Vyhledávání

Archiv

Nejnovější zprávy

  • EU potichu spouští Evropské centrum pro takzvanou demokratickou odolnost
    EU potichu spouští Evropské centrum pro takzvanou demokratickou odolnost

    EU potichu spouští Evropské centrum pro takzvanou demokratickou odolnost

  • Zdroj z Bílého domu: Blíží se důležité oznámení v rámci projevu o stavu Unie
    Zdroj z Bílého domu: Blíží se důležité oznámení v rámci projevu o stavu Unie

    Zdroj z Bílého domu: Blíží se důležité oznámení v rámci projevu o stavu Unie

  • Epsteinovy dokumenty odhalily ty, kteří vymýšleli mýty o Rusku
    Epsteinovy dokumenty odhalily ty, kteří vymýšleli mýty o Rusku

    Epsteinovy dokumenty odhalily ty, kteří vymýšleli mýty o Rusku

  • Zatkněte Jeana Michela de Rothschilda před kamerami a můžeme to ukončit
    Zatkněte Jeana Michela de Rothschilda před kamerami a můžeme to ukončit

    Zatkněte Jeana Michela de Rothschilda před kamerami a můžeme to ukončit

Související zprávy

  • Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem
    Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem

    Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem

  • Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět
    Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět

    Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět

  • Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi
    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

  • V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo
    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

Marného okénko 27.Q7.2Q2Q. Zákazy, příkazy, nařízení…..

AKTUALIZACE 12:54

…..jak sami můžete pozorovat, poslední dny a týdny se odehrává mnoho. Nejen po stránce zákazu vynikajících skutečných léků, které pomáhají, ale příkazy, které nejsou ničím podloženy, prodejcům nařídí zákaz prodeje a ještě je okradou o produkty. Ach jóó, kdyby takto jednali u očkovacích látek, které zanechávají „armádu“ poškozených malých dětí….

QQ:QQ Q7:54

1) Z čeho vlastně mají strach?????

Produkty, které pomohly mnoha lidem při léčení zhoubných nádorů, a to prokazatelně, jsou zakazovány a hystericky pomlouvány. Jsou údajně velice nebezpečné a stát přece „musí chránit lidi“. Jedná se o výrobek z východu pod názvem Todikamp. Prodával se delší dobu a pomohl mnoha lidem. A proto, že byl tak vynikající, farmamafie ho nařídila stáhnout z trhu. Lidé se probouzejí, a proto musejí okamžitě zakročit aby nebyl k dostání. To se jim ale nepovede.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nejen čtenáři tadesca.org si všimli, že se také rozjela velká kampaň proti všemu co souvisí s Q anonem. Různé mediální sítě mažou veškerá vyjádření, data a všechno co souvisí s Q. Mají strach z toho, že je to pravda? Vždyť MSM neustále tvrdí, že je to HOAX, jak je dnes moderní označovat cokoliv, co vyjadřuje pravdu. Tak proč to je vše mazáno????? „SOCIÁLNÍ SÍTĚ“ a jejich vysoce inteligentní vedení si neuvědomují, že právě mazáním Q popřípadě Q anona, vyvolají ještě větší zájem o data, která byla Q zveřejňována.

Dnes nemohou vymazat jakékoliv videa a důkazy o pedofilii, podzemních tunelech a DEEP STATE, které jsou dávno „profláklé“ a zdokumentované. Jsou svědci, kteří vše sami zdokumentovali.

Za tímto účelem vznikly organizace, které „vyrábějí“ záměrně na Q a Q-anon panflety a vše co mohou tak dokonale pomlouvají. Ano, DEEPSTATE dostal strach, že končí. Ale pozor, MSM píší, že žádný neexistuje. Zpozoroval to ale příliš pozdě. Tohle se už zastavit nedá, jak řekl Prezident trump, Tečka.

Připravujeme pro Vás překlad dlouhého a rozsáhlého materiálu o podzemních městech a laboratořích, s veškerými důkazy, které se nedají vyvrátit. Prosíme o strpení…..

2) Pro velký zájem vlastní výroby skutečného LÉKU, uvedli jsme návod i na našich stránkách

Znovu prosím neposílejte Vaše mejlové adresy do komentářů, pošlete do redakce a my se o přeposlání postaráme. Je to z určitého pochopitelného důvodu…..

Návod naleznete zde: https://tadesco.org/vyroba-todicampu-a-bileho-petroleje-lecba-petrolejem/

WWG1 WGA

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem, čeho se týkají, jinak jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti nic neurychlí.

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, ezoterické bludy a jsou k tématu.

Celé znění pravidel najdete ZDE.

182 Komentářů
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
karel
karel
27.7.2020 09:11

Ještě další – toto je fakt. Z roku 2010 !!! -to je až neuvěřitelné

https://www.email.cz/download/k/lNlDPbmf7GZl6bumc3Uq5owmMH8JANuXlBkmaYmLKSepZeZNbT8JAD6tgLdKOYxDZ8WYz0o/Simpsonovi_2010.mp4

Opravdu nám vše říkali s předstihem

Jana
Jana
Odpověď na  karel
27.7.2020 10:53

hezký den, nedá se to rozkliknout

Hela
Hela
Odpověď na  Jana
27.7.2020 13:05

potvrzuji, nedá se to rozkliknout

karel
karel
Odpověď na  Jana
27.7.2020 14:01

Tak to mě mrzí. Je to z mailu a nevím, jak to sem dostat, možná by pomohla tereza nebo někdo na pc zkušenější.

karel
karel
Odpověď na  karel
27.7.2020 14:13

Našel jsem to na you tube, tak teď by to už mělo jít:

https://www.youtube.com/watch?v=EhnAEbEUu8Q

Dukýnek
Dukýnek
27.7.2020 09:07

!! Mimo téma !!

Chemtrails – Most ( Ústecký kraj ) – – nebo germanium ?? těžko říct

https://ctrlv.cz/7Oq6
https://ctrlv.cz/I8ew

lada
lada
Odpověď na  Dukýnek
27.7.2020 10:33

Stejná obloha je již více jak týden také na Hradecku. Přestalo pršet a je jen šedá obloha a pálící sluníčko.

Dukýnek
Dukýnek
Odpověď na  lada
27.7.2020 12:42

Ale možná to bude germanium .. stopy skoro do hodiny byli pryč a vzduch je dle mého dýchatelný dobře .. možná i lépe .. ale fakt neumím to posoudit co to je

markéta nikol
markéta nikol
Odpověď na  Dukýnek
27.7.2020 12:25

Zkus udělat pokus s tou sklenicí s vodou. Podobný ukaž byl u nás v pátek, jak mám tu sklenicí s vodou venku, tak byla čistá voda.

aronie
aronie
Odpověď na  Dukýnek
27.7.2020 21:21

Mám fotku pořízenou ten den co tadesco zveřejnilo že se práši germanium.Na tě fotce se to taky rozlejza do stran v takových cárech. Dnes bylo nahoře taky zajímavě,po praskovani se to rozkouskovalo a jakoby tančilo po obloze.To jsem u chem .neviděla.

lunalinda
lunalinda
Odpověď na  aronie
27.7.2020 22:15

U nás minulý týden voda zrzavá jako mleté cihly. Vysočina

TomaSino
TomaSino
27.7.2020 09:06

Dôkaz o UFO? V New Yorku 2017.
https://blog.infovojna.sk/dokaz-o-ufo/

Zeanon
Zeanon
27.7.2020 09:05

Jsem zvědav,kolik toho je před námi záměrně utajováno.
PS: Tele Vizi nesleduji, MSM a různé noviny či zprávy taky ne.
Neustále kontroluji zda nevyšel nový příspěvek zde na tedescu. A nestačím se divit.
Děkuji týmů tadescu

milan
milan
27.7.2020 09:00

Dočkáme se překladu Fulforda z 20.7.2020 ?

karel
karel
27.7.2020 08:58

A i proto mu věřím!!! Tomio Okamurovi zrušili účet na you tube:

https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ

A ještě k jinému tématu, pro vysvětlení, případně doplnění krátké video:

https://cdn.lbryplayer.xyz/content/claims/dr-cowan-5g-koronavirus/af5a8a49ea50dce463fd57a0d8829eb8a4d80ed1/stream%C2%A0

Martin
Martin
Odpověď na  karel
27.7.2020 10:20

Okamurovi a nikomu z vlady +politiku bych tady neveril.
Vzdyt stavel nekde v CR jako prvni mešitu.
A kdyz vidite jeho kanal tak akorat povzbuzuje bilou rasu proti cerne-je to proste divadlo…Taky jsem mu nedavno veril.

karel
karel
Odpověď na  Martin
27.7.2020 13:45

O Okamurovi se píše spousta lží a „někteří“ jim i věří. Nevím, že by“někde v čr“ stavěl mešitu, věřím, že je to také lež.
A „bílou rasu proti černé nepovzbuzuje“ spíš tu bílou jen varuje a upozorňuje na nebezpečí (a oprávněně).
Věřím, že ti, co moc sledují tv a msm, tak budou takovým nesmyslům rádi věřit.
I o jiných (dt, vp) se toho špatného píše dost, věřte si, čemu chcete.