AKTUALIZACE 09:45…..dnešní den začneme zajímavým tématem. Indiáni byli vždy moudří a věděli co příroda na nás chystá. Když bílá rasa nevěděla, jaká bude zima, vždy zajeli za indiány a dívali se na zásoby dřeva. Když viděli, že jsou veliké, budé také zima krutá a mrazivá……

01:54

A proto z výše uvedeného se dá snadno odvodit i následující:

KAPITALIZMUS JE FINANČNÍ DIKTATURA
KAPITALIZMUS JE VÝHODNÝ JEN PRO TY, JEŽ VLASTNÍ OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ PENĚZ, BOHATSTVÍ, LIDÍ A FIREM. ABY ČLOVĚK MOHL TAKTO FUNGOVAT- UMĚL ZOTROČOVAT MASY LIDÍ ZA ALMUŽNU, ROZDÁVAL JIM ČIPY A VŠUDE MONTOVAL KAMEROVÉ SYSTÉMY A GPS SLEDOVÁNÍ, TAK TAKOVÉ VĚCI DOKÁŽE JEN ČLOVĚK ,KTERÝ JE BEZ CHARAKTERU A ALESPOŇ ZRNA DUCHOVNOSTI. DNEŠNÍ SVĚT JE POSTAVEN JEN NA PENĚZÍCH. UŽ NEEXISTUJE NIC CO BY BYLO BEZ PENĚZ. Z LIDÍ JE DŘENA DUŠE, VAŠE ZDRAVÍ NIKOHO NEZAJÍMÁ. ETIKA BYLA KOMPLETNĚ ROZVRÁCENA.DOKONCE FINANČNÍ ÚŘAD V ČR VYŽADUJE PŘEHLED, KOLIK LIDÍ JSTE MĚLI NA SVATBĚ A TO I KDYŽ JSTE SI JI DĚLALI SAMI DOMA!!!
VŠICHNI TI CO VLASTNÍ OBROVSKÉ PENÍZE JSOU POD ROHATÝM, SLOUŽÍ JEN JEMU. TOTO JE SNADNÝ MUSTR K POCHOPENÍ KDO Z KOHO JE NA JAKÉ STRANĚ

ZDE JE MOUDRO INDIÁNSKÉHO NÁČELNÍKA NA VŠECHNY ISMY SVĚTA. A MÁ PRAVDU!!!!

 

…..na planetě zemi se lidé mohou dost často setkat s lidmi cestujícími v čase.Jenom o tom nevědí, že přišli odjinud a nevědí, kdy se zase s nimi setkají či vůbec, jestli se s nimi setkají. Osobně znám jednoho ze švýcarska, dvakrát jsem se s ním setkal, ale nedá se na tadescu psát o dějích z budoucnosti o kterých vyprávěl. To stejné o dějích z minulosti. Myslete si o tom co Vám libo. Jedním takovým cestujícím v čase, kterého odhalili je i následující muž, který v podstatě nestárne. Posuďte sami….

I když ještě před krátkou dobou lidé tvrdili, že UFO neexistuje a nevěřili tomu, tvrdili že jsou to konspirativní teoretici, dnes je to dokonce vládami potvrzeno v odtajněných dokumentech. Někteří lidé na planetě Zemi mohou žít i 999 let, ale to se také přísně tají, jsou z povrchu. Mají tu možnost putovat mezi vnitřní a vnější zemí. Třeba jako Tereza von Dönitz. Vím, když to nezažijete na vlastní zkušenost či osobně, nedá se tomu věřit, ale!!!!

…..je důležité, že lidé nepřestávají vtipkovat a neustále mají ještě humor. Jinak skutečně proti tomu zlu nejde bojovat:

 

AKTUALIZACE 09:27

…..před několika dny se nechal vidět francouzský „P-REZIDENT“  Emmanuel Macron s přistěhovalci, kteří měli oblečení jenom ve spodní části těla. Velice ostře to kritizovala Marie le Pen. S mužem který se setkal (mimo jiné veliký sympaťák na první pohled a čiší mu jenom dobro z jeho tváře), byl zavřený za přepady a loupeže. Jinak řečeno vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá. Nyní byl zadržen policisty, kterým kladl odpor a měl u sebe drogy. Jak jinak. Muži, kterému je 22 let byl odsouzen na 4 měsíce do vězení. Je to výsměch celé francii do očí…..

Zdroj: https://jungefreiheit.de/politik/ausland/2018/oben-ohne-foto-mit-macron-krimineller-schwarzer-muss-in-haft/

AKTUALIZACE 09:45

…..policie v Německu potvrdila, že se jednalo v Kolíně pravděpodobně o teroristický čin, Kdy 55 letý Siřan těžce zranil jednu mladou dívku u Mc Donalda a pak se skryl s prodavačkou „léků“ v lékárně. Policie ho zneškodnila výstřelem a nyní je v nemocnici. Komické na celé situaci je to, že měl být odsunut do České republiky, kam přijel v roce 2015 a požádal v Praze o azyl. Pak ale odejel do německa asi kvůli lepším dávkám od sociálky????? Policie ho neodsunula zpět do Čr a teroristický čin vykonal v Německu. Tentokráte Česká republika byla od tohoto činu ochráněna.

Ptám se sám sebe. Je možné, že vládám je všechno jedno a nechrání své obyvatelstvo. Co jsou to za lidé, nebo jsou to ještě vůbec lidé?????

Zdroj: https://www.epochtimes.de/politik/deutschland/zeitung-koelner-geiselnehmer-haette-vor-drei-jahren-abgeschoben-werden-koennen-a2677891.html

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.