….. Q ….

00:05

1) Itálie

Ze soukromých zdrojů od italského diplomata z Říma jsem se dnes telefonicky dozvěděl o zajímavém rozhodnutí italské vlády. Bylo navrženo, a mělo být odsouhlaseno italským parlamentem prodloužení nouzového stavu o další půlrok, a sice do ledna 2Q21. O italském návrhu se dozvěděl americký Prezident Donald Trump a tak zavolal přímo do Italského parlamentu a nařídil, aby byl tento stav ukončen nejpozději posledního července 2Q2Q. Předevčírem byl také tento změněný návrh podepsán.

Ovšem dnešním dnem v italském parlamentu začaly vznikat silné pochybnosti o nespravedlivém rozdělování peněz na policii, do vlády, poplatky mafii a jiné. Došlo k dosti silným výměnám názorů, překřikování a vše skončilo ručním soubojem mezi některými členy. No príma. Tak se nám už i v horních podlažích začínají politici mydlit. Ani neví, jestli skončí ve Vorkutě či na Quantanamu…..

Teprve po 30 minutách či hodince přestávky se pokračovalo v „poklidném“ rokování…..

Máme také od něho zprávy, že za poslední měsíce se nejen psychicky zhroutilo v Itálii mnoho lidí, ale i jiné, značně nepříznivé. Mnoho mladých lidí spáchalo díky CORONAVIRU sebevraždu. Údajně je to číslo větší než skutečný počet umrtí na COVID-19.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Italská vláda se diví!!!! Bylo vydáno uvolnění přísných opatření, byla zjednodušena represivní nařízení a lidé mohou chodit opět do restaurace. Přesto otevřelo jen velmi málo restaurací a barů. Je to z důvodu dalších nesmyslných nařízení, jak mohou a za jakých okolností lidé navštěvovat restaurace, jak sedět a jak se chránit. K tomu při porušení jsou zavedeny likvidační pokuty. Proto raději restaurace a bary neotevírají.

2) Německo

Na začátku ledna žurnalisté v Německu poukazovali na nebezpečný virus a byli nazváni spiklenci či konspirační teoretici. Dnes, když vláda nastavila KORONA-dikataturu, a přiznala koronavirus, stala se v podstatě také konspiračním hlasatelem. Nyní ti, kteří dříve tvrdili, že přijde nebezpečný virus, už nejsou konspirační teoretici. Ale ti zase na podpadku otočili a hlásají, že přece jenom virus není nebezpečný. Německá vláda pod taktovkou MADAMME HITLER MERKELOVÉ hlásá, že jenom vláda má pravdu a ostatní jsou těžcí konspirační teoretici. No blázinec jménem Německo a Bundeskabinet.

Běda jak nemáte stejné mínění jako vládní doporučení, jste okamžitě nebezpečný státu. Nic jiného totiž neexistuje a můžete se za to dostat za mříže. No BRAVO ANGELA HITLER MERKEL…..

Zde si můžete přečíst a poslechnout nejznámějšího burzovního hlasatele Dirk Mülera.

3) Něco ze symboliky

Možná jste si všimli, že jediní dva politici, kteří nikdy nebyli viděni s rouškou na ústech, protože vědí o co se jedná a mají lidem co říci, proto si nezakrývají ústa, jsou a byli Prezident Putin a Prezident Trump.

Oproti tomu náš celý kašpárkovský parlament se předháněl jako šaškové na castingu, kdo bude mít jakou  roušku, aby ladila k obleku. Symbolicky tím ukázali, že budou držet jazyk za zuby a že nemají co říci. Jsou řízeni, dirigováni, i když se to možná dnes ještě některým lidem nezdá. Nepochopili podstatu hry.

 

[wp_ad_camp_2]

 

4) OBAMAGATE – MAGA

Jak pomalu začíná vyplouvat ze zákulisí, odhalení budou tak závažná a hlavně pro mnohé zničující. Jak jste si mohli všimnout, události odposlechů a záznamů telefonních hovorů, které se začaly točit kolem ukrajinského  P-REZIDENTA POROŠENKA, dojde i k následným rozkrytí podvodů na Slovensku. Pravděpodobně bývalý KRIMINÁLNÍ PREZIDENT KISKA dostal echo a někam se odklidil, zmizel z veřejnosti. Nebo se mýlím?????

Do celého případu je zatažen i ministr Lajčák s jeho podvodnými triky a podpisy, kterými hodně poškodil slovenský stát jako takový.

5) A opět něco ze zákulisí trollů. Tentokráte trochu jinak…..

Při návštěvě Německa jsem se setkal, mimo jiné, i s člověkem, se kterým jsem byl před nějakou dobou seznámen. Žije v Norimbergu. Dělá profesionálního trolla. Jednou jsem o setkání psal. Budete se divit, no čtenáři tadesca nikoliv, ale jeho gáže jde z NGO, za kterou stojí nebo stál a peníze posílal SOROS.

Úkoly mají rozdělené každý na několik webů a celý den jsou „povinni“ jakýmkoliv způsobem, nejen trollovat, ale i pod různými mejlíky vyhrožovat dotyčným osobám, které web provozují. Za tento počin mají skutečně pohádkové platy. Vše neustále speciálním programem kopírují a každý den odesílají „svému páničkovi.“

Sdělil mně, že mají poslední měsíce velké žně. Nejen, že nejzkušenější trollové, kteří trollovací práci dělají několik let, dostali za úkol vytvořit nové weby, kde se pravda otáčí přesně naopak a potom spamovat a nabádat weby k démonkracii v této těžké době a lézt jim všemi možnými způsoby do „karet“. Vyrazit jim trumfy z ruky. Pro případ, když někteří provozovatelé alternativních webů a názorů nápor nevydrží, web odstaví, dostanou pohádkovou sumu za tento výkon. To se ale prý nestává často. U nás to byla televize pana orteka, neunesl nápor psychicky a odstavil ji.

Na kompletní trolling mají příručky, jakým způsobem a jakými triky na alternativce jít. Sám mně prozradil, že nejlépe udělají ti, kteří diskuzi úplně uzavřou a věnují se jenom své práci. Tímto trollům vylámou veškeré zuby, dodal. Mnoho alternativních webů skutečně uzavřelo pod články diskuze. Znám jich v Německu, Rakousku, Švýcarsku a Francii mnoho. Některé weby diskuze úplně odstavily.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Povídal jsem si s „TROLLÍKEM“ o zajímavostech v zákulisí této agentury, co vše kde dělají, jak jsou úspěšní, jaké školení dostávají a mnoho jiného. Samozřejmě, že nebudu zde psát co vše jsem zjistil, dostal jsem vynikající tipy.

Naštěstí dotyčný neumí česky a neví, že máme taky nějaký alternativní web. Možná by se do trollování i zde s radostí pustil. Dal mně také cennou radu, na kterou jsem přišel také sám s týmem tadesca. Když někdo začne šťourat a dožadovat se toho či onoho, ihned ho zablokovat a poslat automaticky do spamů. Tím kradou totiž čas, který většinou provozovatelé nemají. No zkušeností máme také mnoho. Jsme dobře vyškoleni…..

Při rozhovoru mně také ukázal z jeho mobilního telefonu, jak občas jaké weby trolí a přímo to také dělal. Ach jo. Po asi 4 hodinách rozhovoru jsme se rozloučili, já mu předal slíbené věci, které jsem mu dovezl a odešel.

Dnes ráno mně náhodou při otevření stránek u kávičky trefil do oka jeden koment, který jste také četli a já ho s radostí zveřejnil. Je to právě případ, který mně jmenoval. Chytnout redaktora na nějaké hrubce či nepřesnosti a v tom mu máchat čumák. Nezveřejnil bych ho, tentokráte ano. K tomu, aby si toho čtenáři určitě všimli, přidat hodně SMAJLÍKŮ. Smajlíci mají jedno zajímavé kódování a  podstatu v °6°6°6. To je také důvod, proč žádné nepoužívám…..

No to by stačilo. Zbytečné věnovat těmto lidem a tématu čas. Proto se nedivte, že mnohé komenty nejsou zveřejněny. A ani do budoucna nebudou.  Je nutné se věnovat podstatě dnešní doby.

 

[wp_ad_camp_2]

 

5-5) Francie

Zajímavé události jsou hlášeny také z francouzského parlamentu, kde právě velká část poslanců se otočila zády od MACRONA. Bylo jich přesně 17. Zajímavé. Málokdo souhlasí s nesmyslnými nařízeními tohoto uměle dosazeného kašpárka a brzy to bude mít důsledky.

7) Obdržel jsem od čtenářů zajímavé mejlíky

Několik čtenářů mně psalo dotaz, jestli nevíme, co se včera v noci odehrávalo nad Vysočinou v České republice. Údajný čas byl od 23:00 a to asi celou hodinu, ne-li déle. Popisovali průlety stíhačky či stíhaček za ohromného burácení motorů (čili asi v nízké letové hladině) v okolí Žďáru na Sázavou, Nového města na Moravě, Rožínky a Bystřice nad Pernštejnem. Můžete klidně popsat Vaši zkušenost ze včerejší noci na tadescu, jestli zde někdo bydlí. Předem děkujeme za komentáře…..

Dnes byly další čistky podzemí na Vysočině a u Jihlavy, dle mapy se zemětřesením, 2 km až 10 km. K tomu všemu, co probíhá pod našima nohama, musíme dodat i následující zprávu. Čistky jsou nejen vedeny na osvobození dětí a eliminaci všech kabalistických zločinců v podzemí, ale také se zároveň v podzemí eliminují jiné entity. Pro dnešek by stačilo, budeme pokračovat dnes během dne s nejnovějšími zprávami…..

Pokračování…..

 

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.