AKTUALIZACE 19:54

…..a to nejen ve vládách a na zemi, ale také v podzemí…..

QQ:Q5

1) Praha je sídlem černé magie

Jestli se říká o městě Vídni že je „mekkou policistů“ a o Švýcarsku, že je „mekkou agentů, tak o Praze je známo, že je „mekkou černé magie“.

Do Prahy se každý rok sjíždí za určitými rituály postupně přes 500.000 mágů z celého světa. Proto je Praha tak oblíbeným městem. Je důležité poukázat na podzemí a to nejen Prahy, ale celého českého a moravského „ráje“. V podzemí se nachází mnoho měst a chodeb, ale také jsou (byly) zde speciální laboratoře…..

Jak jste si mohli všimnout, opět byla Česká republika skenována a v minulých dnech se uskutečnilo mnoho zemětřesení v hloubkách od 2 do 10 km pod povrchem. SHAEP ničil opět podpovrchové základny DEEPSTATU a jejich zázemí.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dočišťovací práce mimo Čr, probíhají také v Německu, Rakousku, Polsku a Maďarsku. Jak se vyjádřil Prezident Trump, chobotnice musí být celá zničena. Není možné nechat ani jedno chapadlo „živé“.

Největší problémy mají samozřejmě horníci v České republice,  které nemohou pustit do práce kvůli možným sesuvům štol. Ten stejný případ se odehrává v Polsku. Všichni horníci dostali zázračně neexistující virus a musejí zůstat v karanténě. Proslýchá se, že se asi nebudou moci vrátit do práce a stanou se nezaměstnanými. Proč asi…..

2) Octování

Ještě jednou děkujeme všem lidem, kteří pomohli sobě a přírodě octováním před silnými bouřkami. Na webu tadesco.org najdete mnoho návodů a také vysvětlení jak ocet funguje v atmosféře…..

Proto každého kdo má zájem vyzýváme aby si našel potřebné články na tadescu a přečetl si je.

Vyhledali jsme pro Vás také zajímavého vědce z Itálie, který vynalezl přístroj na rozpouštění mraků během krátké doby a to do 10 minut. Smyslově Vám ho přeložíme snad zítra a otiskneme do okénka. Jinak se můžete podívat na video v italštině právě ZDE.

3) Věřte plánu, jen tak může lidstvo zvítězit

VIDEO ZDE

 

Podívejte se prosím na mapu zemětřesení níže. Jak můžete vidět, několik dní probíhá neustálé čištění chodeb a tunelů pod Českou republikou a hlavně také v Německu.

http://macek.ig.cas.cz:8000/index

Zemětřesení jsou v hloubce od dvou do deseti kilometrů, a to po celé republice a poblíž hranic České republiky na německém území.

4) Oznámení ohledně zítřejšího okénka 17.Q6.

Vzhledem k tomu, že jsem opět na cestách, okénko bude až ráno po 9. hodině. Nestíhám vše skloubit dohromady…..

pokračování

 

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.