…..opět jsem procházel zahraniční weby a musím konstatovat, že hysterie vytvořená mediálními sra*komety je ohromná. Pravděpodobně média předčila pořekadlo „Dělají z komára velblouda.“ Po přečtení bych spíše konstatoval, že z virusu dělají zeměkouli, ne-li celý vesmír. A to platí i s překrucováním faktů….

00:00

Jak neustále píšeme. LEŽ JE PRAVDA A PRAVDA JE LEŽ. V dnešní době betonové pravidlo, přes které nejede vlak.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Když si Vážení čtenáři tadesca vzpomenete na slova německého proutkaře a velice jednoduchého člověka Aloise Irlmayera, který zároveň byl prorokem a také vizionářem, který předpověděl WW I a WW II s veškerými jmény, které se potvrdily, tak k dnešní době předpověděl následující:

Národy povstanou s vojáky. Bude prozrazena veškerá lumpárna a podvod (politiků) a ve městech to bude velmi divoké. Dále řekl k dnešní době, že lidé nemají brát žádné nabídky práce do úřadů či podobných organizací. Všichni budou viset na šibenicích, nebo na vlastních dveřích popřípadě na oknech ukřižováni. Nenávist a zloba lidí bude až nelidská a budou se odehrávat nepochopitelné věci…..

Tak potud Irlmayer k dnešním dnům a skutečně děje jsou krátce před námi. Ano týká se to hlavně politické sebranky která musí šlapat pro deepstate. Lidé ale nebudou chápat a už dnes díky mediálním veřejným sra.kometům nic nechápou a mají jen nepodložený strach. Sračkomety šíří dnes jen hrůzu a strach.

Vzpomínám si když jsem lidi na tuhle dobu připravoval a upozorňoval, nechť si udělají zásoby a zařídí si někde mimo město útočiště, psali do komentářů že straším a že to nikdy nepřijde. Ale pozor, než bude lépe, bude nyní ještě hůř díky nemyslícím ovcím, které vše zhorší a podporují…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Co se odehrává nyní v Evropě je z velké části nezákonné. Vlády nemají totiž právo a možnost zakázat lidem vycházení z domu, jak je tomu ve Španělsku a v Itálii. To může dle SHAEF zákonů nařídit jenom vojenská diktatura, která převezme vládnutí nad zemí do vlastních rukou. Prosím podívejte se na tyto zákony. Vlády mohou omezit jenom pohyb, ale nemohou zakazovat vycházení z domů, tak zvané domácí vězení…..

Zde si můžete nastudovat: Supreme Headquarters Allied Expeditionary Force – Wikipedia

Dále jsem dostal zprávy že „odvolaná“ akce DEFENDER 2020 samozřejmě potajnu pokračuje na osvobození celé EU. Dle prohlášení amerického prezidenta Trumpa se američtí vojáci nebojí viru a budou bez jakýchkoliv ochranných prostředků. Proč asi????? Bude uzavřen EU parlment a německý parlament Deutsche Bundestag. Má také osvobodit evropské země od Islamizace, jak prohlásil sám francouzský prezident Macron. Hodlá znovu dobýt svou vlastní zemi, dle jeho slov.  Bude to vážení přátelé velké. Velká část obyvatelstva neví, že žijeme ve válce s deepstatem a ani to co se dnes děje. Koruní virus, byl právě využit na osvobození lidstva. I když tomu zatím málokdo věří. Uvidíte. A jsou právě proto zavedeny zákony SHAEF, které umožňují nařízení o zákazu vycházení z domu. Tanky Abrams, které byly dopraveny do celé Evropy, budou pomáhat při osvobození satanistických skupin, které jsou také představovány mnoha rychle zbohatlými lidmi, boháči, kteří rozkradli státy po roce 1991.  Dojde k zatýkání. Abrams spotřebuje na 100 km asi 400 litrů dieselu. A kde je pak ekologie a KRETÉNKA THUNBERGOVÁ?????

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

BUDEME PEVNĚ VĚŘIT, že zbohatlíci nebudou klást odpor, většina z nich je ozbrojena a má vybudované bunkry, které jim ale nepomohou. Proto také tanky Abrams,  a také jiné.

Jak vidím, videa jsou rychle odstraňována, možná nechtějí aby lidé byli rozrušeni…..

https://www.youtube.com/watch?v=cetTZ7ZP4V4&app=desktop

A nyní si mnůžete domyslet sami mnoho dalších věcí. Po celé Evropě se nacházejí vojska ve velkých městech a v provinciích, aby byl zamezen útěk všech kabalistů, kteří jsou na povrchu a nemají přístup do podzemních tunelů. O ty bude postaráno naprosto jinak.

Po celé planetě jsou rozmístěny armády. Satanisti a kabalisti spolu s lidmi, kteří si říkají miliardáři a rozkradli majetek lidem a oloupili je, budou zatčeni. Toš takový je plán. Video níže to naznačuje.

https://www.youtube.com/watch?v=cetTZ7ZP4V4&app=desktop

 

No dat je daleko více, ale to bylo v podstatě jenom tak v kostce. Nyní po vší té hrůze, kterou jsem se snažil vyjádřit po pravdě a uklidnit Vás, podívejte se na hraný vtip na videu, které jsem si dovolil publikovat.

 

Další zprávy budou následovat. Je toho poslední dny příliš mnoho…..

Napsal tm

 

 

 

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.