…..dnešní den, bráno z hlediska protistrany, je velice příhodný pro protistranu a nikoliv pro milující lidi a lidské bytosti. Na tento den pořádají SATANISTI  a jejich přisluhovači různé akce obětování a podobné, dnes je jim v tom zabráněno. Ale. Jsme varováni před tím, že kabala z posledních sil se bude snažit udělat ještě velké problémy….

QQ:QQ

Q1) Prezident Trump varuje před dnešním dnem

21.Q6.2Q2Q je jedním ze dnů, které budou mít zájem použít kabalisti na jedny z posledních činnů proti lidstvu, než budou naprosto zastaveni. Ovšem velký plán zastavit nejde. S tím se nechtějí smířit a škod mají zájem napáchat ještě co nejvíce…..

VIDEO ZDE

Proto je nutné vzhlížet ke světlu a konstruktivní síle vesmíru a požádat o ochranu všech konstruktině myslících bytostí…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) J.J.F. Kenedy žije

Datovali jsme Vás, Vážení čtenáři tadesca, před několika dny o odhalení ohledně J.F. Kenedy juniora. Byl to velkolepý plán a zde se můžete podívat na další zajímavé video (prosím zapněte si dole titulky) které Vám opět pomohou s dalšími střípky do Vaší mozaiky.

VIDEO ZDE

 

3) Odkrytí osoby premiéra Conteho díky OBAMAGATE

V USA probíhá důkladné vyšetřování bývalého, údajně nejzločinnějšího prezidenta USA, BARÁKA OBAMY. Bylo zjištěno, a důkazy podloženo, že se na mnoha budoucích akcích premiér Conte radil a připravoval za režimu bývalého prezidenta OBAMY. Jakmile bude vše oficiálně sděleno italskému lidu, hněv a nenávist na premiéra CONTEHO bude tak veliký, že bude okamžitě odstaven. Nečeká ho žádná pěkná budoucnost.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Italská veřejnost byla nejvíce šikanovanou a terorizovanou v celé EU. Zároveň také na následky strachu a ponechání starých lidí bez pomoci, pravděpodobně záměrně. Podvodná čísla o údajných mrtvých lidí zemřelých na COVID-19 byla záměrně nesmyslně navyšována do absurditnosti.

Budeme pevně věřit, že se politici jednající proti veškeré lidské důstojnosti a lidským právům, budou po právu odsouzeni a rozsudek vykonán…..

Článek si můžete přečíst s překladačem ZDE.

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.