AKTUALIZACE 14:54…..v Německu se daly ledy do pohybu! Jak tvrdím, před koncem časů, musejí lidem říci pravdu. Pravděpodobně těsně před pádem a odstraněním MADAMME MERKEL (FERKEL) se objevil v televizi ZDF zajímavý dokument….

05:55

Není to jeden dokument, ale hned dva. Popisují pravdu o financování terorismu, kdo za tímstojí a kdo připravuje rozklad států a následně i Evropy. Divím se, že něco takového uvedli na televizním kanálu ZDF. I když je mezi pravdou také řečena lež, člověk si musí umět vybrat a pochopit souvislosti. Filmy jsou jenom v Němčině a jsou limitované časem. Je možné se na ně podívat do (Video verfügbar bis 19.11.2018, 23:59). Přiznali, že teror, nákup zbraní, terorismus a války jsou placeny a podporovány Saudskou Arábií. Pokud by uměl někdo filmy stáhnout, prosím učiňte tak, protože pochybuji, že je znovu umístí na internet. Budeme se je snažit potom přeložit a otitulkovat. Děkujeme.

https://www.zdf.de/dokumentation/zdfinfo-doku/geheimes-saudi-arabien-auf-der-spur-des-geldes-102.html#autoplay=true

https://www.zdf.de/dokumentation/zdfinfo-doku/geheimes-saudi-arabien-auf-den-spuren-des-terrors-102.html

…..příští týden by mělo v Alpách nasněžit až 50 centimetrů sněhu. Můžeme tedy pozorovat, že léto přechází skoro skokově do zimy. Článek si můžete přečíst s překladačem zde:

https://www.wetter.at/wetter/oesterreich-wetter/Jetzt-kommen-50cm-Neuschnee/352961687

Šokující pravda o budoucnosti EVROPY doložena

Symbolický obrázek: TEMPLÁŘI na Svatopeterském náměstí ve VATIKÁNU dne 26.12.2014

…..brizantní a šokující výpověď templáře. Jestliže bude v prosinci 2018 v OSN odsouhlasen Globální migrační zákon, potom do Evropy bude proudit 300 miliónů afričanů a dojde k biblické výměně obyvatelstva. UPOZORŇUJI, že se nejedná o nějaké konspirační teorie, ale tvrdou neměnnou realitu. Zde máte možnost přečíst veškeré podklady a dokumenty v Němčině. Není čas na překlady:

http://www.unhcr.org/dach/wp-content/uploads/sites/27/2018/01/Kurzinformation_GCR_final-revJan2018.pdf

http://www.unhcr.org/dach/de/was-wir-tun/auf-dem-weg-zum-globalen-pakt-fuer-fluechtlinge

http://www.unhcr.org/dach/de/was-wir-tun/auf-dem-weg-zum-globalen-pakt-fuer-fluechtlinge/der-umfassende-rahmenplan-fuer-fluechtlingshilfemassnahmen

https://refugeesmigrants.un.org/sites/default/files/180528_draft_rev_2_final_1.pdf

https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/20180503_declaration-and-action-plan-marrakesh_en.pdf

Toš tak. Až dnes vstanu, nevím jestli mi káva bude chutnat…..

Co doporučujete? Asi to stejné co já. Zvednout kotvy a…..

pro ty co to nepochopili, jsem napsal odpověď do diskuze…..

AKTUALIZACE 14:54

tm komentuje:

…..MADAMME MERKELOVÁ, která je naprosto u konce a hlavně má na krku nasazenu břitvu, vydala dnes ze sebe něco nepochopitelného. Je to skutečně až neuvěřitelné, co z ní vylezlo. I malé děti se dnešním zprávám NĚMECKÉHO ROZHLASU smáli. Nejprve dcera A.H. nechá kompletně likvidovat automobilový průmysl nesmyslnýma normama a nakonec, když ví že je na absolutním konci, tak pronese svoji historickou řeč.

S hodnotami splodin u diselových motorů to není tak strašné jak se říkalo a proto budou moci nadále jezdit i ve velkých městech. Dnes když automobilový průmysl stojí těsně nad propastí, tak k tomu dodá: Minimální překročení hraničních hodnot je zanedbatelné a proto nemohou nadále tlačit na dodržení nastavených limitů.

Není to nic jiného než zatáhnutí záchrané brzdy, ale to MADAMME MERKELOVÉ už nepomůže. Prvně likvidace a potom záchrana????? Nezlobte se na mně, ale ona je prokazatelný blázen, který se sám usvědčil.

Nemůžeme přece nechat obyvatele Německa doma s nepoužitelnými auty a tahat z nich peníze řekla při rozhovoru…..

Můžeme tedy dnes s naprostou jistotou prohlásit: VÍTÁME VÁS VE SPOJENÉM EVROPSKÉM BLÁZICI…..

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.