AKTUALIZACE 12:54

…..nemám poslední dny moc „toho,“ co v podstatě ani neexistuje a neustále se zkracuje. Byl jsem jedním známým požádán, abych se podíval na jedno video. Tak jsem se tedy mrknul…..

QQ:QQ Q7:54

1) Všechno co píšeme, shrnuto přehledně ve 37 minutách

Ani jsem si nevšiml, že tereza dala na stránky video s vynikajícím shrnutím našich článků v několika větách. A to ani nevíme, jestli pan Josef Hrušovský někdy četl naše stránky…..

Symbol dnešního okénka je právě tím, co měl na krku a na tričku pan Hrušovský. Je to boj Q, který měl na tričku, proti DEEP STATE znázorněného lebkou v podzemí, (uprostřed Q) s americkou vlajkou. Jak se mohou někteří lidé nechat ovlivnit něčím, o čem vlastně nemají ani ponětí.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Prezident trump před delší dobou řekl, že DEEP STATE porazí jejich vlastní symbolikou. A ta právě zde byla zobrazena. Mnohými nepochopena. Nebudu zde ale rozebírat nyní symboliku. Ve filmu řekl perličky, kterých si mnozí asi nevšimli…..

Hovořil o viru, co jsou zač a hlavně že nemoc, kterou nyní lidé „mohou dostat“ je právě vliv záření 5G na člověka. Čímž jako jeden z dalších lékařů potvrzuje nebezpečnost těchto zbraní 5G.

Dále od 16 minuty hovoří o zrušení lodního práva. Lidské tělo patří nyní Vám a nikoliv Vatikánu. Lidstvo bylo geniálním tahem proti Vatikánu a papežovi, Prezidentem trumpem, osvobozeno.

Papež nevlastní FISCHER RING, rybí prsten, který mu byl navždy zabaven. Tímto tahem Prezident trump lidstvo osvobodil. To znamená, že od 21.Q8.2Q2Q nemohou fungovat žádné SOUDY A EXEKUTOŘI, právníci a jiní. Všechno dělají na vlastní triko a vlastní zodpovědnost, pokud by došlo k nějakému soudnímu líčení po tomto datumu. Jinak se dá obrátit na vojska SHAEF, jak jsme psali.

Dále naznačil, že lidské bytosti jsou svobodné a zodpovědné sami sobě. Je nutné se nyní řídit zákony vesmíru. A protože byl papežův prsten zabaven, byly mu zabaveny i veškeré statky a jmění. Jedná se hlavně o banku v Gentu, kde mají lidé uloženy veškeré zabavené jmění. Peníze by se postupně měly dostat k lidem.

Proto Vás ještě jednou žádám, podívejte se na video, je trefné, vystižné a hlavně krátké…..

VIDEO ZDE

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Tmou ke světlu

Jedna z diskutujících dala do komentářů důležitý vzkaz, proto ho zveřejňujeme:

Je čas spojit svoje síly 

Uděláme tmu, abychom uviděli světlo
BLACKOUT FOR THE LIGHT
21.9. 2020 v 15:00 (čas Čr)

Ukažme naši sílu!
21.9.2020 ve stejný čas po celém světě, na 21 minut vypneme elektrický proud.

Jako výraz jednoty, solidarity, vypneme tento datum a hodinu na 21 minut všechny naše elektronická zařízení, včetně světel, spotřebičů ( nejlépe vypnout pojistky) a také vypneme naše mobily, počítače a všechny sociální sítě, kdekoliv se budeme tento datum a hodinu nacházet. tak abyste však neohrozili sebe, či někoho jiného.

Vypnutí energie a mobilů je jako protest proti všem opatřením, zavedeným, nebo chystaným, díky vymyšlené pandemii. Nařízení ničí lidem zdraví, podnikání, jejich domovy a jejich životy.

My občané celého světa, kteří nesouhlasíme se zkorumpovanými totalitními vládami, které nás nutí nosit náhubky, dodržovat rozestupy, drží nás doma proti naší vůli a dokonce do nás chtějí povinně vpíchnout chemické látky se tímto stavíme na odpor a dáváme najevo náš nesouhlas.

Tohle je náš odpor a nesouhlas s neetickými a nehumánními příkazy a nařízeními.

Vyzkoušejme naši jednotu a sílu. Ukažme jim, že to jsme my, kdo má skutečnou moc.

Nemusíme chodit do ulic, když můžeme snadno „vypnout ovládání“ vypnutím toho, čím nás oni sami ovládají.

Tohle ukáže naši solidaritu a statečnost, postavíme se tyranii.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ukažme naši jednotu a sílu.

Ukažme jim, že jsme to my, kdo má tu skutečnou moc.

Zastavme čas, využijme těch 21 minut pro chvilku oddechu pro sebe, pro své blízké, k obejmutí, k vyslání myšlenky, někomu blízkému. Zastavme se doma, v práci, kdekoliv kde v tu chvíli budeme, můžeme ten čas věnovat meditaci, modlitbě, sami sobě, čemukoliv chceme.

21 minut tvého času, pro tvůj lepší život, pro lepší svět a pro světlo do našich životů.

Rozsviťme tmu! (“Let’s light up the darkness!”)

Rasa : Člověk
Místo narození : Země
Politické vyznání : Svoboda
Náboženství : Láska

Světové časy pro Blackout:

NEW YORK 9:00 a.m.
LOS ANGELS 6:00 a.m.
DENVER 7 a.m.
CHICAGO 8:00 a.m.
MONTREAL 9.00 a.m.
SYDNEY 11 p.m.
MELBOURNE 11 p.m.
AUCKLAND 1 a.m.
TOKYO 10 p.m.
SEOUL 10 p.m.
BANGKOK 8:00 p.m.
BEIJING 9:00 p.m.
SINGAPORE 9:00 p.m.
HONG KONG 9.00 p.m.
JAKARTA 8.00 p.m.
LONDON 2:00 p.m.
BERLIN 15:00
PARIS 15:00
PRAHA 15:00
STOCkHOLM 15:00
MOSKVA 16:00
MADRID 15:00

 

[wp_ad_camp_2]

 

Je čas spojit svoje síly 😊👍🏻Uděláme tmu, abychom uviděli světloBLACKOUT FOR THE LIGHT21.9. 2020 v 15:00 (čas Čr)Ukažme naši sílu!21.9.2020 ve stejný čas po celém světě, na 21 minut vypneme elektrický proud.Jako výraz jednoty, solidarity, vypneme tento datum a hodinu na 21 minut všechny naše elektronická zařízení, včetně světel, spotřebičů ( nejlépe vypnout pojistky) a také vypneme naše mobily, počítače a všechny sociální sítě, kdekoliv se budeme tento datum a hodinu nacházet. tak abyste však neohrozili sebe, či někoho jiného.Vypnutí energie a mobilů je jako protest proti všem opatřením, zavedeným, nebo chystaným, díky vymyšlené pandemii. Nařízení ničí lidem zdraví, podnikání, jejich domovy a jejich životy.My občané celého světa, kteří nesouhlasíme se zkorumpovanými totalitními vládami, které nás nutí nosit náhubky, dodržovat rozestupy, drží nás doma proti naší vůli a dokonce do nás chtějí povinně vpíchnout chemické látky se tímto stavíme na odpor a dáváme najevo náš nesouhlas.Tohle je náš odpor a nesouhlas s neetickými a nehumánními příkazy a nařízeními. Vyzkoušejme naši jednotu a sílu. Ukažme jim, že to jsme my, kdo má skutečnou moc.Nemusíme chodit do ulic, když můžeme snadno „vypnout ovládání“ vypnutím toho, čím nás oni sami ovládají.Tohle ukáže naši solidaritu a statečnost, postavíme se tyranii.Ukažme naši jednotu a sílu. Ukažme jim, že jsme to my, kdo má tu skutečnou moc.Zastavme čas, využijme těch 21 minut pro chvilku oddechu pro sebe, pro své blízké, k obejmutí, k vyslání myšlenky, někomu blízkému. Zastavme se doma, v práci, kdekoliv kde v tu chvíli budeme, můžeme ten čas věnovat meditaci, modlitbě, sami sobě, čemukoliv chceme.21 minut tvého času, pro tvůj lepší život, pro lepší svět a pro světlo do našich životů.Rozsviťme tmu! (“Let’s light up the darkness!”)Rasa : ČlověkMísto narození : ZeměPolitické vyznání : SvobodaNáboženství : LáskaHashtag: #blackoutforthelightSvětové časy pro Blackout:NEW YORK 9:00 a.m.LOS ANGELS 6:00 a.m.DENVER 7 a.m.CHICAGO 8:00 a.m.MONTREAL 9.00 a.m.SYDNEY 11 p.m.MELBOURNE 11 p.m.AUCKLAND 1 a.m.TOKYO 10 p.m.SEOUL 10 p.m.BANGKOK 8:00 p.m.BEIJING 9:00 p.m.SINGAPORE 9:00 p.m.HONG KONG 9.00 p.m.JAKARTA 8.00 p.m.LONDON 2:00 p.m.BERLIN 15:00PARIS 15:00PRAHA 15:00STOCkHOLM 15:00MOSKVA 16:00MADRID 15:00

Posted by Michal Shark on Laugardagur, 5. september 2020

 

3) Kdo pochybuje, pochybuje POUZE SÁM O SOBĚ

Nestojí pevně na nohou a sám se kymácí ve větru jako strom v lese.

Sám si vůbec nevěří.

Nikam nedojde.

Nemá pevné základy. 

A myslete si co chcete!!!!!

Když předjíždíte auto velkou rychlostí a začnete pochybovat….

Zbytek si domyslete sami.

4) Nikdy bych nevěřil, že žijeme mezi tolika bezmozky

No, lépe řečeno mezi lidmi s amputovaným mozkem. Lidé jdou na vlastní porážku a ještě u toho budou tleskat!!!!!

Je až děsivé podobné články číst: idnes.cz/zpravy/domaci/rousky-lekarny-nakup-zajem-respiratory

[wp_ad_camp_2]

 

5)  Ruský vysocepostavený vojenský plukovník hovoří jasně

CORONAVIRUS je globální pandemie PSYCHOTERORU. Je to světová válka proti lidstvu.

No jo, ale problém spočívá v tom, že velká část lidstva dnes nemá už použitelné mozky.  Díky všem základním a vysokým školám. Rád se budu mýlit. Jsou to vygumovanci a zločinci sami proti sobě. Nebezpeční sami sobě. Těm už asi nepomůže nic a nikdo. Jdou velkou rychlostí do zkázy…..

VIDEO ZDE

pokračování

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.