…..zajímavé video. Je to scénář, který „odborníci“ spíše scénáristi připravili na lidstvo v EU už v roce 2012, kdy řekli, že to určitě přijde. Jak to mohli vědět a co za tím stálo????

00:05

Prosím poslechněte si video, jak na nás připravili bestiální tah za peníze daňových poplatníků. Je to jezuitská šou, která se na lidstvo připravila. Z celého světa udělali jeden veliký HOLLYWOOD.

Všechno připravili, (scénář) tak dokonale, dokonce detaily na 80 stránkách odpovídají přesně dnešnímu dění

Video prosím najdete ZDE

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Anglie

Do schránky mně dnes přistála jedna velice zajímavá zpráva od lidí, kteří vědí….

Bylo mně napsáno, že Boris Johnson, který měl údajně virus a byl v nemocnici, tak to bylo jinak. No opět komedie magná. Tento scénář byl pravděpodobně vymyšlen nějakým géniem. Za jeho pobytu na nemocničním lůžku a dokonce i na stanici intenzivní péče stačil navštívit v Rusku (asi víte koho) a to stejné v USA (také asi víte koho) pravděpodobně si potřebují sladit noty a dohodnout timing či cokoliv jiného. Více mně sděleno nebylo. Ale jinak se nic neděje a sluníčko zítra ráno opět vyjde.

USA

V případě, že byste měli zájem se podívat a prostudovat mapu veškerého zločineckého aparátu, kdo s kým za čím stojí a hlavně toky peněz a provázanost zločineckých organizací, tak právě Qanon nám k tomu dal možnost. Vystudovt vysokou školu asi netrvá tak dlouho jako pochopit propojení a provázanost této sítě. Upřímně a popravdě řečeno. Nezávidím prezidentu trumpovi se v tomto vyznat a umět udeřit na správná místa…..

Zde si ji můžete najít, ale vezměte si k tomu hodně času

JEFFREY EPSTEIN

samozřejmě nespáchal sebevraždu, jak jsme hned druhý den po jeho údajné smrti odhalili, ale odletěl do Izraele, kde nyní bydlí. Mimo jiné to potrvdil Ricky Gervais při proslovu k honesám HOLLYWOODU no spíše by bylo trefnější napsat PEDOWOODU. Pokud se chcete podívat, kdo všechno navštívil ostrov kde se také odehrávaly nepochopitelné věci, můžete se podívat ZDE

Samozřejmě je to jenom částečný výčet lidí, listinu veškerých zúčastněných zatím nevlastníme. Možná nám pomůžete jí najít.

Trump spouští „Country Council“ a chystá se k velkým rozhodnutím, QANON – podzemní válka, CIA

https://beachbroadcast.com/articles/f… Trump spouští „Country Council“ a chystá se k velkým rozhodnutím 12.4.20 youtube.com/ QANON – podzemní válka & tunelová síť 2020 Obsazeny další základny, některé podmořské. Pokračuje čistění základen v ostatních částech světa.
https://www.youtube.com/watch?v=ctNdM… Kevin Shipp, bývalý důstojník CIA / 12.4.20

[wp_ad_camp_2]

 

10:27 Německo

Dnes v noci opět přistálo v Německu mnoho letadel B777 s vojáky SHAEP. Dá se tedy předpokládat že jednotky Special Forses ( elite force within the US Army specializing in guerrilla warfare and counterinsurgency) speciálně vycvičené na boj v podzemí se shromážďují na poražení kabaly právě pod Berlínem, Hamburgem a také Frankfurtem. Osvobození dětí v Německu se blíží…..

10:27 Všichni masoví vrazi z farmamafie a BILL GATES budou odsouzeni

Vzhledm k tomu, že Trump zavedl v Americe trest smrti a je aktivován patriot act, platí také tyto zákony pro Německo. No tak nevím nevím jak to dopadne s těmi co šli proti lidem a vědomě je zabíjeli????

Následující film hovoří za vše a moc děkujeme nicku jasan19 za následující film:  >>>>>ZDE

 

Zemětřesení, která se nyní v USA odehrávají, mají zcela jiný původ, než by si lidé mohli myslet. Byla mně ukázána videa odstřelu miniaturních jaderných raket v tunelech, kde vlaky jezdily rychlostí 17.000km/h, které jsou skoro rovné. Potom při explozi dojde k zničení celých areálů podzemních měst i se zločinci.

Zde se můžete momentálně podívat, kde na území USA takto operují a v kolika kilometrech pod zemí: MAPA ZDE

 

18:54 Dnes dobrý tweet od Qanona, stojí za to se na něj podívat

Prezident trump vydal dost dobrý vzak světu. Je to to nejlepší na co se můžete dnes podívat:

https://twitter.com/EverythingQAnon/status/1250079186112446464

#QAnon

#WWG1WGA

tm komentuje

 

 

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.