…..anonymous vydal svoje další prohlášení 100 blesků….

QQ:QQ 13:54

1) MY JSME ANONYMOUS

Pro všechny lidi tohoto světa. Je spuštěno 100 blesků právě nyní. To znamená, že DEEP STATE (hluboký stát) už nemá žádné možnosti zakrýt pravdu, otáčet jí nebo ji umlčet.

O jaké pravdy se jedná? Jedná se o 33.000 mejlů od HILLARY CLINTONOVÉ, machinace, cenzuru od Bidenových, které byli jimi osobně napsány.  Jedná se o tři laptopy s bizarními daty.  Tyto pravdy byly právě utajeny. Médii byly utajovány a cenzurovány.

Jsou to pravdy, budou odhaleny a nemůže je zastavit žádná síla. Q-Anons po celém světě pročtou fakta a udělají z nich krátké shrnutí.

Budou všem lidem na celém světě zavčas v přímém přenosu  (on-line) prezentovány. Veškeré korupční machinace, všechny dětské pornografie, pedofilie  a sex s dětmi, dětské únosy a jejich vraždy. Budou všem dány k dispozici.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Všichni, kteří to budou hledat, najdou.

100 blesků je úspěšnou metodou a opatřením a přijdou další blesky jako OBAMAGATE, Uranium 1, Pizzagate (obchodování s dětmi za účelem pedofilie). Všechny budou zároveň aktivovány, aby žádná systémová média (MEDIÁLNÍ SRA*KOMETY / MSM) nemohla zmíněnou akci ZASTAVIT.  Když budou všechny pravdy odhaleny, odhalené persony nebudou mít možnost se objevit na ulici, tak jako jejich pomocníci. SPRAVEDLNOST PŘICHÁZÍ.

Mazání sociálních sítí (kanálů) jde rychle kupředu. Jedná se nyní o společné vystupování a jednání. Někteří mohou psát články, aktuální texty, jiní mají zase vlastní (soukromé média)  „kanály,“ kde mohou publikovat poselství. Každý může pomoci.

JSME NYNÍ V POSLEDNÍ FÁZI ZNIČENÍ SOUČASNÉHO SYSTÉMU!!!!! !!!!

Všichni systémoví hráči jsou v obrovské panice, protože zjistili že to co přichází se už nedá zastavit. Všichni lidé hledají pravdu, když pochopili, že byly systémem krmeni jenom LŽI, LŽI, LŽI a opět lži.

Dle motta:

Kdo jednou lhal, tomu se už nevěří, i když poté říká pravdu. Ve všech směrech (tematických oblastech) byly lidstvu prezentovány pouze lži.

Byly neustále opakovány a omílány dokola, až se staly „pravdou“ a lidé je viděli jako pravdu. Je velká chyba (vaše vlastní chyba), když si pravdu sami na internetu nebudete hledat. Nezapomeňte, že každý člověk má svůj čas.

Každá osoba bude v souladu se svými úkoly, těmito úkoly probuzena. Jeden dříve a druhý později.

Tohle video je jenom světelným bodem (směrodatným bodem), který může člověk použít aby se mohl dál „informovat“, my říkáme datovat.

Kdo to udělá, tomu se před očima vše zhroutí jako domeček z karet. Kdo to neudělá, udělá to za měsíc či později. Tak jak to jeho osud s ním míní.

My jsme anonymové. Je nás mnoho. Nezapomínáme, neodpouštíme,

OČEKÁVEJTE NÁS!!!!! !!!!

Zde najdete video od anonymous.

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Předešlý článek od anonymous

Přes určitý komunikační kanál jsem se bavil dlouhou dobu s carstenem o uveřejněných datech o BIDENOVI a jeho synovi. O zveřejněných datech Prezidentem trumpem.

Můžeme potvrdit, co jsme četli a viděli je děs, běs a hrůza.  Sice já bych to lidem moc nedoporučoval. Carsten má na celou věc jiný názor.

Zasmál jsem se, když carsten konstatoval můj přeměněný výrok „Hrůza třese kurníkem“ na hrůza otřásá celou zeměkoulí, ne-li celým vesmírem. Náš „kabaretista“ carsten dále doplnil, lidé, kteří to budou číst a dívat se na filmy, budou mít povinnost nosit plenky pampersky. Bez nich rozhodně NÉÉÉÉÉ. Prý aspoň nezkrachuje výroba potřebného pro malé děti. A k tomu ještě dodal že snad budou zacpány všechny čističky fekálních vod na celé planetě Zemi a to 50 let dopředu. Uvažuje že by si také jednu postavil. Tak jsem se dobře zasmáli až jsem vyprskl čaj na počítač.

Mimo jiné se omlouvá, má nějakou důležitou práci. Stavějí stožáry v horách a nyní nemůže. Toš tak.

3) Vzkazy, které se nedají brát na lehkou váhu

Možná jste si v minulosti všimli  určitých symbolů v novinách a jiných oficiálních MSM, které byly zaslány lidem v symbolických vzkazech. Co se pak odehrávalo, jste v brzké době zjistili sami. Takový vzkaz byl také zaslán bývalému prezidentu Klausovi.

Kancléřka MADAMME HITLER MERKELOVÁ  dle německých médií, nejen alternativních, ztrácí naprosto moc ve státě a o čemkoliv rozhodovat. Staví se jí více a více politiků nejen z opozice proti jejím nesmyslným nařízením. A proto jí byl také zaslán stejný zajímavý vzkaz. No to jsou ale vzkazy. Lidstvo na ně čeká…..

Nyní budeme očekávat další děje.

tm komentuje

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.