AKTUALIZACE 12:54

…..jak sami můžete pozorovat, poslední dny a týdny se odehrává mnoho. Nejen po stránce zákazu vynikajících skutečných léků, které pomáhají, ale příkazy, které nejsou ničím podloženy, prodejcům nařídí zákaz prodeje a ještě je okradou o produkty. Ach jóó, kdyby takto jednali u očkovacích látek, které zanechávají „armádu“ poškozených malých dětí….

QQ:QQ Q7:54

1) Z čeho vlastně mají strach?????

Produkty, které pomohly mnoha lidem při léčení zhoubných nádorů, a to prokazatelně, jsou zakazovány a hystericky pomlouvány. Jsou údajně velice nebezpečné a stát přece „musí chránit lidi“. Jedná se o výrobek z východu pod názvem Todikamp. Prodával se delší dobu a pomohl mnoha lidem. A proto, že byl tak vynikající, farmamafie ho nařídila stáhnout z trhu. Lidé se probouzejí, a proto musejí okamžitě zakročit aby nebyl k dostání. To se jim ale nepovede.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nejen čtenáři tadesca.org si všimli, že se také rozjela velká kampaň proti všemu co souvisí s Q anonem. Různé mediální sítě mažou veškerá vyjádření, data a všechno co souvisí s Q. Mají strach z toho, že je to pravda? Vždyť MSM neustále tvrdí, že je to HOAX, jak je dnes moderní označovat cokoliv, co vyjadřuje pravdu. Tak proč to je vše mazáno????? „SOCIÁLNÍ SÍTĚ“ a jejich vysoce inteligentní vedení si neuvědomují, že právě mazáním Q popřípadě Q anona, vyvolají ještě větší zájem o data, která byla Q zveřejňována.

Dnes nemohou vymazat jakékoliv videa a důkazy o pedofilii, podzemních tunelech a DEEP STATE, které jsou dávno „profláklé“ a zdokumentované. Jsou svědci, kteří vše sami zdokumentovali.

Za tímto účelem vznikly organizace, které „vyrábějí“ záměrně na Q a Q-anon panflety a vše co mohou tak dokonale pomlouvají. Ano, DEEPSTATE dostal strach, že končí. Ale pozor, MSM píší, že žádný neexistuje. Zpozoroval to ale příliš pozdě. Tohle se už zastavit nedá, jak řekl Prezident trump, Tečka.

Připravujeme pro Vás překlad dlouhého a rozsáhlého materiálu o podzemních městech a laboratořích, s veškerými důkazy, které se nedají vyvrátit. Prosíme o strpení…..

2) Pro velký zájem vlastní výroby skutečného LÉKU, uvedli jsme návod i na našich stránkách

Znovu prosím neposílejte Vaše mejlové adresy do komentářů, pošlete do redakce a my se o přeposlání postaráme. Je to z určitého pochopitelného důvodu…..

Návod naleznete zde: https://tadesco.org/vyroba-todicampu-a-bileho-petroleje-lecba-petrolejem/

WWG1 WGA

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.