Aktualizace 13:45

…..dovedete si představit svět, kde si všichni lidé navzájem pomáhají a snaží se pomoci jeden druhému? Zjistil jsem, že to není už jenom zde na tadesco.org, kde se lidé semkli a začali si jeden druhému pomáhat, ale také v oblasti postižených katastrofou. A právě tak to má být po celém světě, až bude vytvořena nová super-civilizace, tak, jak to předpověděla indigová dívenka….

Vloženo 11:54

Odhalování začalo

Podívejte se na následující film o podzemních městech a tunelech. Nějaké filmy jsme v minulosti zveřejnili, následující stojí rovněž za zhlédnutí.

Qtuber digital solder

Švýcarsko

Po celém Švýcarsku, hlavně na dálnicích, se nachází mnoho vojenských aut amerických ozbrojených složek SHAEF. Copak zde hledají? Správně řečeno – koho hledají?

Postřeh jednoho řidiče, který část konvoje nahrál na kameru najdete ZDE

 

[wp_ad_camp_2]

 

Radioaktivita ve vzduchu?

Nevím jak u Vás, ale po celé Evropě je měřena zvýšená radioaktivita ve vzduchu. Máte možnost někdo změřit radioaktivitu v Česku? Když tak, prosím, dejte vědět jak situace u Vás vypadá. V jižním Švýcarsku jsme naměřili 0,30 až 0,45 µSvh (micro sievert). Zajímavé zjištění. Copak se kde přihodilo?

Předpověď počasí pro západní Evropu

…..rozhodně nezklamala a očekávají se opět velmi silné bouřky, krupobití, Supercely a následující tornáda. Uvidímě vývoj situace během dne. Rozhodně Vám v ČR a SR doporučuji octovat. Čím více, tím lépe.

Jak pravdivé. Sledujte vodu. Kdo řekl, nemusím snad opakovat.

Předpověď na 3 dny: Kroupy, záplavy, bouřky! Takto se posouvají bouřkové zóny

V nadcházejících dnech se bude v Německu opět hodně dít. Přes nás přejde několik silných bouřek s přívalovými dešti a bouřkami. Meteorolog Alban Burster v třídenní předpovědi počasí „Deutschland AKTUELL“ přesně vysvětluje, jak se budou bouřkové zóny posouvat.

Nezdá se Vám, že těch Supercel je nad Evropou poslední měsíc až přespříliš? Jedná se totiž o klimaterorizmus. Nejedná se o přirozené počasí. To snad každé myslící bytosti došlo.

Konspirační teorie jsou dávno pravda

Od začátku doby chemtrailování, upozorňuji na možné katastroficé následky GEOINŽENÝRSTVÍ. A k tomu následné použití systému HAARP. Zase se do chodu přírody zapletli „vě(š)tci“, aby poopravili přírodu, protože ta „neví co dělá“. Je to ale jenom jejich názor. Pamatuji si, jak mě lidé kamenovali, když jsem o celém mechanismu a systému psal před 15ti lety a na přednáškách upozorňoval před 25ti lety.

Dnes je to oficiální a lidé dělají, že se nic neděje. Způsob jak ovládnout lidstvo. Podívejte se zde. Máte vše potvrzeno dokonce i v televizních pořadech.

Doch keine Spinnerei? HAARP in EU-Papier als Klima-Waffensystem bezeichnet

 

A také ZDE

Rand Paul ukončil celou Fauciho kariéru, když zpanikařil a vyděsil se

Syn zločinné MATKY TEREZY FAUCI se totálně zhroutil a veřejně se vyděsil poté, co senátor Rand Paul ukončil jeho kariéru během slyšení, při němž odhalil Fauciho předchozí výroky o financování ze strany USA a Wuhan Labor.

Podívat se můžete zde

Následovně se vyjádřil Dr. David Martin, který poskytl výbušný rozhovor: „Jedná se o plánovanou genocidu.“

uncut-news.ch
21. července 2021

EXKLUZIVNĚ! Dr. David Martin právě skoncoval s COVID, Faucim, ministerstvem spravedlnosti a politiky v jednom rozhovoru.
„Zavedení corona vakcíny je promyšlená masová vražda“, řekl Dr. David Martin ve výbušném rozhovoru se Stewem Petersem. „Když lidem vstříknete toxin, vstříknete jim smrtící látku, což je přesně to, co se nyní děje.“

Společnost Pfizer tvrdí, že úmrtnost na tuto vakcínu je „přijatelná“, uvedl Martin. Zdůraznil, že šlo o plánovanou genocidu.

Dále poukázal na to, že první vakcína, která dává tělu pokyn k produkci proteinu S1 spike, byla patentována společností Pfizer v roce 1990. „Říkají nám, že je to něco nového, nový patogen, ale není to tak.“

Zoolog Peter Daszak, který byl členem týmu WHO ve Wuhanu a zkoumal původ koronaviru, v roce 2015 uvedl, že by měl být zahájen celosvětový program očkování proti chřipce nebo koronaviru, který by byl podpořen médii. Daszak také řekl, že investoři se přirozeně zapojí, jakmile uvidí, že se na tom dá vydělat hodně peněz.

„Je to tajná dohoda, je to vydírání, je to domácí terorismus,“ řekl doktor Martin.

Na otázku, proč jsou lidé jako Anthony Fauci, americký „zdravotní expert“, stále na svobodě, odpověděl: „Americké ministerstvo spravedlnosti zklamalo americký lid a všechny informace, které zde sděluji, má k dispozici od dubna 2020. Nic s nimi neudělali.“

Kdo jsou spiklenci? Martin uvedl, že Anthony Fauci, ředitel Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID), ředitel Centra pro kontrolu nemocí v Číně a Christopher Elias z Nadace Billa a Melindy Gatesových jsou členy panelu, který tuto „pandemii“ řídí.

„Takže žádný virus neexistuje,“ řekl Stew Peters. „Ne,“ odpověděl doktor Martin.

Zdroj: uncut-news.ch

Proč nechce německá policie a vojsko pustit záchranné jednotky do postižené oblasti v Ahrweiler?

Jak neustále opakuji dokola, voda má zvláštní „vášeň“: Voda zahladí a schová poklady, a jiné „poklady odkryje“. A bylo tomu skutěčně tak. Nejen přes 600 mrtvých těl dětí a dorůstající mládeže, ale byly tam nalezeny i jiné bytosti. Domyslet si můžete sami. První článek Vám hodně napoví.

Vzkaz John McAfee.

My, strážci plamene. . .

Na tuto show nejste připraveni…

Spáč se probouzí:

John McAfee.

Napsal a vložil tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.