…..naprosto dnes chápu lidi, že nevědí, čemu věřit, a jak se ve složitém světě orientovat. Otázek, kterých dostávám denně, je tolik, že je nestíhám ani číst, natož komentovat. Tím myslím mejlíky. Pár vybírám je namátkově, jinak je mažu. Proto se omlouvám za nevyřízené vzkazy….

00:05

AMERIKA

Prezident Trump po znárodnění fedu nechal peníze které patřili nejbohatším rodinám převést do bank a nyní bude z toho financovat lidi, kteří museli při krizi zůstat doma. Dostanou celou výplatu a peníze nebudou muset vracet státu. To znamená, že se lidé při nákupu okamžitě podílejí zase na „rozjezdu“ průmyslu a firem, které krizí strádaly. Ale o tom jsme psali před několika dny.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Trump se také dosti drsně obul při včerejším projevu do NYT neboli do New York Times, kdy je opět prohlásil za lháře, že lžou, lžou, lžou, a opět lžou a upozornil je na již několik dní aktivovaný patriot act , kde musejí všechny média hovořit naprostou pravdu. pokud to neudělají může okamžitě novináře či dokonce majitele na několik let zavřít a celou firmu zabavit. Bylo to první napomenutí, ale dosti drsné.

Můj další kousek se nazývá – Nic nemůže zastavit to co přichází!!!!!

Rusko

Mimo jiné prezident Putin také nechal všem lidem, kteří v Rusku nechodili do práce, vyplatit platy ve stejné výši, kterou od zaměstnavatele bažně dostávají. Také má jasno, že lidé jakmile půjdou do obchodu a peníze utratí, ihned nabudí ekonomiku.

tm dodává: jak Trump tak Putin jsou velice moudrými a chytrými muži, a vědí, co je správné. Chtějí pomoci lidem a zvrátit zločin minulosti. Podívejme se ale, jak na to šli u nás….

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

ČESKOSLOVENSKO

V  České republice, (na Slovensku), kde ještě vládne DEEP STATE (DS) pomocí pražské kavárny, to udělali trochu jinak. Chudáci lidé, kterým politici zakázali chodit do práce, si budou muset vzít půjčky, a jakmile si je vezmou, začínají opět roztáčet stejný kolotoč podporování DS. Jak to je s půjčkama – na téma půjček a úroků jsme také měli článek, a proč to tak dělají. Na tom zbohatnou jenom opět zločinci. Ale nyní pozor. Peníze, které také odsouhlasili ve vládě na rozjezd ekonomiky dostanou podniky a nikoliv lidé, jako v USA a v Rusku. Lidé si za ně nic nekoupí, protože je obdrží „PODNIKY.“ Je to taková malá domů od vlády. Podnik nahlásí třeba za několik měsíců konkurz, zabalí firmu a peníze zmiznou opět jako při privatizaci neznámo kam. Dluhy státu opět zaplatí obyčejní lidé. Lidstvo v ČR nic nedostane. Naopak, bude muset ještě půjčku splácet. Opět se nenažranci vládní ukázali v plném světle. Kdyby současný finanční systém šel nerušeně dál, je to nejhorší hrozba pro ekonomiku a obyčejné lidi. A jak Vám neustále říkám, buďte klidní. Je připravena na poli finančnictví nová měna, bude resetována. Psali jsme také o tom. Při resetu měny přijdou všichni o vklady, ale také budou anulovány dluhy. Proto také nyní přerušila vláda vymáhání exekucí.

Nechápu z jakého důvodu české mediální sra*komety (MSM) neříkají ani v tuhle dobu pravdu a jedou si pořád dál tu svou starou obehranou písničku.

Německo

Z Německa mně jeden známý poslal odkaz na video film, kde je vidět parkoviště vozů, které jsou určeny pro americkou vojenskou policii SHAEF, která může zatknout jakéhokoliv politika, soudce, právníky, všechny ty, kteří se provinili proti zákonům a jednali na bázi Německa jako GMBH firmy. Proti základním lidským právům. Je jich mnoho na seznamu Trumpa.

Dále dle jeho slov,  na jednom Německém nejmenovaném letišti  se nacházelo mnoho těchto vozů. Američtí vojáci, kterí přiletěli před několika desítkami hodin na německé území si z letiště přímo brali vozy a odjížděli zatím neznámo kam. Pravděpodobně do nějakých kasáren, které byly udajně připravené na corona nemocné.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Zde se nachází film, jak takové vozy vypadají. Na parkovišti je jich snad jenom stovka, ale na letišti, dle jeho slov bylo několi set či tisíc takových vozů. Německo je obsazená země a pravděpodobně do jaltské konference musejí být udělané čistky…..

Propouštění vězňů za malé delikty, krádeže a podvody, bylo nařízeno v Německu, dokonce i v Rusku, Itálii a USA. Myslím si, že u nás v Česku také. Otázkou je, pro koho chystají místa?????

09:27 Zlo, které připravili na lidstvo kabalisti a politici…..

Pamatujete si na některá „oběšení lidí na klice“ v české republice? No abyste věděli o co v podstatě jde, tak se můžete podívat na velmi poučný film, který Vám vše odhalí. Některé snímky jen pro lidi se silným žaludkem….

Celý poučný film najdete právě ZDE.

 

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.