AKTUALIZACE 20:54

…..dnes bych rád krátce upozornil na okolnosti, které se omýlají neustále dokola, i když zde na tadescu byly mnohokráte popsány a vyvráceny…..

QQ:QQ Q9:54

1) Ještě jednou o ezo-tér-i-ce

Vážení čtenáři tadesca. Buďte tak laskavi a uvědomte si co jsme kdysi psali. A to jednou pro vždy. EZOTERIKA byla lidem zavedena jako další náboženství KABALY. Vše právě pro její posílení.

Ezoterici rádi opakují názor že čemu dáváme pozornost to posilujeme. Jejich nejlepší hláškou je: Když se nebudeme o to či ono zajímat, neposilujeme to a tak to zanikne. Větší blbosti jsem nečetl.

Je nutné okrajově vědět o nebezpečné  situaci čehokoliv a nestrkat „hlavu do písku jako pštros“. Nutné se zabývat nebezpečnými okolnostmi. Vědět o nich a jednat. Jednat vědomě. Pamatujte že největší sílu má Váš mozek. Větší než atomová bomba. Jenom Váš mozek ovlivňuje cestu a výsledek cesty, kterou nastoupíte.

Proto když se nebudete zajímat „a údajně tím něco posilovat“ dáváte hlavu do gelotiny. Psal jsem už několikráte. Proto prosím nepište tyhle blbosti opakovaně dokola. Děkuji

Na konec uvedu krátký příklad. Brutální pro probuzení.

 

 

Jestliže v autě předjíždím na rovince či před zatáčkou, nebudu věnovat pozornost nákladnímu autu v protisměru. Potom samo zmizí, dle ezoteriků.  Nikoliv. Zmizíte vy a to nenávratně. Věnovat pozornost je důležité všemu a být ostražitý v každém okamžiku.

Opakuji, tyhle bláboly si vymysleli pánbičkáři a ezoterici aby obelstili lidstvo!!!!! !!!!! !!!!!

2) Je rudý říjen

Co tím bylo myšleno když Prezident trump dával na svoje stránky tweetu násleující obrázek? Copak nám chtěl symbolikou říci a co dokázat? Je nutné posoudit symboliku jím zvolenou, a to každý sám za sebe.

Na první pohled je vidět dvojitá dualita a to ve všem znázorněném v popředí.

 

A když je údajně dle MSM všechno jenom nesmyslná konspirace Q-Anon, proč veškeré sociální sítě mažou hnutí, která se o dokumenty Q zajímají????? ????? ?????

Odpovězte si sami. Děkuji.

3) V Německu mají zajímavou reklamu

Ekonomika se v Německu silně oslabuje a provoz firem zastavuje. Kdekoliv. Vícero firem si situaci uvědomuje a tahají celkem zajímavě ale křečovitě za  „záchranné brzdy“. Skutečně úsměvné a zároveň k pláči. Akcí, kterou jste mohli natankovat zdarma 20 litrů benzínu na auto, vymyslela firma JET.

Na benzinách JET stály velké fronty kvůli 24 EURO. Velké části města třeba Norimbergu byla zablokována a způsobila kolabs v dopravě. Zde je vidět aspoň myšlení lidí. I když musím podotknout, že lidé v Německu přestávají mít peníze.

 

4) Okamura v ČT 24 hovořil o krizi, která se rozšiřuje

Prosím poslechněte si krátké video, ve kterém se pan Okamura krásně k situaci vyjádřil.

Video najdete zde.

 

 

5) ŠPRÝ MULLA  jako MINI S TÉR

Bylo by dobré si uvědomit, kdo koupil v roce 2017 či 2018 testovací špejle či tyhle sajrajty a bude se snažit je všechny udat. V Německu se za týden testování zaplatilo FARMAMAFII 500 000 000,- EURO. Stačí Vám vážení čtenáři tadesca tahle data? Je jané že se budou snažit prosadit jeho nesmyslná nařízení.

NEMÁME ŽÁDNOU COVIDOVOU PANDEMII

MÁME TESTOVACÍ PANDÉMII VYVOLANOU MSM

JASAN????? ????? ?????

Nutné aby lidé pochopili. A proč to jmenovaný v nadpise dělá? Je to ještě jeden z posledních příkazů DEEPSTATU.

5-5) Zajímavá data

Dostala se do redakce zatím nepotvrzená zpráva o následujícím vzkazu od Prezidenta trumpa všem evropským vládám.

Určitě začínají mít veškeré vlady v Evropě dost těžkou hlavu a bezesné noci bez zamhouření očí. Trump vyslal vzkaz o zákazu LOCK DOWN v jednotlivých zemích Evropy. Následky by se dostavily ihned.

Nevím, co tím bylo myšleno, ale jak jsem dostal, ihned dále interpretuji. Nemám k tomu ani tweet či video.

Z Itálie zase mám zprávu od našeho korespondenta, že INTELIGENT CONTE přikazuje všem lidem i doma nosit roušky!!!!!

ŠÍLENOSTI NAD ŠÍLENOSTI jsou dílem dnešních poblitiků.

 

pokračování

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.