…..je velice úsměvné, jak v hlavních MSM se omýlají již nefungující hrozby Coronaviru, a s ním spojené veškeré vyhrožování a terorizování svobodných lidských bytostí…..

00:27

Jóóóóóó je těžké vykládat lidem, že jsou naprosto svobodné, když se o nic nezajímají a nečtou správná data. A toho právě zneužívají J-ELITY, které žádnými nejsou.

USA

13.03.2020 Trump aktivoval zákony stavu nouze a také tábory pod správou FEMA (Federální agentura pro řízení mimořádných událostí). Psali jsme o tom. To všechno přineslo široké změny po celé zemi. S tím souvisí i zmizení pečetě na jeho pultu, ze kterého promlouvá, a nahrazení slovem Bílý Dům. Minulou neděli při projevu o sobě, jako o prezidentovi, hovořil v minulém čase. FEMA má nyní veškorou výkonou moc jak nad hmotným majetkem (firmy, organizace apod.), tak ve vztahu k lidským bytostem. Psali jsme, že Trump znárodnil Federální rezervní banku (FED) a peníze spravuje Ministerstvo financi a finanční úřad, který řídí FEMA na základě exekutivního příkazu Trumpa. V pondělí bylo pro američany připraveno 80.000.000 šeků. Pro každého dospělého byl vystaven ve výši 1200 US dolarů a pro dítě do 15 let 500 US dolarů. Známí z USA mně potvrdili, že peníze na účet jim už byly připsány.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

FEMA může kohokoliv bez rozhodnutí soudu na místě zatknout a též odvést do tábora. Má nyní neomezené možnosti, jako každá vojenská policie. Odsunul tímto Kongres USA od možnosti rozhodování, ale i Trump má některá rozhodnutí, dle stanov, omezena. Je potvrzeno, že mnoho lidí z DEEP STATE je zatčeno a neustále probíhají čistky. Probíhá osvobozování dětí z podzemních tunelů a „líhní.“

Celá FEMA má od 13.03.2020 přesně šet měsíců na výkon svých pramocí, a poté vše přechází do normálního stavu. Nevíme zatím jaké kompetence si ponechal Trump. Jedno je ale jisté, že dnes přerušil jakékoliv finanční příspěvky Světové zdravotnické organizaci, což také dosti drsně a úderně zdůvodnil. Nevíme, jestli jste to věděli, WHO je organizací, která přes bílé koně patří právě největšímu masovému vrahovi planety země – Billu Gatesovi a jeho manželce.

Majetek Billa Gatese zmrazen

Trump nechal zmrazit veškeré účty a majetek Billa Gatese a jeho manželky. Gates byl sice zatčen, ale na velkou kauci byl ponechán v domácím vězení. Je odpečetěna žaloba, která nyní bude provedena. Dnes už víme, že nebude mít možnost pobytu doma, ale bude odvezen do věznice. Nebude mít možnost se moc obhajovat, protože jeho zločiny jsou veřejně známy, a bude to podobné jako s Epsteinem. Pro toho si asi tentokráte nebude moci nikdo z Izraele přiletět…..

Zde Vám mohu přinést vynikající zprávu. Gatesovi zabavili veškeré dokumenty a všechny chemické a biologické hmoty a látky, stejně tak již  vyrobené vakcíny na očkování proti Koronaviru, a nejen proti němu. Všechno!!!!! !!!!! Američané oslavují, protože vědí, že tento tah byl konečným pro koronavirus. ŠACH MAT, řekl by šachysta. Zatím se ale neví, jak dlouho zůstanou doma kvůli „karanténě.“ Zde prosím rozumějte – jak daleko je akce proti DEEP STATE dokončena. O tom rozhodne samozřejmě Trump dle zpráv z hlavního velení FEMA.

Vážení, tak jak neustále opakuji, buďte klidní, nemusíte mít už obavy, i když se neustále omýlá něco o vakcíně a očkování. Trump to rozhodl za nás, bojovníky proti očkování, jakémukoliv očkování. Samozřejmě Vám o tom následující dny v MSM, ZATÍM, nebudou psát. Však víte, Show Must Go On.

[wp_ad_camp_2]

 

Veškeré velké firmy v USA budou zestátněny, aby opět mohly být uvedeny do provozu….

Dle dalších zpráv byl zatčen, a pobývá ve vězení, Tom Hanks, stejně jako jeho žena. Uvidíme, která další data se dostanou zítra na povrch…..

SHAEF v pedofilním tunelu Billa a Hillary

V následujícím článku můžete vidět fotografie zachráněných dětí, které byly pořízeny vojáky SHAEF v PEDOFILNÍM TUNELU BILLA A KILLARY CLINTONOVÝCH, a následně rozšířeny po netu jejich rodinami. Vojáci jsou z toho všeho také dosti v šoku. V dolní části článku najdete také nějaké filmy.

Ovšem úplně dole, nejspodnější film vysvětluje něco o štítné žláze. Nikdy v minulosti lidem neodebírali tak často štítnou žlázu z jakých koliv důvodů, jako v posledních letech. Tam najdete vysvětlení. V Německu, Švýcarsku, Rakousku, a určitě také v Česku a na Slovensku se odebírá štítná žláza jako na běžícím páse…..

Avizovaný článek, fotky a videa ZDE<<<<

 

[wp_ad_camp_2]

 

Německo

Dle dalších zpráv z Německa je velký počet vojska SHAEF s vojenskou policií v akci. Bylo zatčeno dosti vysoce postavených úředních osob. Akce se také týkala Německého nejvyššího kriminálního úřadu, Bundeskriminalamt. I zde proběhla velká razie a zatýkání.

Dokonce i v malých vesnicích jsou vidět vojáci s označením SHAEF, kde prohledávají na známých adresách domy. Jsou hlášeny velké výpadky mobilních sítí, internetu a stálé přerušování probíhajících hovorů. Bylo na více televizních stanicích oznámeno, že vysílání od 20.04.2020 do 30.04.2020 bude velice omezeno a budou vysílány paralelní omezené programy.

11:54 Pro velkou důležitost dávám i do marného okénka obžalobu za zločiny

Děkujeme čtenáři za publikaci linku v diskuzi  a odkazu shrnutí  na žaloby prováděné nyní v USA. Pročetl jsem je rychle, mohu potvrdit, že je to skutečně masakr….

Zde najdete link. Prosím stáhněte si z webu, abyste věděli, jací zločinci vládli světu.

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.