…..takto bych nazval dodatek k dnešnímu okénku, které bych také rád ve zkratce nastínil a uvedl….

17:54

Nemějte obavu, nechystá se žádná válka, americká vojska se nepřesunou k ruské hranici, jak nás straší mnohá „stolicová“ média, a nemají zájem napadnout Rusko, děje nyní nikdo nechápe. Může je pochopit jenom ten, kdo věděl, co se odehrálo, když byl zvolen Trump. A proto další vysvětlení celosvětové komplikované situace. Přeji pěkné počtení:

 •  zatím nikdo neví, ani tým tadesca přesně, kam se divadlo na planetě Zemi přesouvá. A rozhodně to nevědí žádná sra.kometová média, která kecají už jenom hloupé nesmysly. Žádná jiná témata než vir nemají. Víme jenom, že obrovský podvodný a nesmyslný teátr, který byl nařízen vede k vysvobození lidstva. Musejí ho sehrát všechny národy. Kam vše vede a za jakým účelem vědí pouze Putin a Trump, nebo jestli chcete Trump a Putin….
 • dle určitých předpokladů a zpráv, dnes začíná nový svět, který jsme doposud neznali.
 • těšte se z nové situace, zapomeňte nyní na hmotu a majetek a začněte pomáhat druhým lidem a buďte přátelští, či přátelštější….
 • veškerá hysterie byla způsobena jenom proto, aby se lidem nahnal strach. Strach byste měli mít jen tehdy, kdyby byla vyhlášena válka a nikoliv nyní.
 • každému je jasné, že dnes nemůže vzniknout žádná WWIII, protože by všichni odešli do jiné dimenze. Bezrozdílu a planeta Země by přestala existovat.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 • NWO není možné dnes vytvořit, protože skončil v roce 2000 nástupem Putina do úřadu. O tom jsme ale kdysi psali…..
 • lidé doposu nepochopili systémy řízení, které v minulosti vznikly. Tak jak je celý národ rozpolcen, tak je právě potom rozpolcen celý parlament. Za tohle mohou prolhaná média. Zvolí mnoho stran a ty pak mají vládnout. To nefunguje. Jenom do destrukce. Máte-li letadlo či loď, nemůže jí řídit najednou několik kapitánů. Jeden má zájem jít do leva, druhý doprava a nakonec je z toho právě to co zažíváme dlouhá léta ve všech zemích. Vše je stále horší a horší. I dluhy. Budou se jenom zvětšovat. Vše jen do té doby, než se letadlo zřítí. A zde se právě nacházíme…..
 • Vlády nebyly nikdy pro občany loajální, ale páničkovi na jehož židli seděli. A to takto byly upraveny všechny židle v parlamentu, tudíš byli všichni někým řízeni. Nyní má tomu být udělaná přítrž a radikální změna.
 • Je nutné aby vznikla vláda, která bude patriotická a bude hájit práva svých občanů, jako třeba v Maďarsku nebo v Rusku.  Politici budou mít odpovědnost za vše, co udělají. Osobní. Pravděpodobně tohle je v přípravě, nerad bych se mýlil. To stejné nyní má zájem udělat Trump….

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 • příští týden budou média hovořit jinou řečí…..
 • absolutně zásadní změny se uskuteční dne 10.05.2020 podepsáním mírové smlouvy mezi mocnostmi. Opět budou obnoveny státní hranice. Možná se spojí opět rozdělené národy. Hluboký stát mirovou smlouvu nikdy nechtěl a vždy se tomu snažil zabránit. Uzavřením začíná jiný svět….
 • před podepsáním mírové smlouvy vznikne na nějakou dobu opět německá říše či Kaiserreich a potom se uvidí, kam vede cesta. Německo jako firma nemůže nic podepisovat, nikdo není kompetentní, a proto zanikne. Vlastně už zanikla. Skončila 10.01.2020. Konec versailské smlouvy na 100 let.
 • NATO nikdy nepatřilo USA, NATO byla skrytá organizace na křížové výpravy po celé planetě a patřila vždy a pouze jenom VATIKÁNU!!!!! Proto tolik válek a utrpení. NATO sloužilo totiž pouze a jenom šesti padlým andělům.
 • Vlastník BRD, byl doposud jenom VATIKÁN, řídil Německo přes různé organizace.

Napsal tm

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.