…..tak po návratu z cest, mám opět smutek u srdce….

05:54

Setkal jsem se s lidmi, kteří mně předali určitá data. Ano je mi z nich smutno u srdce a nechápu, proč okamžitě určité složky nekonají….

…..díky setkání jsem mohl vyslechnout rozhovor, který byl nějakou nejmenovanou odposlechovou službou zachycen. Určitá osoba, nemohu ji ale jmenovat, se vyjádřila k někomu následujícím způsobem. Tvrdila, že její čas vypršel a musí zlo, které způsobila, dovést do úspěšného konce. Řekla také že si je vědoma toho že moc času nezbývá a proto musejí být všichni důslední a na nikoho a nic nemají brát ohled. Bylo tam více zajímavých momentů, ale nemohu o nich zatím psát. Po ukončení nahrávky jsem si okamžitě vzpomněl na slova KARDINÁLA JUDASE, který řekl, že nejhorším národem na planetě Zemi jsou Němci a ti musí být do jednoho zničeni a vymýceni. Ale klidně berte zprávu jako Fake News, jak to dnes bývá v oblibě. No však víte, nemáme o čem psát, je okurková sezóna. Brzy vyplave napovrch mnoho ohavností (zkažených a zapařených okurek)….

…..pokud dnes občas nebude tadesco dostupné, nedivte se, z určitých důvodů se na doporučení stěhujeme a přenášení dat může způsobit i výpadky aktuálních článků popřípadě celého webu. Děkujeme za pochopení, jinak klídek…

tm

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.