;

…..po celá dlouhá léta jsem se snažil lidem ukázat cestu a správný směr. Dělám to nejen já, dnes mohu říci celý tým tadesca. Je to tak, když se najdou stejně myslící a smýšlející lidé s velkým rozhledem a znalostmi v mnoha oborech. Jak zajisté dnes už všichni víte, jakékoliv školy byly dokonalým vymytím mozku všech obyvatel Hotelu Země a zlomení jejich charakterů a intuice.

Zároveň byly krysaři zavedeni do slepé ulice. Proto říkám dokola, používejte svůj mozek a svoji mysl držte čistou od jakýchkoliv MSM. Jsme ve WWIII, která se úspěšně blíží do konečné fáze vítězství lidstva nad zločinci všech vlád a usurpátorů pod taktovkou temných sil….

07:54

Dnes bude zajímavý den

Odpočítávání běží. Dnes (asi v brzkých raních hodinách) by mělo být zveřejněno zhruba přes 32 terabyte dat od McAffee. Počítače politiků po celém světě byly monitorovány a data nahrávána. A nejen politiků. Nikdo neví, kde jsou servery skryty. Nikdo nedokáže zveřejnění zastavit. Jeho dům byl vyhozen do povětří. Servery tam ale nebyly. Zbyltek přisluhovoačů DEEP STATE je v panice a hrůze, co bude odhaleno.

 

 

Německo

Voda je zajímavý živel. Proto o ní Prezident trump neustále hovořil? Voda zahladí a schová poklady, a jiné „poklady odkryje“.

Na světlo světa se začínají dostávat pravdy, které dle reakcí mnohých lidí, nechtějí buď pochopit či se jich bojí. V zaplavené vesnici Ahrweiler a v dalekém okolí se nacházelo asi přes 600 mrtvých těl dětí a mládeže. Voda v záplavové oblasti, a to nejen v této vesnici či malém městečku, vycházela hlavně z podzemí. Celá záplavová vlna nebyla způsobena deštěm, jak jsme psali, ale vodou z podzemních zatopených tunelů a bunkrů. Těla mrtvých dětí byla vyplavena napovrch. Neutopily se. Zemřely či byly zahubeni ještě před přívalovou vlnou vody.

A to je ten důvod, proč žádné pomocné jednotky hasičů či záchranářů a THW, nesměly být vpuštěny do této oblasti. Jak jednoduché.

Na další týden jsou opět hlášeny přívalové deště a bylo vydáno upozornění na opětné možné záplavy.

Dokonce i v německé televizi NTV byla skutečnost potvrzena. Najdete ZDE

Dostavají se k nám zprávy, že poslední týdny a měsíce se mnoho policistů v Německu nechává zneschopnit a někteří spáchali sebevraždu. Pravděpodobně tuší, popřípadě se dozvěděli, co je asi čeká.

***** **** ***** **** vymysleli jste vynikající způsob oddělování jednotlivých vzkazů. Přebírám taktéž. Děkuji

Aktualizace 07:54

A máme tu vzkaz od McAffee

VÁŠ ŽIVOT JE JEJICH CÍLEM!

Stále bojují o to, aby mě dostali dolů, Proč?
Věříte, že jsem naživu. . .
Intuice. . .?

Potopa přichází…..
Brzy uvidíte pravdu . . .

Celý svět se dívá
Jak se svět otáčí
Ze tmy do světla
. .

NIC
NEMŮŽE
ZASTAVIT
TO
CO
PŘICHÁZÍ.

John McAfee

***** **** ***** ****

Velice moc děkuji všem diskutujícím za milé komenty, po dlouhé době jsem si je s radostí přečetl. Pomalu se zase musím vnořit do dění na webu. Omlouvám se všem, kteří mi posílali dotazy na mejlika a já je z časových důvodů nemohl přečíst. Odpovědět už vůbec ne. Děkuji za pochopení. tm

Vložil tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.