Aktualizováno 13:14

…..válka se vede naprosto na všech úrovních. Když jdete do supermarketu bez roušky, registrujete vražedné pohledy rouškařů. Jdete po ulici a nemáte náhubek? Lidé vás pohledy propichují. Vykládáte lidem o protiprávnosti nošení roušek a o základních lidských právech? Jste označeni jako konspirátoři a blázni. Protože v televizi a MSM píší něco jiného. Rodiny se rozcházejí kvůli různorodosti názorů. Nejsou už čipy z „testů“ řídícím centrem pro mozek testovaných???? Ale kdo by tomu přece věřil, že ano? To jsou přece nesmysly!!!!!

QQ:QQ QQ:Q5Q5Q5

1) Další výsledky voleb v Americe 

Jak Vás milí čtenáři tadesca neustále datujeme, hlasy po přepočítávání hlasovacích lístků a zamezení podvodných hlasů od mrtvých lidí z minulého a předminulého století, padlých vojáků a další elektronické podvody se pomalu dostávají do pravdivé pozice. Samozřejmě, že vyhrává na celé čáře Prezident trump.

Geniální tah Prezidenta trumpa ohledně předání úřadu protistraně, byl jenom dalším krokem v žebříčku nastražených pastí na krysy hlubokého státu. I v našich MSM se dobře chytili. Nechápu celé roky, jak jim někdo může ještě věřit…..

Podívejte se na poslední vyhodnocení dnes zveřejněných dat v USA. A pozor, další přepočítávání hlasů je v běhu. Podle některých zdrojů má už nyní Prezident trump více než 500 hlasů. Ale vyčkejme…

 

2) Je libo nanoboty? Změnu DNA, RNA a další „lahůdky?“

Třeba „LUCIFERIÁZU“ a změnu myšlení, které nebude už Vaše? Pravděpodobně testování a očkování Vám to zajistí. V odborných kruzích se hovoří o zločinnosti testování a hlavně očkování, které nemá opodstatnění. Jedná se o masivní změny DNA a RNA s následnými poruchami organismu včetně neplodnosti žen. Všechny bestiality vyzkoušel na dětech v posledních třiceti letech DE-BILL GATES s BIG FARMA. Tak to se může lidstvo těšit na skvělé zítřky. Ale klid, máme zde naštěstí trumpa a putina, kteří podání nesmyslných „preparátů“ zamezí.

Podívejte se na německé vysílání televize Kla TV, kde o tom hovoří.

https://www.kla.tv/16927

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) BOOOM! V televizi ZDF řekli pravdu natvrdo

Pravda leze z odborníků na povrch, a to v přímém přenosu ve večerních zprávách televize ZDF. Situace se začíná obracet. Institut Roberta Kocha je dle profesora Matthiase Schrappeho podřazen rozkazům z ministerstva zdravotnictví. Čísla si vymýšlí a nemají žádné opodstatnění. Nemají žádnou výpovědní hodnotu. Ale drakonickým opatřením skvěle poslouží.

Jak říkám, jejich čas už vypršel.

Rozhovor ZDF

4) BOOOM BOOOM BOOOM BQQQM

Bývalý viceprezident Dr. Mike Yeadonen (insider farmako-mafie) z firmy Pfizer hovoří zcela jasně. Odhaluje LEŽ ÚDAJNÝCH INFIKOVANÝCH LIDÍ!!!!!

95% výsledků testování je falešných!!!!! !!!!! !!!!! !!!!! Vláda z nás dělá blbce a ovce, má nás za HLUPÁKY, ABY MOHLA LIDEM ODEJMOUT JEJICH ZÁKLADNÍ LIDSKÁ PRÁVA.

Běžte konečně do ulic!!!!! !!!!! !!!!!

JE TO JEN ČÁSTEČNÝ PŘEKLAD VIDEA, co říká Dr. Mike Yeadonen. NEJSOU to slova tm. NEPIŠTE do komentářů, že to řekl tm.

Děkuji, carsten za toma.

Na video se můžete podívat ZDE.

 

[wp_ad_camp_2]

 

5) Tomovi došel mejlík od přítele z česka

Mám povoleno vkládat články za nepřítomnosti toma.

Došel zajímavý mejlík:

COOL tah DJT...
Igor Panarin: Světová politika # 1234. USA: veřejná slyšení ve třech státech
Panarin vidí také snahu právníků hodit volby jako Federální centrálně organizovaný zločin…
Igor Panarin: Světová politika # 1233. USA
Rozborka USA nejen z pohledu rf. analytika…

Igor Panarin: Světová politika # 1232. USA: Čtvrtá občanská válka?

Panarin zmiňuje, stejně jako tm na TADESCO(!), marnou snahu FAKE NEWS médií a směje se…!

Igor Panarin: Světová politika # 1231. Trump – bojujeme opravdu tvrdě

– zmiňovaný obelisk v Utahu:
Panarin se vyloženě baví…

Igor Panarin: Světová politika # 1229. USA: Trumpova nová speciální operace

Igor Panarin: Světová politika # 1228. USA: nová past pro Bidena?

Vložil carsten

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.