…..jak jste sami mohli zjistit, postupně dochází k velmi pomalému otáčení nejen některých politiků, ale také Mediálních Sra*ko Metů (MSM). Jsem zvědav, kdy budeme moci psát (MPSM). Ale u mně zůstanou vždy MSM. A víte vůbec co znamená MPSM????

00:05

USA

Velice zajímavý krok a další tah na šachovnici. V pátek si pozval Trump řidiče nákladních vozů do Bílého Domu a jednomu z nich předal zlatý klíč. Copak znamená projev předání zlatého klíče?  Symbolický krok před světem? Co si myslíte? Komu chybí jeden klíč, všimli jste si toho? A ještě jeden velice důležitý moment před předání klíče. Prezident Trump odvrátil mikrofon. No, aby zase nebyly dotazy k tomu jestli je to pravda či nikoliv,

Video, které dokazuje, že řidič kamionu si ho odvezl, najdete právě zde.

Ale to není všechno. Byl podniknut i další krok, kterého si opět málokdo všiml. Podívejte se na obrázek Bílého Domu. Není Vám na něm něco podezřelé?????

A protože Prezident Trump jasně řekl, že jejich zbraněmi je porazí, nechal si do bílého domu dojet dva kamiony, které stojí čumáky proti sobě. Obraz hovoří k Vám. Ten pravý je pro Vás vlevo. Vpravo tedy stojí Amerika (na správném místě) a copak nám chtěl říci levým kamionem? Zkuste to uhodnout sami. Bylo mně napsáno, že nemám ze symboliky nic odhalovat…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zkuste si zadat do překladače Fed, potom EX a poté ještě Ground. Samozřejmě všechno zvlášť. Nic jsem Vám neřekl, pouze ukazuji prstem…..

Myslím, že na to přijdete sami a ani Vám k tomu nemusím nic psát. Mimo jiné, Trump stojí mezi dvěma kamiony a na pultu má pečeť przidenta USA!!!!! Proč asi????

A to není všechno, všimli jste si další neobyčejné věci na prvním obrázku, Né???? No tak se dobře podívejte na vlajku na Bílém domě. Není tam jedna, ale hned dvě. Copak asi znamená….

Proč ji nechali vyrobit a co vlastně znamená?????

Zkuste to opět uhodnout prosím sami….

Odhalení dalšího podvodu BARACKA OBAMY

Trump začíná prošetřovat skutečnost, že Národní zdravotnický institut pod vedením Fauciho v roce 2014 za vlády Baracka Obamy poslal 3,7 milionů dolarů do laboratoře v Číně. Wuhan je oblast, odkud se rozšířil současný virus Covid-19. Nové okolnosti poukazují na trestnou činnost dr. Fauciho, který v USA momentálně stojí v popředí a řídí celou situaci a opatření kolem koronaviru. Více ZDE

[wp_ad_camp_2]

 

 

RUSKO

Prezident Putin řekl, že kvůli „koronaviru“ se „přesune“ nebo „posune“ přehlídka v Moskvě na jiné datum? Co tím bylo myšleno?

Je to pouze moje úvaha a můj soukromý názor, který třeba nemohl říci otevřeně. Není totiž vyloučeno, že právě tahle přehlídka, v jakékoliv podobě se může uskutečnit právě v Berlíně. A to ihned po jaltské konferenci, kde bude zase Evropa jinak rozdělena.

Tohle mohl být pravý důvod odkladu, nemohl říci, že bude v Berlíně. Ale samozřejmě se mohu mýlit v tomto případě. Uvidíme co bude zítra…..

Švýcarsko

Boje, které se vedou v podzemí v Itálii, Rakousku a Švýcarsku, byly znát na zemětřeseních před několika dny v podzemí do 10 km. Proto také poděkování Prezidentu Trumpovi a jeho jednotkám bylo vidět předevčírem v noci na Matterhornu.

Podívat se můžete níže

Slovensko

Oznámení vládě SR: Chazarská satanistická mafie, Vatikán, jezuité, černá šlechta jdou na popravu

Německo

Lidé se konečně probouzejí a jdou do ulic. Nikdo nevěří MSM a vyjádření jakýchkoliv politiků. I lékaři potvrzují masivní podvody na lidi:

Video z německé televize najdete ZDE. Pro německy hovořící čtenáře

 

09:54 Německo

Několik dnů je už v systému UPIK který najdete na www.upik.de/en/ vymazána z celosvětových firem BRD GmbH. Stalo se to přesně 10.04.2020, jak lidé říkali, že se nic nestalo. Byla vymazána. To znamená, že tento stát (firma) neexistuje a tím pádem zanikl. Je to velká příprava na to, co přijde. Také platí, že od data vymazání zde žádné „zákony“ neplatí.

Když se ale podíváte na Českou republiku, tak ji v UPIK databázi najdete. THE CZECH REPUBLIC LTD je stále ještě evidována ve Velké Británii.

 

13:54 Bylo by dobré se podívat na následující film. Uvidíte i podzemí

A já Vám ještě jednou vzkazuji, prosím myslete konstruktivně, víme, že co píšeme je skutečnost. Prosím bylo by dobré sledovat kde jsou momentálně slabá zemětřesení, právě tam probíhají boje s kabalou a jsou ničeny podzemní tunely s podzemními městy.  Buďte prosím v klidu….

Na video se můžete podívat ZDE

Buďte šťastni, že to jednou pro vždy skončí, bolestí ale musíme všichni projít.

Další video ukazuje děti, které pravděpodobně jsou v tunelech na získání jejich drogy…..

Na další video ZDE

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.