…..opět přicházejí do redakce zajímavé zprávy z různých tajných zdrojů, ke kterým se lidé jen tak nedostanou. Stojí za přečtení a popřemýšlení….

09:59

tm komentuje:

Vzpomínám si, jak jsem v roce 2010 psal o tajných dokumentech EU. Jedním z nich byl bod o zavedení dluhového zákona. Bylo uvedeno, že pokud firma dluží finančnímu úřadu peníze a nezaplatí DPH nebo popřípadě zkrachuje, dluh bude převeden na obchodní partnery. Po úspěšném zavedení, a když se lidé nebudou proti tomu zákonu bouřit, připojí k tomu další odstavec platící pro obyčejné občany.
Proto dnes zavádějí všude kartičky jak u čerpacích stanic, tak u obchodních domů a jiné věrnostní „nesmyslné kartičky“ aby věděli, kdo s kým obchoduje. V zákulisí stojí ale damoklův meč, který nad všemi lidmi, kteří tomu uvěřili, visí. Strhla se v době zveřejnění neuvěřitelná debata a vystupovali tam „bankovní odborníci“, „právníci“, dokonce jeden od ČNB a vyhrožoval nám za šíření bludů o EU. Dnes je to skutečností!!!!! Úsměvné, úsměvné, úsměvné….

Dnes ale přicházím s pravým opakem. Ve světě se skutečně něco děje ale lidem není nikdy nic řečeno dopředu a většinou ani dlouho po akci a všude se mlží. Jestli následující dokument je pravda, začal skutečně, pro lidstvo neuvěřitelný a nečekaný moment. Pravost nyní ověřujeme a budeme Vás brzy datovat. Vše by bylo v souladu s daty od Benjamina Fulforda.

[wp_ad_camp_2]

Všichni víme, že bývalá DDR byla „dobrovolně“ připojena k tehdejšímu Západnímu Německu. Určité instituce ale nezanikly, nebyly zrušeny a existují dodnes. Skoro neuvěřitelné, že ano. Víme že Německo je dneska jedna velká GmbH, neboli společnost s ručením omezeným a víme, že před několika lety zkrachovala, aniž by nahlásila konkurz. V současné době má dluhy 35 Billiónů EURO. Úmluvy se správcem konkurzní podstaty Německo GmBH je v součinnosti s tímto prohlášením. Nemohu zde ale vše rozebírat. Psali jsme o tom v minulosti.

Důležitý dokument, GENERÁLNÍ REMISE, který uvádím níže, od včerejšího dne zbavuje veškeré občany Německa k 01.12.2018 veškerých dluhů vůči všem státům a institucím. Na překladu dokumentu o remisi, pro Vás, se pracuje. Měl by být přeložen ještě dnes a uveden na našich stránkách…..

tm dodává: pravděpodobně jak jsme v minulosti několikráte uváděli, budou veškeré dluhy a také veškeré úspory lidí po celém světě ELIMINOVÁNY. Je to tak zásadní zpráva a bylo by to spuštění restartu systému. Vyčkejte prosím, pravdivost dokumentu a dění kolem bank v Německu se prošetřuje…..

 

 

tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.