…..hned na prvním místě, a to neodkladně, děkuji (Nesmírně poděkovat) vynikajícím bytostem jménem melda a jura. Datují Vás kvalitními daty z celého světa. Mně ulehčili práci a zároveň Vám otevírají oči někdy více než já. Díky nim si mohu více odpočinout a věnovat se jiným věcem a rodině. Zároveň děkuji také carstenovi, který převzal velký kus práce za nás za všechny a dělá tu práci nejtěžší spolu s terezou. A nyní k dalším důležitým věcem ve světě. Pamatujte, vše je úplně jinak, než vy máte možnost vidět Vašima očima. To zde bylo řečeno nesčetněkráte. Obzvlášť v dnešních dnech je vše záměrně, z obou stran „bojových skupin,“ zamlžené….

QQ:QQ Q5:Q5:Q5

[wp_ad_camp_2]

 

Konečná hra MATRIXU není každého věc

Díky některým mejlíkům a rozhovorům s carstenem, které mně zaslal, jsem vycítil, že mnoho lidí ztrácí „nervy,“ a nejen ty, ale i víru v úspěšný konec. Jednoduše a prostě tohle přestávám i já chápat. Nejsou to všichni z Vás, ale nějaká malá část. Psal jsem kdysi o předjíždění aut na cestě a o víře. Jak ji ztratíte a začnete prudce brzdit, končí to většinou špatně. Vzpomeňte si prosím. Když mám vytýčený cíl a věřím mu, jdu za cílem a nikdo a nic mne nemůže odradit. Tak vypadá konstruktivní a správné jednání s konstruktivním dosažením cíle.

Vážení. Nechci se dnes dlouhosáhle rozepisovat, proto uvedu vše v bodech. Důležitých bodech, které by Vám měly otevřít oči, když zase usínáte. Nebo jste vyvedeny z míry některými MSM a rádoby „ALTERNATIVNÍMI MSM.“

Zvažte následující. Hra se chýlí ke konci a nastala velmi horká fáze. Musí si jí lidstvo projít. Většina spících ovcí z populace tomu tak chtěla. CHTĚLA. Díky nezájmu o žádné alternativy a žádné pravdy, u kterých se musí myslet dle pořekadla:

ČLOVĚK UVĚŘÍ JEDNODUCHÉ LŽI NEŽ SLOŽITÉ PRAVDĚ.

Jó, jó, jó, jó myslet není dnes v módě a děti bylo naučeno ve škole „učiteli“ trolit větou: „Myšlení bolí.“ Děti nemyslete.

Jak jsem napsal, Konečná hra MATRIXU není každého věc. Je to tak. Nervy nemá každý z oceli a někteří je nemají ani z bláta. Proto ty propady ve víře u některých jednotlivců.

Shrňme si nejdůležitější fakta. Nebudu je stále opakovat, uvažujte prosím sami.

*****Plán byl připravován dopředu přes 70 roků.

****Doposud vše, co bylo řečeno Prezidentem trumpem, bylo z jeho strany splněno, i když někdy se zpožděním, ale bylo. Některé kroky s přesnými daty dával vědět rok dopředu v přesmyčce.

*****Všechny podvody zdokumentoval a dokázal, a najel na mírnější kolej. Jedou zároveň po pěti. Neměl zájem nikoho ohrozit.

****Odtajňování běží. Důkazy přicházejí neustále na web do oběhu.

*****Tunely a jejich  „deratizace a dezinsekce“ běží neustále na plné obrátky. Viz videa o dětech, které tam byly zadržovány, týrány a znásilňovány.

****Likvidace VATIKÁNU A PAPEŽE, ANGLICKÉ KRÁLOVNY, FEDu. Nyní se ještě „deratizuje“ SKUPINA OKTAGON zde ve Švýcarsku. Proto melaniny šaty s hexagramem v určité symbolice, při „rozlučovací cestě“ po USA. (šaty měly co říci)

[wp_ad_camp_2]

 

*****Při konci volebního období Prezidenta trumpa byla dávno předtím zavedena Republika USA díky uzákoněnému právu na revoluci při podvodech!

****Při inauguraci nemohl zakročit, protože byl vydírán D.S. Hrozba špinavých A-bomb, které by nechal DS explodovat. Proto zvolil také jinou kolej. Celá inaugurace byla předtočena a po světě pro ovečky vysílali záznam. Také z tohoto důvodu neproběhlo připravené zatýkání v přímém přenose.

*****Pouvažujte prosím, proč BIDETOVI bylo odepřeno vojenské letadlo Air Force One, s kterým měl letět do DC?

****Z jakého důvodu nebyla hrána BIDETOVI během inaugurace typická píseň Incoming POTUS? Doposud vždy byla.

*****Vysvětlete, proč nebyl BIDET uvítán 21 děly, jako bývá zcela obvyklé u nastupujícího prezidenta? Tak jak bylo u Prezidenta trumpa ve stejný den a to 20. ledna?

****Z jakého důvodu sundal ruku BIDET z falešné bible, než byla ukončena jeho přísaha?????

*****Z jakého důvodu skládal BIDET přísahu až po KAMALE, která není ústavní a vymyká se zvykům????

****Z jakého důvodu se většina příslušníků národní gardy otočila zády k BIDETU, který jako „honesa“ projížděl autem kolem nich????? Je to naprostá povinnost vojáků stát obličejem k Prezidentu, když projíždí kolem a nikoliv zády????

*****Z jakého důvodu bylo BIDETOVI odmítnuto předání atomového kufříku s odpalovacími kódy?????

****Z jakého důvodu blokuje Pentagon přístup pro administrativu BIDETA????

*****Z jakého důvodu otevíral číňan dveře jeho manželce a také BIDETOVI, a potom si šel sednout do předu na místo spolujezdce????? Je platné, že každý velitel „vozu“ sedí na pravém místě od řidiče. Velitelem USA se tedy stala Čína!!!?

Dalších mnoho údajů a nepravostí na zamyšlenou, nejméně 54, bych mohl jmenovat. NEbudu, protože to stačí a je dokázáno, že on prezidentem není. Složil přísahu v době, kdy neměl a bylo to proti platným zákonům a ceremoniím USA. Kdyby totiž přijeli do WASHINGTONU DC v ten den pozatýkat lidi, byly by to hlavně bioroboti a dvojníci. Mnoho originálů je totiž dlouhou dobu popraveno. Zbytečné se rozepisovat, brzy uvidíte sami.

Podívejte se na film, který jsem pro Vás vybral. Je šokující a přímo vypovídající. Zde odpovědi na klony a jak vypadají.

Video najdete zde

Doporučuji se tedy opět uklidnit a nechat vše na celé skupině bytostí, která vše připravila. Nyní byl také změněn algoritmus a nebude se poskytovat přesný datum všech operací. Budou ještě tajůplnější.

Napsal tm

Diskuze pod články je moderovaná, budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu a jsou k tématu. Jinými slovy, uveřejněny budou komentáře v souladu se základními pravidly slušnosti. Není dovoleno do komentářů kopírovat dlouhé články z jiných webů. Jsou zakázány strojové překlady. Počet znaků na jeden komentář je omezen na 1400. 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.