AKTUALIZACE 19:54…..přicházejí zajímavé zprávy z celého světa a hlavně je nutné se připravit na velké události….

19:54

AKTUALIZACE 19:54

V Německu byl vyhlášen stav nouze, co se týká benzínu a nafty. Údajný nedostatek neustále svádí na nepřízeň počasí, (no nějakou výmluvu si musejí přece najít) a na nízký stav vody na Rýnu.  Ministr dopravy Andreas Scheuer (CSU) povolil používat benzín, naftu a kerosín (pro leteckou dopravu) ze „železných zásob“ Německa. Dle jeho slov je odebírána již tři týdny. Mluvčí ministra dopravy se včera k situaci raději nechtěl vyjadřovat.

Mnohé čerpací stanice nemají pohoné hmoty a proto jsou zavřeny. Je zavřeno stále více a více pump. Motoristé s tím musejí počítat. Proto také ministr dopravy povolil kamiónovou dopravu přepravující pohonné hmoty také v dny svátků a sobot a nedělí. Zde ale asi problém nebude, dle názoru tm leží zcela někde jinde.

Zdražování pohoných hmot je také velkým problémem, protože v obyvatelstvu to už vře. Poslední týdny přicházejí lidem vyúčtování za elektřinu kterou zvedli o 20% s odůvodněním, že je to kvůli ochraně žívotního prostředí i se smajlíkem. tm ?????cože????

Pravděpodobně zkoušejí, co ještě občané unesou než to bouchne!!!!!

Video s komentem zde:

https://www.focus.de/auto/wegen-niedrigwasser-im-rhein-autofahrer-muessen-sich-auf-leere-zapfsaeulen-einstellen_id_9867817.html

Ministr dopravy a vyjádření zde:

https://www.focus.de/auto/news/nationale-sprit-reserve-geoeffnet-verkehrsminister-scheuer-zu-benzinnotstand-sind-mit-hochdruck-dran_id_9931303.html

 

10:54

tm komentuje:

Ve Francii dosáhly ceny benzínu ještě nevídaných hodnot. Jak benzín, tak nafta je za „pouhé“ 2 EURA. čili za 52 Kč litr. Nejen že je Francie na mizině a nemá z čeho zaplatit uprchlíky, další výdaje na stát, parlament, policii a další složky, nemluvě o nákupu ropy z jiných zemí. Tak se rozhodl „MACARON“ k dosti nepopulární akci, a zdražil skoro skokově benzín a naftu na dvojnásobek. Překročil ale hranici trpělivosti a červenou línii občanských svobod a to bylo na dnešní obyvatele Francie až přespříliš…..

Díky tomu se rozhořívá velká vlna nevole obyčejných občanů, která MAKARANOVI asi zlomí vaz a přejde do stávek.

Zatím to byli jenom obyčejní občané, ale začaly se přidávat i dopravci a jiné firmy, což povede asi k totálnímu kolapsu. Dnes mám zprávy že se přidává i Belgie a možná i Nizozemí.

Ve Francii jsou zablokovány už stovky dokonce jiní píší několik tisíc cest a pouští jenom složky policie, hasičů a záchranné složky. Občané Francie berou celou situaci velice vážně i jako možný důvod k odstoupení MAKARONA, který zdírá z občanů za živa kůži a sám si pořádá ve svém domě s fotbalisty a černochy párty. Nepochopitelné…..

Situace si vyžádala už jednoho člověka, který odešel do jiné dimenze díky tomu, že řidička auta, která vezla svoji dceru rychle do nemocnice dostala paniku když se jí postavily do cesty jiné osoby. Reagovala tak, že přidala v panice plyn a řejela ji….

Celkové schéma blokace cest ve Francii:

A jak to vypadá aktuálně

Požadují odstoupení MAKARÓNA

 

Na snimky a článek se můžete podívat ZDE:

https://www.epochtimes.de/politik/europa/eine-tote-und-verletzte-wut-ueber-hohe-spritpreise-entlaedt-sich-auf-frankreichs-strassen-a2711723.html

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.