…..po celá dlouhá léta jsem se snažil lidem ukázat cestu a správný směr. Dělám to nejen já, dnes mohu říci celý tým tadesca. Je to tak, když se najdou stejně myslící a smýšlející lidé s velkým rozhledem a znalostmi v mnoha oborech. Jak zajisté dnes už všichni víte, jakékoliv školy byly dokonalým vymytím mozku všech obyvatel Hotelu Země a zlomení jejich charakterů a intuice.

Zároveň byly krysaři zavedeni do slepé ulice. Proto říkám dokola, používejte svůj mozek a svoji mysl držte čistou od jakýchkoliv MSM. Jsme ve WWIII, která se úspěšně blíží do konečné fáze vítězství lidstva nad zločinci všech vlád a usurpátorů pod taktovkou temných sil….

07:54

Dnes bude zajímavý den

Odpočítávání běží. Dnes (asi v brzkých raních hodinách) by mělo být zveřejněno zhruba přes 32 terabyte dat od McAffee. Počítače politiků po celém světě byly monitorovány a data nahrávána. A nejen politiků. Nikdo neví, kde jsou servery skryty. Nikdo nedokáže zveřejnění zastavit. Jeho dům byl vyhozen do povětří. Servery tam ale nebyly. Zbyltek přisluhovoačů DEEP STATE je v panice a hrůze, co bude odhaleno.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Německo

Voda je zajímavý živel. Proto o ní Prezident trump neustále hovořil? Voda zahladí a schová poklady, a jiné „poklady odkryje“.

Na světlo světa se začínají dostávat pravdy, které dle reakcí mnohých lidí, nechtějí buď pochopit či se jich bojí. V zaplavené vesnici Ahrweiler a v dalekém okolí se nacházelo asi přes 600 mrtvých těl dětí a mládeže. Voda v záplavové oblasti, a to nejen v této vesnici či malém městečku, vycházela hlavně z podzemí. Celá záplavová vlna nebyla způsobena deštěm, jak jsme psali, ale vodou z podzemních zatopených tunelů a bunkrů. Těla mrtvých dětí byla vyplavena napovrch. Neutopily se. Zemřely či byly zahubeni ještě před přívalovou vlnou vody.

A to je ten důvod, proč žádné pomocné jednotky hasičů či záchranářů a THW, nesměly být vpuštěny do této oblasti. Jak jednoduché.

Na další týden jsou opět hlášeny přívalové deště a bylo vydáno upozornění na opětné možné záplavy.

Dokonce i v německé televizi NTV byla skutečnost potvrzena. Najdete ZDE

Dostavají se k nám zprávy, že poslední týdny a měsíce se mnoho policistů v Německu nechává zneschopnit a někteří spáchali sebevraždu. Pravděpodobně tuší, popřípadě se dozvěděli, co je asi čeká.

***** **** ***** **** vymysleli jste vynikající způsob oddělování jednotlivých vzkazů. Přebírám taktéž. Děkuji

Aktualizace 07:54

A máme tu vzkaz od McAffee

VÁŠ ŽIVOT JE JEJICH CÍLEM!

Stále bojují o to, aby mě dostali dolů, Proč?
Věříte, že jsem naživu. . .
Intuice. . .?

Potopa přichází…..
Brzy uvidíte pravdu . . .

Celý svět se dívá
Jak se svět otáčí
Ze tmy do světla
. .

NIC
NEMŮŽE
ZASTAVIT
TO
CO
PŘICHÁZÍ.

John McAfee

***** **** ***** ****

Velice moc děkuji všem diskutujícím za milé komenty, po dlouhé době jsem si je s radostí přečetl. Pomalu se zase musím vnořit do dění na webu. Omlouvám se všem, kteří mi posílali dotazy na mejlika a já je z časových důvodů nemohl přečíst. Odpovědět už vůbec ne. Děkuji za pochopení. tm

Vložil tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.