Testování, testování a další testování – to je vše, o čem vláda v těchto dnech hovoří v reakci na pandemii koronaviru z Wuhanu (COVID-19) – a o budoucích vakcínách samozřejmě. Co kdybychom vám však řekli, že skutečným záměrem hromadného testování je ukrást lidskou DNA a uložit ji do vládních databází?

Mohlo by to znít jako nějaký šílený sci-fi film, ale vyslechněte nás. Na konci dubna byla guvernérovi New Yorku Andrew Cuomovi položena otázka, co se stane poté, jakmile bude člověk testován na koronavirus z Wuhanu (COVID-19), a zda výsledky „automaticky vejdou do nějaké databáze.“ Guvernér Cuomo na ni chladně reagoval:

„Ano, váš výsledek bude zaznamenán do státní i krajské databáze prostřednictvím systému elektronického laboratorního hlášení. Databáze obsahuje vaše jméno.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Když bylo dále na Cuoma naléháno otázkou, jaká vládní stanoviska vyplývají z pozitivního výsledku testu, vysvětlil, že všichni nově nakažení mají jejich okresními zdravotními úřady nařízenou karanténu po dobu 14 dnů od doby, kdy u nich byly zaznamenány poslední příznaky. Rovněž jsou žádáni, aby obstarali jména všech lidí, s nimiž mohli přijít do styku, aby jim bylo také možno nařídit karanténu.

To přímo souvisí s tlakem na „kontaktní“ sledování od lidí, jako jsou Bill a Hillary Clintonovi, kteří chtějí, aby se v zemi rozmohla „armáda kontaktních stopařů“ a pronásledovala kohokoli, kdo by mohl být nakažen koronavirem z Wuhanu (COVID-19).

Nezapomeňte si poslechnout následující epizodu The Health Ranger Report, ve které Mike Adams, Health Ranger, hovoří s Dr. Judy Mikovits o těchto a dalších autoritářských opatřeních hozených na lidi v reakci na tuto „pandemii.“

WHO: Vakcína proti koronaviru nemusí nikdy přijít

Další forma testování na koronavirus z Wuhanu (COVID-19) zahrnuje kromě typického výtěru z nosohltanu a krku zřejmě i odebírání vzorků krve z konečků prstů, které federální vláda nyní provádí v lékárnách po celé Americe.

Tato kombinace sbírání vzorků slin a krve naznačuje, že temné síly se možná pokoušejí použít lidský genom k jinému účelu, než aby nás udržovaly v „bezpečí“ před virem.

Mějme na paměti, že účinné vakcíny proti koronavirům z Wuhanu (COVID-19) se lidé nemusí nikdy dočkat, alespoň podle Dr. Davida Nabarra z WHO, profesora globálního zdraví na Královské univerzitě v Londýně.

Jak se ukazuje, je docela obtížné vyrobit účinnou vakcínu proti viru, který stále mutuje a v podstatě se stává novým virem. Pokud nějaká vakcína bude skutečně uvolněna, je velmi pravděpodobné, že nebude účinná ani bezpečná.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Existují viry, proti nimž stále nemáme vakcíny,“ říká Nabarro. „Nemůžeme naprosto předpokládat, že se vakcína objeví, anebo, pokud se objeví, že projde všemi testy účinnosti a bezpečnosti.“

Odborníci automaticky předpovídají, že koronavirus z Wuhanu (COVID-19) nikdy bez vakcíny neodejde a nezmizí, a namísto toho se stane každoroční záležitostí – zatímco zcela ignorují výživu, doplňky stravy a další změny životního stylu, které by mohly lidstvo snadno ochránit za minimální cenu.

„Je naprosto nezbytné, aby se všechny společenské skupiny na celém světě dostaly do situace, kdy budou schopny se bránit koronaviru jako neustálému ohrožení a být současně s ním schopny vést svůj společenský život a ekonomickou aktivitu,“ říká Nabarro.

Další nejnovější zprávy o koronaviru Wuhan (COVID-19) jsou k dispozici na adrese Pandemic.news.

Pro tadesco přeložila Jena | Zdroj: Naturalnews

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.