;

AKTUALIZACE 19:54

…..a to nejen ve vládách a na zemi, ale také v podzemí…..

QQ:Q5

1) Praha je sídlem černé magie

Jestli se říká o městě Vídni že je „mekkou policistů“ a o Švýcarsku, že je „mekkou agentů, tak o Praze je známo, že je „mekkou černé magie“.

Do Prahy se každý rok sjíždí za určitými rituály postupně přes 500.000 mágů z celého světa. Proto je Praha tak oblíbeným městem. Je důležité poukázat na podzemí a to nejen Prahy, ale celého českého a moravského „ráje“. V podzemí se nachází mnoho měst a chodeb, ale také jsou (byly) zde speciální laboratoře…..

Jak jste si mohli všimnout, opět byla Česká republika skenována a v minulých dnech se uskutečnilo mnoho zemětřesení v hloubkách od 2 do 10 km pod povrchem. SHAEP ničil opět podpovrchové základny DEEPSTATU a jejich zázemí.

 

 

Dočišťovací práce mimo Čr, probíhají také v Německu, Rakousku, Polsku a Maďarsku. Jak se vyjádřil Prezident Trump, chobotnice musí být celá zničena. Není možné nechat ani jedno chapadlo „živé“.

Největší problémy mají samozřejmě horníci v České republice,  které nemohou pustit do práce kvůli možným sesuvům štol. Ten stejný případ se odehrává v Polsku. Všichni horníci dostali zázračně neexistující virus a musejí zůstat v karanténě. Proslýchá se, že se asi nebudou moci vrátit do práce a stanou se nezaměstnanými. Proč asi…..

2) Octování

Ještě jednou děkujeme všem lidem, kteří pomohli sobě a přírodě octováním před silnými bouřkami. Na webu tadesco.org najdete mnoho návodů a také vysvětlení jak ocet funguje v atmosféře…..

Proto každého kdo má zájem vyzýváme aby si našel potřebné články na tadescu a přečetl si je.

Vyhledali jsme pro Vás také zajímavého vědce z Itálie, který vynalezl přístroj na rozpouštění mraků během krátké doby a to do 10 minut. Smyslově Vám ho přeložíme snad zítra a otiskneme do okénka. Jinak se můžete podívat na video v italštině právě ZDE.

3) Věřte plánu, jen tak může lidstvo zvítězit

VIDEO ZDE

 

Podívejte se prosím na mapu zemětřesení níže. Jak můžete vidět, několik dní probíhá neustálé čištění chodeb a tunelů pod Českou republikou a hlavně také v Německu.

http://macek.ig.cas.cz:8000/index

Zemětřesení jsou v hloubce od dvou do deseti kilometrů, a to po celé republice a poblíž hranic České republiky na německém území.

4) Oznámení ohledně zítřejšího okénka 17.Q6.

Vzhledem k tomu, že jsem opět na cestách, okénko bude až ráno po 9. hodině. Nestíhám vše skloubit dohromady…..

pokračování

 

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.