…..ze zahraničí se valí zprávy, jedna za druhou a člověk už nestačí ani sledovat, co se pomalu kde odehrává a hlavně co je důležité a co nikoliv. Proto….

00:54

…..musíme zvolit jenom taktiku strohých dat a to pouze s odkazem a krátkým komentem, co se odehrálo:

Takže k raní kávičce a na dobrou noc…..

00:54 Souhrn dat ze dne21.12.2018

1.V Německu je neustále na denním pořádku znásilňování mladých dívek ve věku kolem 15 let a níže. Jsou to ale dle zpráv německého tisku jenom ojediňelé případy nějakých psychicky nemocných lidí, jak to neustále pěkně opakují.

2.Vězení se neustále plní více a více lidmi z „ojedinělých případů“ a dle informací jsou přeplněna. Za krátkou dobu nebude místo, kam je umístit dle informanta.

3.Podle dnešních zpráv německého, a nejen alternativního tisku, jsou některé benzinové pumpy už dva dny zavřeny a není palivo. Někteří řidiči cisternových vozů jsou údajně bržděni (nesmí vyjet s palivem)  v dodávkách paliva pro občany, což si někteří lidé neumějí vysvětlit. Řidiči kamiónů to potvrdili. Určití posluchači volali i do parlamentu a ptali se, co to má znamenat. Rozhodně nedostatek benzínu a nafty není způsoben údajným nízkým stavem na řekách. Záznam v němčině je níže:

pod tímto videem je komentář, který říká že bývalým vojákům, (starým záložníkům s vyznamenáním) kteří se zůčastnili války v Kosovu bylo voláno od němckého Bundeswehru. Byli vehementně varováni, aby se okamžitě připravili, ohromné množství munice bylo hlídkou MG dopraveno na velitelské stanoviště NATO Ulm/Wilhelmsburg Hned na začátku komentu připomenul, že pohoné hmoty jsou dodávány podle určitého klíče…..

 

….. man hat also einen Verteilungsschlüssel für Tankstellen… die Bundeswehr (alte Reservisten mit Ehrennadel aus dem Kosovo) hat letzte Woche telefonisch Privatleute vehement gewarnt sich sofort vorzubereiten; eine enorme Menge Munition wurde mit MG-Bewachung an den NATO Kommandostützpunkt Ulm/Wilhelmsburg geliefert.. so long!

Z dalších informací v diskuzích vyplývá, že přecejenom nedostatek nafty a benzínu je způsoben dodávkami pro vojenské účely. tm komentuje, sice nechápu jaké, ale dobře. Nemusím vše chápat na co potřebují tolik nafty a benzínu…..

4.Z některých německých novin se dozvíte, že stav rozkladu Německa je čím dál tím více nesnesitelnější. Rozklad země je v plném proudu a snad se nedá už ani zachránit. Občané jsou neustále dokonaleji sledováni a hrozí rozpad a občanská válka.

Mediální sračkomety naopak neustále lidem vymývají mozek, jak je všechno krásné a jak se vše MADAMME MERKELOVÉ povedlo a že vše je naprosto v pořádku a zem vzkvétá!!!!!????

tm komentuje: asi se tím sami uklidňují jako pohádkou na dobrou noc. No pro ně spíš na škaredou noc

5.Politická diktatura a určení korektností věcí, způsobuje totální rozvrat klasické rodiny po celém Německu, Rakousku, celé EU, brzy možná i zde. Ze všech stran je nabízený nespočet reklam na sex, pornografii a další ďábelské hrátky a hlavně jak se dá otáčet pohlaví už u malých dětí!!!!!

6.Švýcarsko také nepodepíše migrační smlouvu UN rezoluce. V současné době je to tedy USA, Austrálie, Izrael, Rakousko, Maďarsko, Slovensko, Polsko, Švýcarsko, Česko, Bělorusko. Pokud jsem na nějakou zemi zapomněl, prosím dopište do diskuze. Děkuji

https://www.epochtimes.de/politik/europa/auch-schweiz-tritt-un-migrationspakt-vorerst-nicht-bei-a2715520.html

7.Francie už dávno není to co bývala a je v totálním rozkladu, jak můžete pozorovat z následujících zpráv a obrázků. Ce’la vie Franc, Au revoir France

Lebensbeichten aus Frankreich, einem zerfallenden Staat

 

Obrázky ze dne 21.11.2018, které Vám nikde neukáží.

http://uncut-news.ch/2018/11/21/bilder-aus-frankreich-die-uns-so-nicht-gezeigt-werden/

A protože se MACRON, no spíše MAKARON, začal obávat lidu a alternativních médií, svolal národní radu a vytvořil pamflet proti FAKE NEWS, jak budou trestat lidi, kteří hovoří pravdu:

https://www.epochtimes.de/politik/europa/frankreichs-nationalversammlung-beschliesst-gesetze-gegen-fake-news-a2714894.html

8.Od spikleneckých teorií k pravdě. Určitě se nebudete divit, když napíšeme, že i v Mexiku vytvořená karavana z ubohých lidí pochodující do USA, kterým bylo slibováno „modré z nebe“ byla financována tím největším zločincem planety Země  GEORGEM SOROSEM.

https://mannikosblog.blogspot.com/2018/11/von-der-verschworungstheorie-zur.html

9.A nakonec se můžete podívat jak nám připravují v Berlíně vánoční trhy. Všechno bude v ohradě (kvůli bezpečnosti?????) jako pro dobytek. Copak nám tvůrci takového překvapení pro návštěvníky chtějí řícíí?????

https://pravyprostor.cz/berlin-vanocni-trhy-v-ocelove-ohrade-jak-pro-dobytek/

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.