;

…..tak po návratu z cest, mám opět smutek u srdce….

05:54

Setkal jsem se s lidmi, kteří mně předali určitá data. Ano je mi z nich smutno u srdce a nechápu, proč okamžitě určité složky nekonají….

…..díky setkání jsem mohl vyslechnout rozhovor, který byl nějakou nejmenovanou odposlechovou službou zachycen. Určitá osoba, nemohu ji ale jmenovat, se vyjádřila k někomu následujícím způsobem. Tvrdila, že její čas vypršel a musí zlo, které způsobila, dovést do úspěšného konce. Řekla také že si je vědoma toho že moc času nezbývá a proto musejí být všichni důslední a na nikoho a nic nemají brát ohled. Bylo tam více zajímavých momentů, ale nemohu o nich zatím psát. Po ukončení nahrávky jsem si okamžitě vzpomněl na slova KARDINÁLA JUDASE, který řekl, že nejhorším národem na planetě Zemi jsou Němci a ti musí být do jednoho zničeni a vymýceni. Ale klidně berte zprávu jako Fake News, jak to dnes bývá v oblibě. No však víte, nemáme o čem psát, je okurková sezóna. Brzy vyplave napovrch mnoho ohavností (zkažených a zapařených okurek)….

…..pokud dnes občas nebude tadesco dostupné, nedivte se, z určitých důvodů se na doporučení stěhujeme a přenášení dat může způsobit i výpadky aktuálních článků popřípadě celého webu. Děkujeme za pochopení, jinak klídek…

tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.