Sierra NZ 2Q.Q7.2Q21

Sledujte vodu

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/watch-water.html

Katastrofální záplavy v Číně zničily dvě přehrady a třetí je před protržením. Čínská armáda uvádí, že přehrada Yihetan u sedmimilionového města Luoyang se může kdykoli zhroutit. Pozor na vodu.

https://www.channelnewsasia.com/news/asia/chinese-army-warns-dam-battered-by-storms-could-collapse-15257186

Černý trh s falešnými očkovacími pasy ve Francii – podobnost s nacistickým Německem nelze přehlédnout.

https://summit.news/2021/07/20/paris-clinics-offering-fake-covid-passes-for-250-as-black-market-surges/

To je příklad čirého zla. Americká pediatrická akademie nutí děti starší dvou let nosit ve školách a školkách roušky i když jsou očkované. Bojujte proti ochraně těchto nevinných dětí.

https://summit.news/2021/07/20/child-doctors-group-demands-all-kids-over-2-wear-masks-at-school/

 

[wp_ad_camp_2]

 

Senátor Rand Paul při tomto slyšení Fauciho zničil. Fauciho dvojník se vůbec nepodobá tomu původnímu, který měl modré oči, široký nos a kulatý vrásčitý usměvavý obličej.

https://www.youtube.com/watch?v=KWUmCMs7k7Q

FEMA provede celostátní test systému nouzového varování 11. srpna – pouhé dva dny před údajnou inaugurací prezidenta trumpa 13. srpna. Zajímavé.

QAnon76 se skvělým shrnutím celkového obrazu. Sbohem, Deep State.

https://gab.com/QAnon211/posts/106612938036574110

Nacházíme se uprostřed další změny paradigmatu.

* Audity amerických voleb vycházejí na světlo (trump vyhrál)

* Povstání ve Velké Británii (zatkněte Borise)

* Povstání ve Francii (ViveLeFrance)

Mezitím se trhy hroutí.

Akcie, kryptoměny i kovy padají.

Oni ztrácejí kontrolu.

Moudrá rada od Pepe Lives Matter.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106613970176764109

Zjistil jsem, že nejlepším způsobem, jak projít obtížným obdobím, je dělat to den po dni a krok za krokem. Není třeba nad tím příliš přemýšlet. Prostě jděte dál. Žádné období netrvá věčně. Světlo na konci tunelu přijde.

Zase u nás prší. Anonové diskutují o podobnosti s Noemovou archou a současnými rozsáhlými globálními záplavami. Všimněte si, jak mluvící hlavy DS všechno trapně svádějí na „globální oteplování“. Každým dnem, kdy toto šílenství pokračuje, zpochybňuje narativ DS stále více lidí. Protesty budou narůstat a šířit se ze země do země. My, lidé, už toho máme DOST.

Tento dlouhý článek stojí za to si přečíst. Vynikající základní informace o programu DS na zotročení lidstva.

Pokud nemáte čas a chcete znát odpověď na otázku: „Proč prezident trump zřejmě podpořil vakcíny?“, přejděte na poslední část.

https://jamesfetzer.org/2021/04/how-trumps-vaccines-prevent-the-great-reset-and-save-humanity/

***** ****

Sierra NZ 21.Q7.2Q21

Biden – Boom

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/biden-drops-boom.html

Aliance má vše plně pod kontrolou. Poslechněte si, co dnes řekla jejich loutka Biden.

https://twitter.com/Breaking911/status/1418008096362930178

„Myšlenka, že demokraté nebo Biden skrývají lidi a vysávají krev dětí, ne, myslím to vážně, to je… Teď mě nemusíte mít rádi a je to vaše právo.“

Další ukázka ze stejné přednášky. Biden PŘIPOUŠTÍ, že světoví lídři vědí, že USA mají velké problémy.

https://twitter.com/Breaking911/status/1418014727536619520

Tady je znovu. Za tento jediný dezinformační výrok by měl být okamžitě vykázán ze všech sociálních médií.

https://twitter.com/Breaking911/status/1418017801437073411

„Pokud se necháte očkovat, nedostanete COVID.“

Podívejte se na ministryni zdravotnictví Nového Jižního Walesu v plné gestapácké parádě. Sledujte od 1:45. Bojujte, Australané! Nedovolte, aby vás tato odporná žena přemohla.

https://www.youtube.com/watch?v=yXjqGmsjdZE

Q (The Storm Rider). Souhlasím – bude hůř, než bude líp. Cítím však, že to bude krátké období bolesti, ne vleklé. Pak se rychle dočkáme nastolení míru a prosperity.

Žádné přikrášlování.

Jen skutečné informace, které vás připraví.

Změna klimatu = záplavy, úmrtí, chaos, zemětřesení, tsunami, devastace, zabíjení rostlin (potravin), narušení lodní dopravy, dálnice, silnice, letiště.

Změna klimatu = pro zakrytí světových elit, společností a vlád, které jsou všechny napojeny na biologickou zbraň – virus. Vakcína proti biologické zbrani je odhalována, pedofilie, obchod s lidmi, korupce. Zbraně na kontrolu počasí jsou používány k vyvolání zmatku, chaosu a strachu v mnoha zemích, aby se udrželo vyprávění o pandemii a nyní o pandemii KLIMATICKÉ ZMĚNY. (pozn.: jak psal Tom, jejich vlastní klimateror využije aliance proti nim)

Na Telegramu je několik desítek tisíc příspěvků a stránek Q, které non-stop povzbuzují a informují. Moje stránka není jedna z nich. Předával jsem vám to na rovinu a předávám. A řeknu to znovu. BOLEST. Je to tady. A roste! ZTRÁTA NADĚJE. MUSÍTE SE PŘIPRAVIT. JÍDLO, VODA A ZÁSOBY.

A nasaďte si duchovní zbroj.

HORKÉ LÉTO.

Největší tma je vždy před úsvitem.

DS karta – Změna klimatu. Je to nebezpečná karta. Na vině je zemětřesení, záplavy , zničené rostliny. Za to může změna klimatu – kontrola vyprávění.

Další karty: převzít kontrolu nad všemi internetovými servery po celém světě ve všech zemích, deplatformovat/zakázat hnutí Velkého probuzení a VŠECHNY, kteří jdou proti vyprávění DS.

Všichni jste měli vědět, že to přijde. BOLEST. BOLEST. BOLEST.

Ti, kdo skutečně rozumí PLÁNU, vědí, že se to všechno mělo stát.

Líbí se mi toto meme – je výstižné.

https://img.jangomail.com/2527185/Images/Vax%20Facts.png

Poznejte fakta před vakcinací:

32 úmrtí po vakcínách proti prasečí chřipce v roce 1976 zastavilo tento program.

Obvykle více než 50 úmrtí zastaví vakcinaci v USA.

Do teď zemřelo 10.991 lidí po podáni COVID vakcíny jen v USA.

Kamarádka Emma si všímá rychlého nárůstu počtu „probuzených“ lidí na Facebooku. Všímá si také, že naštvaní „spáči“, kteří se hádají v jejích příspěvcích už nejsou tak vytrvalí ve svých výlevech jako dříve. Vzdávají to téměř okamžitě.

Je důležité dávat si na tyto trendy pozor – připomínají nám, že Světlo již zvítězilo. Právě sledujeme poslední dějství představení, které se odehrává na světové scéně, aby ho všichni viděli.

Where We go One We Go All.

***** ****

Relentless Truth:

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106575376118480510

Vážení přátelé Patrioti.

Lidstvo se ocitlo na křižovatce. Ať už to vidíte, nebo ne, všichni to cítíme. Jak může někdo popírat, že v současné době zažíváme celosvětové probuzení, v němž si uvědomujeme přítomnost zla a ohavné korupce? „Červená pilulka“ je zajímavý termín. Neexistuje nutně správné dávkování, ale když se dostane do vašeho systému, život se navždy změní. Všichni známe ten „okamžik“. Narazíte na králičí noru a máte pocit, že jste vstoupili do zóny soumraku.

„Tohle přece nemůže být pravda…“

Celé hodiny beznadějně klesáte do propasti a po celou cestu dolů se vaše dosud útulná realita tříští na miliony kousků. Jak padáte, pocit nevolnosti pomalu přechází v rozhořčení. Jakmile se ocitnete na dně, dospějete k nevyhnutelnému závěru, že vám nezbývá než posbírat rozbité kousky a zformovat je do zbroje, abyste mohli spolu se svými spolubojovníky projít údolím stínu smrti a nově se vydat na cestu osvěty pro svou rodinu a přátele.

Temnota zahalila tuto planetu na příliš dlouhou dobu. Pokud jste prolomili matrix, vyšší moc vás vyzvala, abyste šířili světlo. Možná si plně neuvědomujete, jak hrozná situace skutečně je, ale víte, že je něco strašlivě špatně a že už nikdy neuvidíte svět stejný.

Probíhá víceúrovňová válka, napůl digitální a napůl duchovní, do níž je zapojen každý člověk na planetě a přesto si naprostá většina lidstva takový koncept nikdy nedokázala ani představit. Je to frustrující, nicméně tomuto okamžiku nikdo neunikne. To je slib, který jsem ochoten dát.

Vím, že jste unavení. Vidíte, že rezident Biden je loutkou Obamy, jak je jeho vetché a bezduché tělo používáno jako výstupní reproduktor stínové vlády. Možná máte pocit, že trump tomu mohl zabránit. Já však budu vždy tvrdit, že ať je to jakkoli těžké, muselo to tak být. Naší populaci byly těžce vymyty mozky a naše země byla těžce infiltrována. Operace století byla JEDINÝM způsobem, jak zabít obě mouchy jednou ranou a zajistit, abychom to už nikdy nezažili. Ne všechny psychologické operace jsou prováděny s nevkusem.

Pokud vezmete v úvahu možnost, že jsme účastníky nejsložitějšího vojenského cvičení v dějinách, začne celá Bidenova administrativa dávat dokonalý smysl. Jsme snad poprvé v historii svědky panických kroků globalistů a zkorumpovaných politiků? Nebo sledujeme systematickou destrukci staré gardy?

Opravdu si myslíte, že je náhoda, že každý myslitelný problém, kterému by lidstvo mohlo reálně čelit, se v současnosti odehrává v chaotickém globálním crescendu duchovního osvícení, které současně odhaluje každou jednotlivou skulinu zla a probouzí stamiliony lidí?

Tohle je ono, vážení. Okno je otevřené. Tohle je naše chvíle. Příliš dlouho jsme se drželi zpátky. Je čas, abychom vzkvétali tak, jak nám bylo souzeno.

Věřte. Zůstaňte bdělí.

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.