V roce 2019 se nám dostalo do rukou několik velmi zjímavých dokumentů. Jeden z nich nese název: Žádost o ochranu (Заявление по защите прав). Stáhnout si ji můžete ZDE.

Jako občané ústavně právního úřadujícího stávajícího státu České republiky můžeme žádat jako signatáři nám (naší zemi) přidělenou okupační mocnost (Ruskou Federaci) podle SHAEF, SMAD a BKO o nutnou právní ochranu kvůli odpírání:

  • základních a lidských práv

  • právní jistoty

  • platných práv

  • garantovaných právních cest

  • poválečného uspořádání zemí z Haagu

 

SHAEF = Supreme Headquarters Allied Expeditionary Force (Vrchní velitelství spojeneckých expedičních sil). Nyní armádě SHAEF v Evropě velí generálporučík Christopher Cavoli. ODKAZ

SMAD = Sowjetische Militäradministration in Deutschland (Sovětská vojenská správa v Německu)

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Podstata spočívá v tom, že se mocnosti po skončení Druhé světové války zavázaly dodržovat lidská práva na okupačních územích. Poražené Německo a Rakousko bylo rozděleno do čtyř okupačních zón. Jelikož Česká republika a Slovenská republika je stále okupačním územím Ruské federace, jakožto nástupnickým státem Svazu sovětských socialistických republik, žádají čeští a slovenští občané o ochranu právě Ruskou federaci. Němci a Rakušané mohou žádat jak USA, tak i Rusko.

Ale! Některé věci nejsou tak snadné, jak by se mohly na první pohled zdát, poněvadž občas zaúřaduje systém (matrix). Několik lidí z ČR o tuto ochranu zažádalo, dle našeho zdroje na úřadě vlády v RF jim byl dokument skutečně potvrzen, ale při cestě zpět z Ruska do ČR se na území ČR záhadně „ztratil.“ Pravděpodobně byly dopisy s těmito dokumenty zadrženy českou kontrarozvědkou, tedy čučkaři z BIS pana Koudelky, rozumějte českou expoziturou CIA.

Pokud někdo snad věří na listovní tajemství, nechť rychle vyjde z omylu. V dobách minulých existovalo na ministerstvu vnitra oddělení, z něhož odcházela pára. Můžeme ho označit za oddělení „napařovací.“ Na tomto oddělení se rozlepovaly obálky s dopisy a zkoumalo se, zda někdo nepíše protirežimní dopisy. Dnes se děje to samé, jen na to mají pánové a dámy sofistikované nástroje.

Sepsala tereza

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.