AKTUALIZACE 12:54

…..nemám poslední dny moc „toho,“ co v podstatě ani neexistuje a neustále se zkracuje. Byl jsem jedním známým požádán, abych se podíval na jedno video. Tak jsem se tedy mrknul…..

QQ:QQ Q7:54

1) Všechno co píšeme, shrnuto přehledně ve 37 minutách

Ani jsem si nevšiml, že tereza dala na stránky video s vynikajícím shrnutím našich článků v několika větách. A to ani nevíme, jestli pan Josef Hrušovský někdy četl naše stránky…..

Symbol dnešního okénka je právě tím, co měl na krku a na tričku pan Hrušovský. Je to boj Q, který měl na tričku, proti DEEP STATE znázorněného lebkou v podzemí, (uprostřed Q) s americkou vlajkou. Jak se mohou někteří lidé nechat ovlivnit něčím, o čem vlastně nemají ani ponětí.

 

 

Prezident trump před delší dobou řekl, že DEEP STATE porazí jejich vlastní symbolikou. A ta právě zde byla zobrazena. Mnohými nepochopena. Nebudu zde ale rozebírat nyní symboliku. Ve filmu řekl perličky, kterých si mnozí asi nevšimli…..

Hovořil o viru, co jsou zač a hlavně že nemoc, kterou nyní lidé „mohou dostat“ je právě vliv záření 5G na člověka. Čímž jako jeden z dalších lékařů potvrzuje nebezpečnost těchto zbraní 5G.

Dále od 16 minuty hovoří o zrušení lodního práva. Lidské tělo patří nyní Vám a nikoliv Vatikánu. Lidstvo bylo geniálním tahem proti Vatikánu a papežovi, Prezidentem trumpem, osvobozeno.

Papež nevlastní FISCHER RING, rybí prsten, který mu byl navždy zabaven. Tímto tahem Prezident trump lidstvo osvobodil. To znamená, že od 21.Q8.2Q2Q nemohou fungovat žádné SOUDY A EXEKUTOŘI, právníci a jiní. Všechno dělají na vlastní triko a vlastní zodpovědnost, pokud by došlo k nějakému soudnímu líčení po tomto datumu. Jinak se dá obrátit na vojska SHAEF, jak jsme psali.

Dále naznačil, že lidské bytosti jsou svobodné a zodpovědné sami sobě. Je nutné se nyní řídit zákony vesmíru. A protože byl papežův prsten zabaven, byly mu zabaveny i veškeré statky a jmění. Jedná se hlavně o banku v Gentu, kde mají lidé uloženy veškeré zabavené jmění. Peníze by se postupně měly dostat k lidem.

Proto Vás ještě jednou žádám, podívejte se na video, je trefné, vystižné a hlavně krátké…..

VIDEO ZDE

 

 

 

2) Tmou ke světlu

Jedna z diskutujících dala do komentářů důležitý vzkaz, proto ho zveřejňujeme:

Je čas spojit svoje síly 

Uděláme tmu, abychom uviděli světlo
BLACKOUT FOR THE LIGHT
21.9. 2020 v 15:00 (čas Čr)

Ukažme naši sílu!
21.9.2020 ve stejný čas po celém světě, na 21 minut vypneme elektrický proud.

Jako výraz jednoty, solidarity, vypneme tento datum a hodinu na 21 minut všechny naše elektronická zařízení, včetně světel, spotřebičů ( nejlépe vypnout pojistky) a také vypneme naše mobily, počítače a všechny sociální sítě, kdekoliv se budeme tento datum a hodinu nacházet. tak abyste však neohrozili sebe, či někoho jiného.

Vypnutí energie a mobilů je jako protest proti všem opatřením, zavedeným, nebo chystaným, díky vymyšlené pandemii. Nařízení ničí lidem zdraví, podnikání, jejich domovy a jejich životy.

My občané celého světa, kteří nesouhlasíme se zkorumpovanými totalitními vládami, které nás nutí nosit náhubky, dodržovat rozestupy, drží nás doma proti naší vůli a dokonce do nás chtějí povinně vpíchnout chemické látky se tímto stavíme na odpor a dáváme najevo náš nesouhlas.

Tohle je náš odpor a nesouhlas s neetickými a nehumánními příkazy a nařízeními.

Vyzkoušejme naši jednotu a sílu. Ukažme jim, že to jsme my, kdo má skutečnou moc.

Nemusíme chodit do ulic, když můžeme snadno „vypnout ovládání“ vypnutím toho, čím nás oni sami ovládají.

Tohle ukáže naši solidaritu a statečnost, postavíme se tyranii.

 

 

Ukažme naši jednotu a sílu.

Ukažme jim, že jsme to my, kdo má tu skutečnou moc.

Zastavme čas, využijme těch 21 minut pro chvilku oddechu pro sebe, pro své blízké, k obejmutí, k vyslání myšlenky, někomu blízkému. Zastavme se doma, v práci, kdekoliv kde v tu chvíli budeme, můžeme ten čas věnovat meditaci, modlitbě, sami sobě, čemukoliv chceme.

21 minut tvého času, pro tvůj lepší život, pro lepší svět a pro světlo do našich životů.

Rozsviťme tmu! (“Let’s light up the darkness!”)

Rasa : Člověk
Místo narození : Země
Politické vyznání : Svoboda
Náboženství : Láska

Světové časy pro Blackout:

NEW YORK 9:00 a.m.
LOS ANGELS 6:00 a.m.
DENVER 7 a.m.
CHICAGO 8:00 a.m.
MONTREAL 9.00 a.m.
SYDNEY 11 p.m.
MELBOURNE 11 p.m.
AUCKLAND 1 a.m.
TOKYO 10 p.m.
SEOUL 10 p.m.
BANGKOK 8:00 p.m.
BEIJING 9:00 p.m.
SINGAPORE 9:00 p.m.
HONG KONG 9.00 p.m.
JAKARTA 8.00 p.m.
LONDON 2:00 p.m.
BERLIN 15:00
PARIS 15:00
PRAHA 15:00
STOCkHOLM 15:00
MOSKVA 16:00
MADRID 15:00

 

 

Je čas spojit svoje síly 😊👍🏻Uděláme tmu, abychom uviděli světloBLACKOUT FOR THE LIGHT21.9. 2020 v 15:00 (čas Čr)Ukažme naši sílu!21.9.2020 ve stejný čas po celém světě, na 21 minut vypneme elektrický proud.Jako výraz jednoty, solidarity, vypneme tento datum a hodinu na 21 minut všechny naše elektronická zařízení, včetně světel, spotřebičů ( nejlépe vypnout pojistky) a také vypneme naše mobily, počítače a všechny sociální sítě, kdekoliv se budeme tento datum a hodinu nacházet. tak abyste však neohrozili sebe, či někoho jiného.Vypnutí energie a mobilů je jako protest proti všem opatřením, zavedeným, nebo chystaným, díky vymyšlené pandemii. Nařízení ničí lidem zdraví, podnikání, jejich domovy a jejich životy.My občané celého světa, kteří nesouhlasíme se zkorumpovanými totalitními vládami, které nás nutí nosit náhubky, dodržovat rozestupy, drží nás doma proti naší vůli a dokonce do nás chtějí povinně vpíchnout chemické látky se tímto stavíme na odpor a dáváme najevo náš nesouhlas.Tohle je náš odpor a nesouhlas s neetickými a nehumánními příkazy a nařízeními. Vyzkoušejme naši jednotu a sílu. Ukažme jim, že to jsme my, kdo má skutečnou moc.Nemusíme chodit do ulic, když můžeme snadno „vypnout ovládání“ vypnutím toho, čím nás oni sami ovládají.Tohle ukáže naši solidaritu a statečnost, postavíme se tyranii.Ukažme naši jednotu a sílu. Ukažme jim, že jsme to my, kdo má tu skutečnou moc.Zastavme čas, využijme těch 21 minut pro chvilku oddechu pro sebe, pro své blízké, k obejmutí, k vyslání myšlenky, někomu blízkému. Zastavme se doma, v práci, kdekoliv kde v tu chvíli budeme, můžeme ten čas věnovat meditaci, modlitbě, sami sobě, čemukoliv chceme.21 minut tvého času, pro tvůj lepší život, pro lepší svět a pro světlo do našich životů.Rozsviťme tmu! (“Let’s light up the darkness!”)Rasa : ČlověkMísto narození : ZeměPolitické vyznání : SvobodaNáboženství : LáskaHashtag: #blackoutforthelightSvětové časy pro Blackout:NEW YORK 9:00 a.m.LOS ANGELS 6:00 a.m.DENVER 7 a.m.CHICAGO 8:00 a.m.MONTREAL 9.00 a.m.SYDNEY 11 p.m.MELBOURNE 11 p.m.AUCKLAND 1 a.m.TOKYO 10 p.m.SEOUL 10 p.m.BANGKOK 8:00 p.m.BEIJING 9:00 p.m.SINGAPORE 9:00 p.m.HONG KONG 9.00 p.m.JAKARTA 8.00 p.m.LONDON 2:00 p.m.BERLIN 15:00PARIS 15:00PRAHA 15:00STOCkHOLM 15:00MOSKVA 16:00MADRID 15:00

Posted by Michal Shark on Laugardagur, 5. september 2020

 

3) Kdo pochybuje, pochybuje POUZE SÁM O SOBĚ

Nestojí pevně na nohou a sám se kymácí ve větru jako strom v lese.

Sám si vůbec nevěří.

Nikam nedojde.

Nemá pevné základy. 

A myslete si co chcete!!!!!

Když předjíždíte auto velkou rychlostí a začnete pochybovat….

Zbytek si domyslete sami.

4) Nikdy bych nevěřil, že žijeme mezi tolika bezmozky

No, lépe řečeno mezi lidmi s amputovaným mozkem. Lidé jdou na vlastní porážku a ještě u toho budou tleskat!!!!!

Je až děsivé podobné články číst: idnes.cz/zpravy/domaci/rousky-lekarny-nakup-zajem-respiratory

 

5)  Ruský vysocepostavený vojenský plukovník hovoří jasně

CORONAVIRUS je globální pandemie PSYCHOTERORU. Je to světová válka proti lidstvu.

No jo, ale problém spočívá v tom, že velká část lidstva dnes nemá už použitelné mozky.  Díky všem základním a vysokým školám. Rád se budu mýlit. Jsou to vygumovanci a zločinci sami proti sobě. Nebezpeční sami sobě. Těm už asi nepomůže nic a nikdo. Jdou velkou rychlostí do zkázy…..

VIDEO ZDE

pokračování

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.