…..moc děkuji všem za komentáře na tadesco, které byly pro mnohé nově příchozí dosti důležité. Hlavně chci poděkovat všem, kteří dali na moji radu a octovali. Zachránili jste v okolí úrodu a stromy s ovocem od poničení či zničení kroupama. Podívejte se na včerejší záplavové zprávy na seznamu. Tomu všemu, kdyby lidé měli vědomosti, se mohlo zabránit….

QQ:Q5

Zvláště na Vysočině, jak jsem viděl na mapách seznamu to vypadalo celkem hustě. Je dobré dostat vědomosti o octování do podvědomí lidí, i když v budoucnu to asi nebude potřeba, ale nyní ještě nutná skutečnost. Nabídněte lidem octování, když jste si to vyzkoušeli, že to funguje a rozšiřte okruh lidí, kteří mohou zachraňovat přírodu a také majetek. Prosím ale nikomu nic nenuťte, byla by to ztráta času a energie.

Ještě jednou děkujeme týmem tadesca za octování a záchranu úrody na mnoha místech…..

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

1) Prezident Trump podepsal další Exekutivní příkaz

Na začátku minulého týdne podepsal prezident Trump další Exekutivní příkaz, který prodlužuje výkonou ruku spravedlnosti na další státy mimo USA. Podepsáním Aktu otevřel oficiální možnosti  pozatýkat po světě jakékoliv zločince podporující a jednající v zájmu DEEPSTATU  (DS). Pro mnohé politiky, soudce, právníky, exekutory, kteří jednali doposud v zájmu DS, čili proti lidským právům to asi bude mít těžké následky.

Tadesco Vás milí čtenáři datovalo o podobném aktu, který podepsal Prezident Putin koncem minulého či začátkem tohoto měsíce. Akce na sebe nedají dlouhou dobu čekat. Uvidíme v dalších dnech, jak se situace tímto aktem urychlí…..

Stojí aspoň za zmínění, že na Ukrajině bylo pozatýkáno 15 lidí z jedné firmy pod palcem DS a Joe Bindena, která chtěla podplatit ukrajinskou vládu. Jmenuje se Burisma DEEPSTATE má zájem za každou cenu zvrátit neúspěchy ve světě jakýmkoliv vhodným i nevhodným způsobem. Není vyloučeno, že právě tento Akt byl pro zatýkání těchto lidí již použit…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Infiltrace DEEP STATE do různých komunikačních skupin

Jak jste se sami v některých komentářích zmínili některé weby, či diskutující se snaží zvrátit myšlení lidí převrácením hodnot a to „na podpadku“. Je to asi tak, když web razí cestu jedním směrem a je alternativní a proti DEEP STATE a během 14 dní začne otáčet a najednou je DEEP STATE ten nejlepší možný výsledek ze všech možností a to kdekoliv. Potom alternativa je samozřejmě tím nejhorším. U těchto webů či diskuzních fórech mohou zůstat jenom skutečné ovce. Ty budou věřit potom už čemukoliv…..

Sami si pak řeknete, že zde něco nehraje a ti moudří či chytří odejdou. Ovečky se opět nechají zavést do další tragédie, aniž by to věděly…..

Od trolla, se kterým jsem se setkal v Německu, mě byly právě takové taktiky prozrazeny. Jsou za to placeni. Proto prosím, dávejte velký pozor na veškeré diskuze, či weby, které najednou začínají otáčet.

Musím podotknout, že i na našem webu bylo mnoho takových pokusů, jak jste sami mohli zjistit. Dokonce mně někteří diskutující v mejlících upozornili. Za to Vám také děkujeme…..

3) Jednou větou se dá zrušit nařízení pandemie, která neexistuje

Po potřebném „úklidu“ který se také, tak jako na celém světě, prováděl v Rusku Prezident Putin zrušil či vyhlásil konec neexistující „PANDEMIE“. I když v různých novinách či MSM mohou komentovat rozhodnutí nejmocnějšího muže světa jako lehkovážné, aktéři, kteří tahají za nitky vědí jejich pravou podstatu. Neznám nikoho, ani ze vzdáleného okolí, kdo by zemřel na údajný FAKEVIRUS…..

Třeba jeden článek najdete také zde

 

 

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.