uctívačů“ Q blázny a pomatence. Bylo to tak před 7-8 měsíci. Před krátkou dobou přešli redaktoři s úctihodnou rychlostí na spiklenecké teorie a konspirační bláboly, jak se sami vyjádřili. Ano vysmívají se Q 17.

Jak to vypadá nebude dlouho trvat a začnou při rychlém rolování událostí přecházet ještě rychleji z konspirace na pravdu. Doba je krátce před námi. To bude potom velký poprask a opět rychlé převlékání kabátů…..

No, to jim tentokráte ale nepomůže. Kostky jsou vrženy…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Pro čtenáře tadesca nic nového, ale konečně přiznáno i pro veřejnost…..

Copak to asi bude. Jak dlouhé roky píšeme, ke konci časů lidstva musejí lidem říci pravdu. Pravda je krutá a bolí, ale je osvobozující. O BIG FARMĚ a jejich zločinných metodám proti lidskosti a vraždění lidí jejich „léky,“ rozumějte driáky, jsme napsali desítky, né-li stovky článků. Od dob, kdy jsme o tom začali psát, mohlo být mnoho lidí zachráněno, kdyby věřili, že „pravda“ FARMAMAFIE je lež a alternativa má zájem pomoci lidem. Nevadí, byla to jejich cesta. Někdy rychlá a někdy pomalá s mnoha zbytečnými bolestmi na přestupní stanici do jiné dimenze…..

Lidé si ji vybrali sami. Věřili, že lek-aři jim chtějí pomoci….

tm komentuje: musím ještě dodat, že právě zločinec BILL GATES se společností BIG FARMA vyvinuli coronavirus, nechali si ho dokonce patentovat, a mají zájem vyhladit velkou část populace. K tomu je ještě očipovat a zlikvidovat jejich zdravé myšlení a hlavně poškodit jejich mozky…..

Veľká Bomba – Veľká Farma je odhalená

Veľká Bomba: Unikajúci rozhovor s Lancetom a NEJM (The New England Journal of Medicine) šéfredaktormi odhaľuje, že už vedia, že Veľká Farma je kriminálny kartel, ktorý tlačí vedu zmanipulovanú o zisk.

V dôsledku ohromujúceho incidentu, pri ktorom boli The Lancet aj The New England Journal of Medicine (NEJM) nútení stiahnuť štúdiu, ktorá využívala smiešne falošné údaje, aby sa pokúsila zničiť dôveryhodnosť hydroxychlorochínu!

Došlo k úniku informácií o tajnom rozhovore, čo dokumentuje telefonický hovor medzi redaktormi časopisov, počas ktorého je spoločnosť Veľká Farma opísaná ako zločinecký podnik, ktorý tlačí nezmyselnú vedu!

Zatiaľ čo podvrhuje štúdie so zmenenými údajmi. Toto ohromujúce priznanie odhaľuje, že dokonca aj vydavatelia ‘prestížnych’ vedeckých časopisov si dobre uvedomujú, že Veľká Farma je skorumpovaným podnikom.

A vedia, že hra je zmanipulovaná, údaje sú falošné a lekárske časopisy nie sú ničím iným ako bábkami Veľkej Farmy, ktoré papagájujú vedu, ktorá tlačí vysoko ziskové lieky na predpis a účelovo zmenené vakcíny! Prečo?

V spolupráci s dnes už famózmyn bývalým Lídrom Mocrosoftu, Bill Gatesom a WHO, OSN a USA-UK politikou je zredukovať počet obyvateľov našej planéty Zem o neuveriteľných 80 percent, pre výhodu elity a oligarchiu sveta!

zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2020/06/12/bomba-velka-farma-bola-odhalena/tm k těmto podvodům dodává další důkaz ke Coronaviru a jeho testování.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Děkujeme čtenáři za zaslání patentu na coronavirus:

Testy na coronavirus, který vyráběla BIG FARMA a někteří lidé si je ještě z donucení museli platit, třeba pří návratu ze zahraničí, jsou více než falešné. Nebudu zde rozvádět celé video, můžete se sami podívat ZDE. Ze statistiky vyplynuly následující výsledky přesností testů. Pcr testy byly přesné v 14,39% a nepřesnot je uváděna 85%.

Co k tomu dodat? NO TAK TO SORRYJAKO. Jak se sami můžete přesvědčit (z filmu s podloženými podklady) je to ZNOVU A OPĚT obrovský podvod na lidstvo. Promiňte na spící ovce. Které si podvody ještě musejí zaplatit sami. Proč ještě věříte zločincům, kteří předkládají léky jako vynikající prostředek na „nemoci“, když si je sami můžete doma opravit. Návodů na alternativu je na internetu dostatek…..

tm dodává: Ale věřte si samozřejmě čemu chcete. Je to pouze a jen Vaše cesta….

4) ZLOČINEC SOROS, pravda vyplula na povrch jako olej na vodu….

I přestože se jedná o jeho dvojníka, nepřál bych nikomu být v jeho „KŮŽI“. Milióny a milióny twiterů zaplavily vzkazy na jeho stránkách po odhalení pravdy Prezidentem Trumpem, že veškeré financování NGO, Antify a Black Lives Matter je práce tohoto odporného zločince.

Všichni si přejí jeho zatčení a většina z nich i popravu. Je proti státu USA a jeho cílem bylo organizovat barevné revoluce a rozvracet poklidně žijící státy nejen v Evropě. Nemusíme chodit daleko, bratia slováci, že ano. Nemějte obavu na Pučatovou a toho nově zvoleného neználka v čemkoliv jsou také díky spolčením se SOROSEM vystaveny zajímavé listiny. Nemějte obavu, zlatá mříž to nebude….

SHAEF v Německu oficiálně čistí prostředí od těchto lidí, převzal moc a vedení státu, i když zatím slova o velkých čistkách nikde oficiálně v MSM nezazněla. Jakmile budou z velké části hotovi, připravují se kroky také směrem na východ. Společně s východními vojsky SHAEF.

Pravděpodobně na střetnutí Prezidenta Trumpa a Prezidenta Putina ve Vídni dne 21 či 22.Q°6.2Q2Q bude vše dojednáno. Máme se na co těšit…..

Zdroj najdete ZDE

[wp_ad_camp_2]

 

5) A pokud nevíte, proč se uklízí v podzemí: 8.000.000 zmizelých dětí

Možná jste viděli. Pro ty, kteří přišli na tadesco až dnes…..

Video najdete zde

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.