…..hned na začátku se omlouvám všem, kterým jsem nemohl odpovědět na mejlíky, ale při takovém návalu zpráv a vzkazů do schránky, naprosto nestíhám. Budu se snažit na ně postupně odpovědět…..

00:05

…..nedávno jsme poukázali na symbolický obrázek, kde si Putin podává ruku s Trumpem, a na hodinkách bylo 20:04 hodin. Psal jsem, že 20.04.2020 bude důležité datum pro dění ve světě….

K dění jako k obrázku se můžeme vyjádřit jednoduše, obrázek je naruby a také děje v EU se budou otáčet o 180°.

Německo

No a také bylo. 20.04.2020 byl v Německu, jak jsme psali a předpokládali, oficiálně zvolen nový Náčelník štábu Nejvyššího velitelství spojeneckých sil v Evropě / BEL

Vice admirál Joachim RÜHLE, náměstek generálního inspektora Bundeswehru na spolkovém ministerstvu obrany v Berlíně, se připravuje na své budoucí místo jako náčelník štábu Nejvyššího velitelství spojeneckých sil v Evropě / BEL. Jeho nástupcem bude generálporučík Markus LAUBENTHAL, vedoucí odboru ozbrojených sil spolkového ministerstva obrany v Berlíně.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

O všech okolnostech, které jsme psali se můžete dočíst ZDE

Jak vidíte, byl učiněn další velice důležitý krok v dějinách Evropy a armády SHAEF mají nyní velení pod německou „taktovkou.“ Pravděpodobně bude v nejbližších dnech převzata vláda Německa pod vojenskou dikataturu. Psali jsme o tom jaké budou následovat kroky a kdo je může udělat. Necháme se v dalších dnech překvapit. Německo nemá mírovou smlouvu a je opět obsazeno. Vojenské velení v Německu namísto vlády by mělo trvat do podpisu Jaltského dokumentu. Zde se opět přehodnotí veškeré mezinárodní vztahy a možná také poupraví některé hranice. Tím pádem je také EU ze hry…..

K celé události si dovolím doplnit, že není vyloučené opětovné spojení Česka a Slovenska v jednu zemi. To ale moc předbíháme. Znovu se zavedou hranice.

Slovensko

Někteří politici pravděpodobně čtou naše stránky a vědí, co se blíží. Proto se raději ani nevrací zpátky do rodné země. Jedním z nich je Robert Kaliňák. Zapomínají ale na vyjádření Putina. Kdysi na adresu MADAMME HITLER MERKELOVÉ řekl, že si najdou kohokoliv, i kdyby se schovával 30 kilometrů pod zemí. To jen tak na okraj…..

Zprávu si můžete přečíst >>>>>ZDE

No, čeká nás velice zajímavá doba.

[wp_ad_camp_2]

Hrůza otřásá kurníkem a přitom se nic neděje.

Máme špatné zprávy pro všechny marionetky ve vládách. Bylo by dobré, kdyby se marionetky začaly zamýšlet nad tím, co budou říkat lidem, až vyjde naprostá pravda o FAKE COVID-19, který je obyčejným chřipkovým virem. Mnoho lékařů a vědců potvrdilo to stejné. VIRUS je FAKE. Stojí za tím něco jiného, tvrdí všichni.

Třeba v Itálii dostává vláda schýzu a depresi, protože žádní pacienti v nemocnici nejsou, žádné nové přírustky nemocných a hlavně žádní mrtví. Jóó copak budou za pár dní dělat. Média MSM sice ještě vypotí nějaký „hutný článek,“ který jim už nikdo nezbaští a neuvěří, co píší. Myslím si, že ani novináři tomu sami nevěří…..

V České republice je to to stejné, nemocnice prázdné, lidé doma, a dokonce dle statistiky ve světě umírá méně lidí ve stavu nouze, než v normálu. Je to jasné. Lidé nechodí k lékaři a úmrtnost se snížila.

11:59 Pro všechny kteří nevěřili, že se 20.04.2020 dle putinových hodinek nic nestane. A ono se stalo. Další v pořadí….

Tak jak jsme avizovali zánik Bundesrepublik Deutschland, nyní bylo dáno i ve známost se zpožděním, asi to mělo nějaký smysl, o „zrušení“ České republiky Ltd

V obchodním rejstříku v Británii už je nový zápis.
O spící společnosti České republiky Ltd
a v zápětí …. Národní rada ČR vydala dekrety 1, 2,  a 3
Snažili jsme se mnohé roky vysvětlit lidem na přednáškách, že jsou otroky ve firmě, ale mnozí to nechápali. Dnes výše uvedeným protokolem je vše potvrzeno. Totiž do Jaltské konference musí být všechno anulováno a to se nyní odehrává. Prosím Slováky, aby si to také našli. Děkujeme…..
tereza dodává:

Např. u Bundesrepublik Deutschland se v registru UPIK objevilo navíc v kolonce obchodní jednotka Deutscher Bundestag. Změnilo se sídlo, změnil se šéf, změnil se kód země. Porovnejte
zde: https://app.box.com/s/2yhl7wguwnb7vo2y1x3wrfk5uuedg2os
zde: https://app.box.com/s/lylnpyux5cdjx22y4dn6ulb2chq6f9sc

Je také zajímavé sledovat u jednotlivých zemí SIC kody (obor činnosti). Německo má 9121 – legislativní orgán (Legislative Bodies) a Česká republika má 7389 – Business Services, Not Elsewhere Classified = obchodní služby, jinde neklasifikováno. Více najdete na: siccode.com

Další článek následuje…..
[wp_ad_camp_2]

12:59 Další zajímavé zprávy ze světa, Vatikán, Anglie, USA

Dle určitých zpráv od lidí, kteří mají možnost získání dat z utajených zdrojů.

Byl jsem datován o jednom velkém úspěchu v Itálii, který potvrdil, že tunely a město pod Vatikánem, kde sídlil KARDINÁL JUDAS, je zničeno. Jestli sám KARDINÁL JUDAS utekl nebo zahynul, zatím není známo. Jakmile dostaneme data, hned je zveřejníme. Právě proto opustila, jak se psalo i v českých novinách, „bezpečí VATIKÁNU“ osoba, která byla údajným papežem.  Jeho „fischerring“ už neexistuje, musel odevzdat.  Britská královna, která byla také závislá na pontifikátu, musela také odevzdat korunovační klenoty a už zastupuje jenom sebe samu. I když někdy, jak neustále píši, SHOW MUST GO ON.

Z tohoto důvodu mohl americký prezident Trump udělat kroky, které symbolicky udělal s darováním klíčů několika řidičům kamionů. Je to ohromný moment v historii lidstva…..

Všechny tři kroky byly navzájem propojeny a musely být postupně uskutečněny.

Konec FEDU jako takového a zlomení kletby lidstva a jeho zotročení je u konce. Boje v Hotelu Země neustále v podzemí probíhají. LIdstvo si zatím neuvědomuje důležitost situace, kterou momentálně prožívá…..

18:54 Pondělní pád petrodolaru je jasným znamením…..

Všichni si všimli symboliky, kdy pád prodeje ropy na burze zaznamenal dokonce mínusové hodnoty. Že k tomu může dojít by nikdo nikdy asi netvrdil. Byla to symbolická smrtelná rána petrodolaru a systému, který byl zločineckými organizacemi, oligarchy a finančníky nastaven. Zánik petrodolaru se vším všudy.

Z pádu tak hluboko se petrodolar nikdy vzpamatovat nemůže. Vynikající synchronizace nastavená na hodinkáchch Putina a to hned ve dvojité dualitě. Německo a USA…..

Dnes je každému zřejmé, čeho se rozhovor v té době týkal….

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.