AKTUALIZACE 11:27

…..na tadesco chodí hodně zvídavých lidí a také těch, kteří jdou přímo na jádro věci. Dostal jsem od Vás nejen v diskuzích, ale také v minulosti do mejlíku dotaz na dvě věci, které zdánlivě se sebou nesouvisí….

QQ:Q5

Denně se kolem nás odehrává mnoho anomálií, kterých si lidé pro spěch a nedostatek času ani nevšimnou.

1) Čas

Někteří čtenáři psali v diskuzích a také jsem dostal mejlíky dotazy na čas. Co se odehrává s časem? Všimli jste si, že někdy Vám během tří minut uteče skoro půlhodina a někdy je tomu zase naopak? Poslední dobou je to častý jev. Chápu Vás, jsou to nevysvětlitelné děje. Lidé si ale takové situace snaží vysvětlit logicky. Místo aby se zastavili a začali uvažovat o tom, jak se rychlé či pomalé uplynutí času mohlo stát a porozhlédli se po okolí a pouvažují, raději vše smetou ze stolu…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Vzhledm k tomu, že jednou či dvakráte do roka letíme do Peru měřit čas, víme o co se jedná. Pro mnohé jsou to nevysvětlitelné zkušenosti či zážitky. Čas nám byl zkrácen za posledních asi deset let ze 24 hodin na 15 hodin. Pozor! Na hodinkách se to nedá zjistit, ukazují neustále stejně.

Můžete si udělat sami zajímavý test, pokud máte někde ve sklepě či ve skříni schované čajové svíčky. Já jsem v zásobách na black out objevil asi 20 let staré čajové svíčky. Na obalu je uvedena doba hoření max 6 hodin. Výrobce musí uvádět. Jak je ale možné, že svíčka (nikoliv jedna ale všechny) které jsem postupně pálil, hořely 7:45 – 8 hodin. Svíčka nezná čas. No jo, ale kdo si toho všimne, že ano…..

Lidstvo dnes na nic nemá právě to, co neexistuje…..
(ČAS)

Čas byl lidem uměle nainstalován do Hotelu Země. Dokonce Vám o tom natočili filmy. NO přece sci-fi, že ano. Kdysi v článcích jsem psal také že ke konci časů lidstva, se bude zkracovat i čas. Čas ve vesmíru v podstatě neexistuje, je to umělá veličina, která byla dána lidem a systému MATRIX.

Kdo z Vás si všiml časových anomálií a něco podobného zažil?????

2) Pohyb slunce a měsíce

V minulém století se měsíc a sluce pohybovalo zcela precizně a pravidelně po stanovených „oběžných“ drahách. Dnes tomu tak není.

Kdo z Vás čtenářů tadesca si všiml východu a západu slunce?  Dnes vychází úplně na jiném místě než v minulosti.

No a o měsíci hovořit je dnes skoro zbytečné. Lidé se většinou na noční oblohu nedívají, maximálně na satelity od Elona MUSKA a toť vše. Kdysi měsíc měl mezi nóvem a úplňkem dvě polohy. Buď velké C, říkalo se že couvá. Nebo veldé D, říkalo se že dorůstá. V dnešních dnech můžeme pozorovat, že vypadá jako „vana“ – leží na zádech a jindy zase vypadá jako „klobouk“. Srpek je v pohybu po drahách které nebyly v minulosti známy.

Né nadarmo se říká a Jožo Ráž o tom i zpívá: Vidím zlé znamení hore na oblohe…..

Ke konci časů budou znamení na obloze velice markantní. Ano dnes už jsou…..

[wp_ad_camp_2]

 

3) Jak to vypadá s časem?????

Děkuji všem za velký zájem o fenomén jménem čas. Jak jste se mohli sami přesvědčit v mnoha filmech uváděných pod názvem SCI-FI, cestovaltelé v čase existují.  Film Muži v černém 3 je toho jasným důkazem. Zde ve švajzu jsem cestovatele v čase několikráte potkal díky skalním přátelům. Pokud sami neuděláte tento zážitek, je těžké tomu uvěřit.

Proto by bylo dobré se začít zajímat o skutečnou pravdu a nikoliv o zbytek REPTILIÁNSKÝCH SCI-FI ZPRÁV V MSM, kteří se nechtějí vzdát. Chápu naprosto mnohé lidi, kteří nevěří těmto událostem. Jsou „zabedněni a mají vymytý mozek“ tak dokonale, že už nemohou přerušit smyškový program naučený ve škole či omýlaný v médiích.

Ano čas je ohebná záležitost. Potvrzení cestování v čase jak do budoucnosti tak do minulosti máte potvrzeno i v následujícím videu. Je nutné si ale zapnout titulky. Popřípadě poprosíme o někoho ze čtenářů, jestli by z mluveného slova ve velmi zajímavém 10 minutovém videu, to udělal.

Předem děkujeme. Nemám čas psát stránky, natož ještě překládat filmy, i když kratičké. Zde je vám mnohé sděleno. I to jak to bude vypadat na zemi za několik let, bude zde nádherná planeta bez 5G a jiných zločinných technologií na eliminaci lidstva. Planeta bude k nepoznání hezká.

Ale záleží jenom na Vás, prosím myslete si co chcete…..

VIDEO

Mimo jiné, obrázek k dnešnímu bouřkovému času u Vás v česku naprosto sedí…..

 

tm komentuje

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.