…..lidé se konečně pomalu probouzejí, rozhlížejí a všechno se jim zdá být hodně divné. Konečně. Jsou zatím jako Alenka v říši divů. Zatím nikoliv všichni, ale přibývá bytostí, které by ještě před měsícem údajným konspiračním teoriím rozhodně nevěřili…..

00:05

Anglie

Po velkém skenování Velké Británie se konečně rozběhly velké akce k porážce kabaly i zde. Také jsou masivní, a někteří nahráli dokonce nepochopitelné záběry na video, které můžete vidět níže.

Zjistil jsem díky diskuzi ve včerejším okénku a hlavně díky některým Vašim odkazům, že se údajně začíná celá Evropa „dezinfikovat“ postřiky z letadel. Někdy dokonce tak malých, že by se tam ani barel s desinfekční látkou nevlezl. Nemluvě o připevnění nějakých rozprašovacích trysek pod letadla. Skutečně takové „vysoce inteligentní úvahy“ mohou psát lidé, kteří dostanou za něco zaplaceno, nepřemýšlejí a napíší článek s věrohodností NULA. A to ještě přímo drásající oční bulvy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Těmito videi jim dáváme další námět. O letadlech psali, tak nyní si budou muset vymyslet, proč hoří kanalizace a šlehají z nich plameny. Pomohu Vám přátelé sedící na opačné straně a zastupující MSM. Protože VIRUS COVID je tak nebezpečný a lidé si dovolí i stolicovat do záchodu a kanalizace nakaženou stolici virem COVID, odborníci přišli na způsob, jak jednoduše zlikvidovat vystolicované viry do kanalizace. Při pohledu na ceny benzínu který dávají skoro zdarma a nikdo ho nekupuje, přišli na myšlenku, aby nabudili zase hospodářství a využili přebytku ropy na trhu. Budou nalévat benzín do kanalizace a tam pěkně těm potvůrkám zatopí. Tak je tam pěkně upečou. Těšíme se MSM na další články, velice duchaplné, od Vás. Někdy jsou lepší jak vtipy.

A nyní bez legrace. Podívejte se na videa. Tohle je také ten pravý důvod proč lidé mají zůstat doma a momentálně nikde nechodit. Pravděpodobně, když se někde v Evropě objeví radioaktivita, všechno opět svedou na Černobyl. Jak jinak…..

Psali jste do diskuzí, že jste slyšeli velké rány, třepal se barák a hvízdavý tón.  Co to je? Vám nemusím asi říkat…..

Ano copak to asi může být?????

Boston v USA – operace v podzemí před třemi týdny. VIDEO ZDE

Anglie najdete video a ZDE

Vatikán

Insignie Vatikánu předal v roce 1991 nebo 1992 (rok si přesně nepamatuji) polský papež z nepochopitelného důvodu do Bíleho Domu ve Washingtonu DC. Kdo vlastní insignie, je papežem. Jenže?! Psali jsme o události před několika lety.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A před pár dny předal Prezident Trump skoro stejný klíč (nikoliv jeden), ale hned několik, řidičům nákladních vozů. Otázkou je proč? Klíč znázorňuje možnost odemknutí nějakého archivu, trezoru či komnaty s tajemstvími, a ty nyní mají být rozvezeny mezi lidi a lidstvo jako takové. Symbolicky tedy naznačil, že otevírá pro lidstvo utajené, dosud nepřístupná data, která lidstvu pomohou.

Vidíte symbol Vatikánu, dva zkřížené klíče. Dříve byly zlaté oba dva. Od roku 1991, ale prosím datum neberte přesně, museli z jednoho klíče udělat šedý, protože se něco „zlomilo.“

Vrátíme se do USA

Včera jsem dostal od jednoho čtenáře link, který ukazuje kamerou neustálý pohyb a křižovatku na Times Square. Poukázala na americkou vlajku a zároveň pod ní zavěšenou vlajku POV – MIA, která byla také ve včerejším okénku zobrazena. No nic divného by na tom nebylo, kdyby právě v ten moment, kdy jsem klikl na odkaz, se neobjevil kamión FED EX. Posuďte sami. Kolikráte tam za den asi projede?????

Na náhody nevěřím, a protože se celý život řídím znameními a symbolikou, bylo mně tímto potvrzeno, že se vytýčený cíl dosáhne a uskuteční osvobození lidstva…..

Na následujícím odkaze můžete vidět zmíněnou křižovatku.

https://www.youtube.com/watch?v=mRe-514tGMg

Děkuji dušanovi za link ještě jednou. Potvrdil si tímto skoro neuvěřitelné…..

10:54 Plán na záchranu světa. Jenom lidé, kteří nevěří sobě, nemohou dnes nikomu a ničemu uvěřit

Samozřejmě je to pouze a jenom jejich problém a budou se muset tak zvaně nastavit a zrevidovat svoje myšlenky a vědomí. Vymést chlív s „vědomostmi z vysokých škol“ a hlavně programy naprogramované do mozku mobily a televizí. Potom se před němi objeví pravý svět…..

Na video se můžete podívat zde

12:27 Podívejte se na dnešní zprávy, jak MSM opět vymývají lidem mozek…..

Opět musejí ovcím sedícím před televizí vykládat (story über wilde sau). Pohádky o divokém praseti, česky. Protože si toho lidé hodně všímají, a najednou po celé americe začínají kanály létat do vzduchu a to v několika státech najednou, museli ovečky uklidnit s pohádkou o vysokonapěťových kabelech, které se zkratují a vytvoří výbuch. No asi také dobré téma pro ovečky z AERON-WETU, že ano…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Kdysi mně v Německu jeden známý, který měl přístup v Nürnbergu ukazoval mnoho tajných map, odkud vedou do různých chodeb vchody. Bylo to většinou ze starých baráků a speciálně maskované. Byl jsem v jedné chodbě s ním. A právě z těchto chodeb, které jsou různými průduchy odvětrávány, vedou do podzemních měst další tajné dveře. Ty mně neukazoval, ale prý tam jsou a museli bychom jít pod celým městem, abychom se k jedné dostali. To jsem odmítl a až tak moc mně to zase tenkrát nezajímalo.

Vchody jsou chráněny proti tlakovému vzduchu, ale nikoliv takovému tlaku, který vyvine miniatomovka. Je je nutné skutečně navždy zamořit…..

Proto ta naléhavá žádost, abyste všichni zůstali doma a nikam nechodili. Nemá cenu si nechat rozbít hlavu deklem z kanalizace popřípadě se nechat spálit vyšlehnutým plamenem…..

Tady se můžet podívat na zajímavé zprávy, které řekli jenom malou část pravdy, která byla vidět. Najdnou během jednoho dne se zkratují kabely v podzemí. Velmi úsměvné. Tak tedy dobrou noc MSM…..

Zde se můžete na video podívat

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.