;

AKTUALIZACE 07:27…..copak zajímavého nám dnes přinese????

07:27

…..včera jsem měl zajímavou slovní výměnu s jedním člověkem. Zeptal jsem se ho u pokladny při placení (platil kreditkou) co si myslí o tom, že by třeba na několik dní přestaly fungovat banky, automaty, a že by neměl čím zaplatit. Podíval se na mně jako na blázna a tvrdil, že se něco takového nemůže stát. Když jsem utrousil větu při jeho odchodu od benzinové pokladny, že ho to možná za pár dní čeká, otočil se, zaklepal si na čelo a řekl to může říct jen blázen. Aspoň je vidět, jak jsou lidé v dnešní době zblblí novodobou technikou a neuvědomují si její zranitelnost. A to ještě neví, že ho to asi brzy čeká….

tm komentuje:

…..dle slov španělské policie a ministerstva vnitra dochází k velmi znepokojivým událostem ve vězeních. Islámský stát rekrutuje přímo ve věznicích džihádisty a plánuje útoky na civilisty. Tvrdí, že připravují džihád pro Alláha a připravují se pro něho zemřít. Čekáme až nás pustí z vězení, máme muže, máme zbraně a máme cíle. Co tedy říci? No máme se na co těšit….

Zdroj najdete zde: https://de.gatestoneinstitute.org/13125/spanien-gefaengnis-islamischer-staat

tm komentuje:

…..dny MADAMME MERKELOVÉ jsou sečteny po prohraných volbách v Bavorsku. Dokonce i politici z její strany nepodporují nadále její myšlenky a směr, kterým celé Německo zavedla do bažin. Je tedy načase aby si zabalila kufry. A jaká destinace ji bude očekávat????? no na tak jednoduchou otázku si odpovězte sami….

Zdroj: https://www.focus.de/politik/deutschland/angespitzt/schlechtes-abschneiden-der-csu-angela-merkel-hat-die-bayernwahl-verloren-die-grosse-koalition-ist-faktisch-am-ende_id_9756164.html

tm komentuje:

…..a protože německý stát lidem, kteří 40 let dřeli na důchod, dá jenom almužnu, musí zhruba 70% důchodkyň a 53% důchodců dále pracovat, aby mohli aspoň dožít v klidu. Pro přivandrovalce mají ale neustále dosti peněz. To je zajímavé, že ano….

Zdroj: http://www.spiegel.de/karriere/senioren-jeder-vierte-arbeitet-im-ruhestand-weiter-a-1233561.html

tm nekomentuje:

…..k tomuto článku nemusím ani koment dodávat. Je naprosto jasně řečen:

Syrský uprchlík: Většina migrantů chce ovládnout Evropu a zničit křesťanství

tm se dotazuje:

…..budeme mít ještě čas se probudit a udělat si v Evropě pořádek, nebo už je pozdě. Co si myslíte????

Islamizácia Európy ide podľa plánu

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.