…..dnešní okénko speciál ponechám tak jak je, nebudu nic připisovat a o dalším dění se nyní dozvíte z následujícího  okénka….

12:54

Probouzenící se ovce konečně začínají chápat zrůdnosti, které si na nás vymyslel DEEPSTATE. Posuďte sami.

1) V Italském parlamentu začali hovořit jasnou řečí

Velmi úderný a zajímavý přednes zaznamenatl italský parlament díky předsedkyni jedné strany, která se ve včerejším proslovu vyjádřila jasnými slovy a to bez ubrousku…..

Sara Cunia se „obula“ do vlády, která neustále svými podvodnými a přehnanými řečmi, drží mozky lidí v anestézii, jak se sama vyjádřila, a neříkají obyvatelstvu pravdivou skutečnost. Začala i dosti zvyšovat hlas. Situace strachu, kterou neustále na lidi pouští má vyústit v povinné očkování a čipování lidí zrůdou jako je GATES DE-BILL, který je jednoznačně horší než MENGELE a má zájem vyhladit obyvatelstvo a nechat jen miliardu poslušných opíchaných očipovaných oveček. A mnoho jiného….

 

[wp_ad_camp_2]

 

GATES DE-BILLA nazvala masovým vrahem a dosti útočila i na vládu a lidi, kteří ho podporují. Konečně se lidé nebojí říkat pravdu….

Prosím obrázek si udělejte sami…..

Zde díky jednomu čtenáři i s českými titulky: >>>>>VIDEO

2) Před několika dny jsme Vás datovali…..

o eliminaci tunelů na Slovensku jsme hovořili na začátku měsíce. Také o odstřelování vysokorychlostních tunelů ze Slovenska směrem na Petrohrad. Bylo to kolem 05.05.2Q2Q. A najednou se objevily videa či video ze silniční kamery, která potvrzovala naše předpovědi….

>>>>> VIDEO

I když jsem to do okénka už dával, znovu na to upozorňuji.

A zde máte z komentářů další postřeh našich čtenářů. Je to z Rakouska, kde probíhají čistky tunelů kolem letiště: Zprava od manzela, je šofér autobusu v Grazu, tunely zavrene nic, se neopravuje…dale same objizdky, nic se neopravuje…stale cisti podzemi…

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Pravděpodobně stojíme krátce před odhalením

Jestliže nám  začínají i MSM dávat najevo, že pandemie je podvod, tak musíme skutečně stát krátce před velkým odhalením, které lidem otevře oči. Posuďte a podívejte se sami: televizeseznam.cz/video/zazij-usa/americka-sestricka

pokračování…..

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.