Aktuailizace 22:40

…..jak můžete vidět všude kolem sebe, dnes je mnoho lidí nemocných. Ptáte se proč asi????? Stačí se skutečně podívat jenom na nebe a bude Vám vše jasné….

12:27

tm komentuje:

…..jedné známe, které jsem radil (v zahraničí), aby se v žádném případě nenechala očkovat proti chřipce, mně neuposlechla, podlehla vynikající re-klamě v rádiu či televizi, po několika dnech onemocněla a odešla v nemocnici do jiné dimenze. Asi ale jenom náhoda. Jak tvrdí lékaři jejímu manželovi. Ten byl moudřejší, vyslechl mne, nenechal se ovlivnit re-klamou a sám doporučoval ženě, ať to nedělá. Když se na to ptala své obvodní lékařky, tak MuDr jí přece řekla, že jsou to konspirační teorie a vykládají to blázni, kteří ničemu nerozumí. Nyní už ví….

Jak se tak kolem sebe dívám, lidé jsou dnes naprosto otupělí, dívají se na Vás jako by se dívali zkrze a nechápou kolikrát jednoduché věšci, které jim říkáte. Toš tak…..

tm komentuje:

…..před několika týdny jsem vyfotil v Brně zajímavý chemtrail, který rozhodně nedělalo letadlo. Posuďte sami….

AKTUALIZACE 13:54

…..celé roky jsem lidem vykládal o nebezpečí mobilních antén, WIFI a jiných zařízeních tohoto typu. Vše se nakonec potvrdilo. Přímo ďábelské chemtrailování oblohy v celé EU, kdy v Německu je 30°C jako v létě, a v jiných státech také má hned několik důležitých momentů.

Neděje se jenom kvůli oteplení celého kontinentu, ale hlavním důvodem je vytvoření plazmy ve vzduchu, aby se lépe šířili elektromagneticko vlny. Oni totiž obyvatelstvo v celé EU jednak těmito vlnami uspávají (uklidňují) lidé jsou malátní a unavení a potom je psychoelektromagneticky ovlivňují. Jsou to všechno jejich tajné zbraně. Prosím pochopte, že se jedná o tichou válku proti které nikdo neprotestuje. A ti kteří to dávno odhalili a psali či vykládali o tom jsou prohlašováni za blázny a kdovíco…..

Překládáme Vám článek, jak mohou Vaše myšlenky, Vaše jednání a pohyby na planetě Zemi ovlivňovat a kontrolovat. Stáváte se jejich němými loutkami a lidmi, kterým je vše už jedno. Prosím pochopte to konečně…..

Zde je ten článek: https://operationdisclosure.blogspot.com/2018/10/21st-century-warfare-secret-and-silent.html

Nenoste neustále u sebe ty debilátory mobilní a vypínejte na noc wifi…..

Děkuji za pochopení…..

Lidé se skutečně chovají jako stádo. Děkuji nalomenémučtenářovi za toto kratičké video. POZOR NA TY FALEŠNÉ UČITELE A TY, KTEŘÍ NEUSTÁLE TVRDÍ OPAK O NA TY, KTEŘÍ SE VÁS SNAŽÍ NEUSTÁLE ZLOMIT DEBILNÍMI VÝMYSLY O CELÉ EU A JEJÍCH POHÁDKÁCH. Všichni pak dopadnou následovně:

 

 

Aktualizace 14:54

tm komentuje:

…..podívejte se (je to možné pouze s překladačem, kdybyste mně nevěřili) dole link, jak média, promiňte některé srač.omety informují lidi. V rakouských novinách včera přiznali pravdu o ISIS teroristovi, který zapáli jednu slečnu v nádražní budově v Kolíně nad Rýnem a druhou vzal jako rukojmí, také ji chtěl podpálit a zranit, co se mu nakonec ale nepovedlo. Naštěstí v ruce držel jenom asi plynovou pistoli, není známo co to bylo za zbraň, a policie ho eliminovala. Je znám v u Německé policie jako azylant ISIS a provedl už nekolik zločinů, ale byl neustále na svobodě. Takoví žijí mezi námi a jsou dokonce státem skoro kryti…..

V německých novinách ho nazvali jenom mužem, pachatelem který si vzal rukojmí a nebo jako únoscem. Rozhodně nic nezaznělo o ISIS a o terorismu. Dokonce i původ muže zatajili. No pěkné. Věřte potom „NOVINÁM“ Divím se, že je ještě někdo kupuje. Nemají ani cenu papíru…..

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.