AKTUALIZACE 13:54

…..bylo by dobré si uvědomit určité okolnosti, které se nyní v Hotelu Země odehrávají. Vlády si dělají z lidí poslušné ovce a ty mají za úkol postupně přesvědčit další ovečky, aby nešly proti proudu. Poblitici ovšem zaspali dobu. Tímto způsobem to dnes už nefunguje. MSM se přestává věřit také….

QQ:QQ Q5:Q5Q5Q5

1) Velké BOOOOOOOOOM se rozjíždí po celém světě

Asi se čekalo na povel, aby postupně mohli začíst velké čistky nejen v USA, Evropě ale i v Rusku. Je vidět, že Prezident putin to vzal do rukou a to pěkně od podlahy. Nenechá nadále rabovat svoji zemi a hlavně, nedovolí vstupovat do firem lidi z HLUBOKÉHO STÁTU. Odzvonilo všem oligarchům spojenými se zločinci z podzemí. Jsou v křeči a dělají zoufalé kroky…..

Takto se dělá znárodnění. Přístav Vladivostok je zestátněn, s off-shory je konec

Námořní obchodní přístav v ruském Vladivostoku bude znárodněn a vyveden ze společnosti Fesco (původní majitel – Zijavudin Magomedov ovládal Fesco prostřednictvím obchodní skupiny «Summa»). Další z šachových a nečekaných kroků Putina?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Od ledna 2021 se správy přístavu ve Vladivostoku ujme státní společnost «Rosatom». Ovšem v neděli 15. 11. 2020 byl zveřejněn další „drobný“ detail a to, že «Rosatom» se nejen ujme správy přístavu, ale stane se i vlastníkem společnosti Fesco. Že je to spletité? Tak se na to podívejme po pořádku.

Nejprve prozkoumejme akcionářskou strukturu skupiny Fesco:

32,90% – skupina «Summa»

23,8% – off-shorová společnost TPG Group

Pro upřesnění, jediným zřizovatelem skupiny «Summa» je právě Magomedova kyperská offshorová společnost – «Baronetta Investment Limited».

Tedy, pro upřesnění. Zmíněná struktura byla pravda aktuální ještě v měsíci září. V říjnu ale skupina «nějakých» investorů vykoupila offshorovou společnost TPG Group od jejího majitele Marka Grabera a konsolidovala tak balík akcií Fesco ve výši 33,9%. Poté tato neznámá skupina investorů jmenovala prezidentem společnosti Fesco – Rusa Andreje Korosteleva, který, aby řeč nestála, pozval státní společnost Rosatom aby se ujala správy Vladivostockého přístavu, který do toho balíku spadá.

Kroky, co následovaly, to už nebyl valčíček, ale pořádný kvapík s šokovou terapií

V té době se totiž hovořilo pouze o tom, že Rosatom bude sice spravovat přístav po nějakou dobu, ale nebude vstupovat do akciového kapitálu přístavu. To už je  ale také minulostí. Nyní byly zveřejněny další „drobné detaily“. Na schůzce s pracovníky přístavu prohlásil guvernér Primorského kraje Oleg Kožemjako, že se Rosatom skutečně nejprve ujme správy Fesco, ale v další etapě se stane plnoprávným vlastníkem společnosti.

Vidíme tedy, že stát znárodňuje kriticky důležitou infrastrukturu, která byla původně kontrolovaná offshorovými společnostmi. Za připomínku stojí i drobná skutečnost, že Fesco je co do velikosti druhou největší společností, přepravující chytré kontejnery a kontroluje 12% přepravního trhu.

Ve světle skutečnosti, že se ruský stát chystá aktivně rozvíjet tranzit nákladů mezi Čínou a Evropou, vypadá znárodnění Fesco více než logicky. Sám Magomedov, původní vlastník,  je navíc v současné době ve vazbě, kde čelí velmi těžkým obviněním. A situace v odvětví potřebuje okamžitá řešení.

A aby těch šoků nebylo málo, je ve hře je i Severní mořská cesta

Ještě pár slov o státní společnosti «Rosatom». Tato společnost je klíčovým a skutečným správcem Severní mořské cesty (SMC). A právě přes SMC Rusko chystá námořní přepravu kontejnerů, která se může stát velmi tvrdou, ne li zničující konkurencí pro Suezský průplav. Cíl je to bezesporu ambiciózní, přesto ale, zcela realistický.

Speciálně pro přepravu nákladů vytvořil navíc Rusatom také dceřinu společnost «Rusatom cargo». Zabývat se však výlučně přepravou přes Severní mořskou cestu nemůže. Toto odvětví je příliš složité a vyžaduje zcela konkrétní a široké kompetence. No a pro tento účel získal «Rosatom» koncem minulého roku 30% podíl ve společnosti největšího dopravce «Transkontejner» a nyní, jak vidíme, k tomu znárodňuje Fesco. No a tímto je odvětví kontejnerové přepravy zcela převedeno pod přímou kontrolu státu. Na trhu tak budou dominovat  dvě společnosti: «Transkontejner» afilovaná se státem, a také nová společnost vytvořená na bázi «RŽD Logistika» (železniční logistická společnost – rovněž státní).

Z liberálního monetarismu ke státnímu kapitalismu

Tyto události jsou jen dalším potvrzením toho, že v roce 2020 se ekonomická politika Ruska změnila ze samé podstaty. Místo liberálního monetarismu, vládnoucího všechna předchozí léta, vidíme, jak Rusko nabírá směr na budování státního kapitalismu.

Zdroj článku ZDE

Vyvstává otázka, proč takto nejednají naši politici. Na tu si ale odpovědět umíte určitě sami. Že ANO. No právě v tom ANO je problém…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Soudy po celé EU se přiklánějí k názoru NENOSIT ROUŠKY

Jak jsme už datovali, i v Česku rozhodl soud o nenošení roušek od 2Q.11.2Q2Q. Zatím sice s poznámkou, že „ODPORNÍCI“ musejí podat právoplatné důkazy o oprávnění, ale asi se jim to už nepovede. V Německu také rozhodl soud v severní zemi o neoprávněném nařízení nošení roušek nařízených ANGELOU HITLER MERKELOVOU.

Na Slovensku také probíhají řešení trestních oznámení podané na vládu.

Přečíst článek je možné zde.

3) Italské demonstrace a policie na straně národa

V Itálii se policisté postupně staví na stranu lidí. Začínají při rozhovorech s obyčejnými lidmi na ulici chápat že stojí na špatné straně. Není to jenom jedno město ale postupně se přidávají policisté i v jiných městech. Revoluce bude určitě úspěšná. Jak jsme Vás datovali před několika týdny, počítá se se svržením současného italského premiéra a dosazením původního premiéra Salviniho. Salvini byl podvodnými triky, machinacemi a intrikami z oprávněného místa vypuzen a odstraněn.

Zprávy máme od našeho korespondenta z Říma který pracuje v dipl. službách.

Zde se můžete podívat na video

4) Polícia uzatvorila ulicu, kde býva Matovič a na prístupové cesty umiestnila oceľové zábrany

Když se začínají DIKTÁTOŘI HODNĚ BÁT, je to znamení konce a moc dobře vědí, že nic dobrého pro lidstvo neudělali. Proto oprávněný strach. STRACH je následně semele. I jeho rodinu.

Policajti nevedeli vysvetliť z akého dôvodu uzatvorili verejnú komunikáciu. Polícia sa tak rozhodla v deň masových protestov proti Matovičovej vláde, ktoré sa konali 17. novembra 2020 po celom Slovensku. Žena vo videu apelovala na policajtov, aby sa nezastávali „zločinca“ Matoviča, na ktorého sa valí z každého kúta Slovenska množstvo trestných oznámení v súvislosti s nezákonnosťami páchaných jeho vládou.

Video najdete zde.

 

[wp_ad_camp_2]

 

5) Ve stručnosti konstruktivní zprávy z USA

Šéf CISA je vyhozen!!!!!

V Georgii se našla paměťová karta, na které byly hlavně nezapočítané hlasy DJT
FBI na Floridě pozatýkala 170 obchodníků s bílým masem a další…..
„DÉMON-KRATÉ“ chtějí 5,5 miliardy USD pro New York nelegály…..

Bannon dává BIDETOVI cca 2 týdny do pádu GLOBALISTŮ!!!!!

5-5) OSN varuje před „katastrofou lidských práv“ kvůli koronavirovým opatřením!!!!!

Dnes vyšel zde na švýcarském serveru Nau media AG zajímavý článek od organizace UNO.

Po celém světě vlády nařizují nesmyslná a drakonická opatření kvůli ÚDAJNÉMU CORONOVÉMU VIRU. OSN varuje před narušením lidských práv a následných vážných důsledků.

Mluvčí Bachalet uvedla důrazně následující.

Vlády by neměly používat nouzové zákony JAKO ZBRAŇ K UMLČENÍ OPOZICE, KONTROLE POPULACE NEBO DOKONCE K UDRŽENÍ MOCI ČI VYDÍRÁNÍ.

VYZVALA VLÁDY PO CELÉM SVĚTĚ, ABY DODRŽOVALY PRÁVNÍ STÁT I V DOBĚ KRIZE. HLAVNĚ PŘI DODRŽOVÁNÍ OMEZENÍ ČASU NA KORONOVÁ OPATŘENÍ!!!!! !!!!! !!!!!

tm dodává: OSN či UNO vědí, kam směřují koleje s porušiteli a proto se začali urychleně orientovat na správnou cestu. Zajímavé že po návštěvě Pompea ve Francii došlo ze strany MAKARONA také k rychlým změnám….

Přešíst si můžete zde

WWG1 WGA

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.