…..hned na prvním místě, a to neodkladně, děkuji (Nesmírně poděkovat) vynikajícím bytostem jménem melda a jura. Datují Vás kvalitními daty z celého světa. Mně ulehčili práci a zároveň Vám otevírají oči někdy více než já. Díky nim si mohu více odpočinout a věnovat se jiným věcem a rodině. Zároveň děkuji také carstenovi, který převzal velký kus práce za nás za všechny a dělá tu práci nejtěžší spolu s terezou. A nyní k dalším důležitým věcem ve světě. Pamatujte, vše je úplně jinak, než vy máte možnost vidět Vašima očima. To zde bylo řečeno nesčetněkráte. Obzvlášť v dnešních dnech je vše záměrně, z obou stran „bojových skupin,“ zamlžené….

QQ:QQ Q5:Q5:Q5

 

Konečná hra MATRIXU není každého věc

Díky některým mejlíkům a rozhovorům s carstenem, které mně zaslal, jsem vycítil, že mnoho lidí ztrácí „nervy,“ a nejen ty, ale i víru v úspěšný konec. Jednoduše a prostě tohle přestávám i já chápat. Nejsou to všichni z Vás, ale nějaká malá část. Psal jsem kdysi o předjíždění aut na cestě a o víře. Jak ji ztratíte a začnete prudce brzdit, končí to většinou špatně. Vzpomeňte si prosím. Když mám vytýčený cíl a věřím mu, jdu za cílem a nikdo a nic mne nemůže odradit. Tak vypadá konstruktivní a správné jednání s konstruktivním dosažením cíle.

Vážení. Nechci se dnes dlouhosáhle rozepisovat, proto uvedu vše v bodech. Důležitých bodech, které by Vám měly otevřít oči, když zase usínáte. Nebo jste vyvedeny z míry některými MSM a rádoby „ALTERNATIVNÍMI MSM.“

Zvažte následující. Hra se chýlí ke konci a nastala velmi horká fáze. Musí si jí lidstvo projít. Většina spících ovcí z populace tomu tak chtěla. CHTĚLA. Díky nezájmu o žádné alternativy a žádné pravdy, u kterých se musí myslet dle pořekadla:

ČLOVĚK UVĚŘÍ JEDNODUCHÉ LŽI NEŽ SLOŽITÉ PRAVDĚ.

Jó, jó, jó, jó myslet není dnes v módě a děti bylo naučeno ve škole „učiteli“ trolit větou: „Myšlení bolí.“ Děti nemyslete.

Jak jsem napsal, Konečná hra MATRIXU není každého věc. Je to tak. Nervy nemá každý z oceli a někteří je nemají ani z bláta. Proto ty propady ve víře u některých jednotlivců.

Shrňme si nejdůležitější fakta. Nebudu je stále opakovat, uvažujte prosím sami.

*****Plán byl připravován dopředu přes 70 roků.

****Doposud vše, co bylo řečeno Prezidentem trumpem, bylo z jeho strany splněno, i když někdy se zpožděním, ale bylo. Některé kroky s přesnými daty dával vědět rok dopředu v přesmyčce.

*****Všechny podvody zdokumentoval a dokázal, a najel na mírnější kolej. Jedou zároveň po pěti. Neměl zájem nikoho ohrozit.

****Odtajňování běží. Důkazy přicházejí neustále na web do oběhu.

*****Tunely a jejich  „deratizace a dezinsekce“ běží neustále na plné obrátky. Viz videa o dětech, které tam byly zadržovány, týrány a znásilňovány.

****Likvidace VATIKÁNU A PAPEŽE, ANGLICKÉ KRÁLOVNY, FEDu. Nyní se ještě „deratizuje“ SKUPINA OKTAGON zde ve Švýcarsku. Proto melaniny šaty s hexagramem v určité symbolice, při „rozlučovací cestě“ po USA. (šaty měly co říci)

 

*****Při konci volebního období Prezidenta trumpa byla dávno předtím zavedena Republika USA díky uzákoněnému právu na revoluci při podvodech!

****Při inauguraci nemohl zakročit, protože byl vydírán D.S. Hrozba špinavých A-bomb, které by nechal DS explodovat. Proto zvolil také jinou kolej. Celá inaugurace byla předtočena a po světě pro ovečky vysílali záznam. Také z tohoto důvodu neproběhlo připravené zatýkání v přímém přenose.

*****Pouvažujte prosím, proč BIDETOVI bylo odepřeno vojenské letadlo Air Force One, s kterým měl letět do DC?

****Z jakého důvodu nebyla hrána BIDETOVI během inaugurace typická píseň Incoming POTUS? Doposud vždy byla.

*****Vysvětlete, proč nebyl BIDET uvítán 21 děly, jako bývá zcela obvyklé u nastupujícího prezidenta? Tak jak bylo u Prezidenta trumpa ve stejný den a to 20. ledna?

****Z jakého důvodu sundal ruku BIDET z falešné bible, než byla ukončena jeho přísaha?????

*****Z jakého důvodu skládal BIDET přísahu až po KAMALE, která není ústavní a vymyká se zvykům????

****Z jakého důvodu se většina příslušníků národní gardy otočila zády k BIDETU, který jako „honesa“ projížděl autem kolem nich????? Je to naprostá povinnost vojáků stát obličejem k Prezidentu, když projíždí kolem a nikoliv zády????

*****Z jakého důvodu bylo BIDETOVI odmítnuto předání atomového kufříku s odpalovacími kódy?????

****Z jakého důvodu blokuje Pentagon přístup pro administrativu BIDETA????

*****Z jakého důvodu otevíral číňan dveře jeho manželce a také BIDETOVI, a potom si šel sednout do předu na místo spolujezdce????? Je platné, že každý velitel „vozu“ sedí na pravém místě od řidiče. Velitelem USA se tedy stala Čína!!!?

Dalších mnoho údajů a nepravostí na zamyšlenou, nejméně 54, bych mohl jmenovat. NEbudu, protože to stačí a je dokázáno, že on prezidentem není. Složil přísahu v době, kdy neměl a bylo to proti platným zákonům a ceremoniím USA. Kdyby totiž přijeli do WASHINGTONU DC v ten den pozatýkat lidi, byly by to hlavně bioroboti a dvojníci. Mnoho originálů je totiž dlouhou dobu popraveno. Zbytečné se rozepisovat, brzy uvidíte sami.

Podívejte se na film, který jsem pro Vás vybral. Je šokující a přímo vypovídající. Zde odpovědi na klony a jak vypadají.

Video najdete zde

Doporučuji se tedy opět uklidnit a nechat vše na celé skupině bytostí, která vše připravila. Nyní byl také změněn algoritmus a nebude se poskytovat přesný datum všech operací. Budou ještě tajůplnější.

Napsal tm

Diskuze pod články je moderovaná, budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu a jsou k tématu. Jinými slovy, uveřejněny budou komentáře v souladu se základními pravidly slušnosti. Není dovoleno do komentářů kopírovat dlouhé články z jiných webů. Jsou zakázány strojové překlady. Počet znaků na jeden komentář je omezen na 1400. 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.