AKTUALIZACE 17:45

…..bylo by dobré pro nově příchozí si přečíst některé velice důležité články, které by měla každá lidská bytost vědět….

QQ:QQ Q7:54

1) Důležitá skutečnost pro každého…..

Co by všichni měli vědět a přitom se o to nikdo nezajímá. Ptám se sám sebe PROČ.  Tak jako Architekt ve filmu MATRIX a následně agent…..

Před nějakou dobou jsem jsem si dovolil opět nakousnout explozivní a implozivní energii. V článcích o návodu na lidskou bytost jsem dostatečně vše popsal. Najdete třeba zde:

https://tadesco.org/navod-na-lidskou-bytost-podruhe-dil-1/

Rád bych doplnil něco málo k implozivní a explozivní energii.

[wp_ad_camp_2]

Celý vesmír využívá maximální energii s vynaložením minimální energie aby ji získalo.

Velmi důležitá věta pro veškeré lidstvo, kterou ale naše uměle vytvořená a „nadupaná či nalitá“ „FYZIKA“ ve školách naprosto ignoruje a přímo nenávidí. Tak jako utajené patenty Nicolla Tesly.

Celý vesmír je založen na získávání energie s minimálním vynaložením práce. Čili energii implozivní. Byl na mne zajímavý dotaz asi od nově příchozího čtenáře, jestli příroda využívá také explozivní energii. Musím konstatovat a odpovědět slovem ANO. Příroda používá i explozivní energii. A víte kde?????

Je to pouze jeden jedinný případ v přírodě a sice při likvidaci a eliminaci přirozeného rozkladu jakýchkoliv mrtvých těl jak živočichů tak lidských bytostí (přírodní rozklad). Zde používá příroda eplozi. Nikde jinde ji nepoužívá…..

Kdyby zase nějací chytráci či trolové měli zájem chytračit a trolit, tak jak to bylo vždy při podobných článcích, tak je upozorňuji že je to zbytečné. Ušetřete si nesmyslných pouček které byly nalévány „Norimberským trychtýřem“ do mozků dětí ve školách, že soptění sopek je exploze, popřípadě že slunce má explozivní charakter a jsou tam jaderné výbuchy, jak nám to ve fyzice kdysi bylo sděleno. Naprostý nesmysl…..

Příroda si vydrancované materiály, jako je krev planety Země a sice ROPA, popřípadě i voda a veškeré materiály, které jsou vykutány z matky Země lidmi, vytvoří sama a sice STUDENOU FŮZÍ, kterou nám příroda správně ukázala. Lidé ale špatně, či záměrně špatně pochopili. Byli záměrně navedeni „na špatnou kolej“ Všemu je i zde naprosto jinak…..

Ještě dopíši krátký dodatek. To až zitra dopoledne. No vlastně dnes dopoledne…..

[wp_ad_camp_2]

Aktualizace v 12:54, dříve jsem se k okénku nedostal…..

Kratičký dodatek, který jsem Vám slíbil, dopisuji nyní. Pokud jste nově příchozí, popřípadě stálí čtenáři tadesca přečetli návod na lidskou bytost či si ji pamatujete, můžeme přejít na následující, co z toho všechno plyne.

Je nutné si UVĚDOMIT, lidské bytosti mají dva naprosto rozdílné části mozku. Pravá část je ta intuitivní, a levá část je logická. Jak neustále tvrdím, levá část mozku je ta LOGICKÁ patří…..no však víte kam. Právě tam. Ta lidstvo zavedla právě díky iluminátům tam kde dnes jsme. Naučili Vás používat pouze logiku s tím že se na intuici máte (domyslete si co chcete). Levá část mozku jak říká sám název je ta levárna, destruktivní a může ji také nazvat EXPLOZIVNÍ částí. Právě „VĚ-T-CI“ zavedli lidstvo na pokraj zkázy. Naučili lidi vraždit jeden druhého mezi sebou a odůvodňují to teroristy a jejich vymyšlenou logikou. Násilí zplozuje ještě větší další násilí. Ano nyní stojíme na pokraji apokalypsy, ARMAGEDONU.

Logika = Větci = MUDR JUDR PUDR DR CSC ING TROLOVÉ DIS MGR ATD. A K TOMU ŠET PADLÝCH ANDĚLŮ. A k tomu samozřejmě patří LŽI, LŽI, LŽI, LŽI A ZNOVU JENOM LŽI, tak jak to ukazují jejich mediální masové sra.komety. Války klasické, jaderné války a jakékoliv jiné války (elektronické) byli jimi vymysleny, údajný geniální rychlý internet 5G, očkovací vakcíny a jejich destruktivní účinky na lidský organismus, vymyšlené nepřirození viry, éčka do otravin (které dříve byli potravinami) a s tím vším je spojeno dnešní myšlení lidí, pomlouvání, urážení, údajné konspirace.

Tak by se dalo pokračovat dále do nekonečna přes pedofily podprahová data….. Tímto logickým myšlením, kterým si vše odůvodňují Vám bylo podstrčeno a lidstvo bylo zavedeno tam kde dnes stojí. Do slepé uličky.  Na konečné. Na pokraji obrovské nevídané propasti.

A jak celé roky lidem říkám a tvrdím:

KE KONCI ČASŮ LIDSTVA MUSEJÍ LIDEM ŘÍCI PRAVDU

 

[wp_ad_camp_2]

 

INTUITIVNÍ MYŠLENÍ

Ale prosím klid. Naštěstí jsou zde dva jedinci, kteří mají intuicí a možností cestování v čase zachránit lidstvo. Je to putin a trump. Prosím ale myslete si co chcete, nic Vám Vážení čtenáři tadesca nevnucujeme. Chápete konečně co se v Hotelu Země odehrává díky LOGICE A JEJÍMU MYŠLENÍ?????

Pravá část mozku je INTUITIVNÍ, ta konstruktivní, IMPLOZIVNÍ, zavede Vás okamžitě bez oklik právě tam kam máte díky Vašemu správnému myšlení dojít a to bez oklik či jiných destrukcí, které by se Vám na cestě mohli přihodit, či potkat. Kdo ji ale poslouchá, že ano…..

Upozornění!!!!! Nikdy se nesnažte do intuice zapojit logiku, která Vás odradí a zavede následně do zkázy. Intuice nikdy. Je to Vaše vlastní já Vaše duše…..

Jestliže lidé zamítají intuici, myslí destruktivně, jsou nevyrovnaní a mají v životě velké problémy.

Lidé myslící konstruktivně, intuitivně, mají život bez větších problémů a vědí, že je lepší jít cestou nejmenšího odporu. Nevšímat si lidí, kteří Vám házejí klacky pod nohy, přesně tak jak nám to někteří jedinci ukázali a neustále ukazují…..

Lidé intuitivní jsou milí, nesnáší jakékoliv hádky, raději odejdou a snaží se ze všeho destruktivního dění svým přičiněním vše obráti do konstrukce. Nikdy se nevzdávají, protože vědí intuitivně, kde je ten správný cíl, kde je správná cesta a kudy mají sami vyjít z bažin. Jakoby sám prezident trump neříkal a neopakoval dokola, že jim vysuší bazinu…..

Zbytečné rozvádět dále, nutné se nad psaným HODNĚ zamyslet…..

Co z toho plyne? Jednoznačně:

Cesta intuice je cestou do cíle a ta správná.

Cesta logická je cestou do pekla a ta špatná.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Samozřejmě opakuji znovu, myslete si co chcete, neberu Vám Vaši svobodnou vůli Vašeho rozhodnutí.

Nyní možná chápete, proč většinou mažeme veškeré destruktivně směřující komentáře.

A nejlepší je u toho, když někdo napíše do komentu, že tu není DÉMON-KRACIE…..

 

2) Další krátká zajímavá zpráva o měně podložené zlatem

Dle našich dat od tajných zdrojů se USA, Japonsko a Čína vydaly správnou cestou, měnou podloženou zlatem. Není vyloučeno, že problémy s kreditními kartami a všemu následnému dění v celé EU, je právě tímto způsobeno. Vlak se rozjel brzy to čeká i zbytek světa.

Máme data, že Čína odpustila veškeré dluhy Africkým zemím. Jsem zvědav, kdy se dostanou správná data do českých MSM.

3) Není možné cestovat časem?

Jak mnozí tvrdí, že je to vyloučené a nemožné, tak pro tenhle typ lidí určitě. Tak prosím potem nečtěte dále. Ostatní se mohou podívat na film, kde si mohou zapnout titulky, aby se dozvěděli, že tomu tak je….  VIDEO ZDE

 

[wp_ad_camp_2]

 

4) Angelina Jolie doznává účast na rituálech Iluminátů?

Proč jsou neustálé exploze v podzemí a to nejen v České republice ale po celé bývalé EU????? Likvidují podzemní tunely a města, aby se svět vyčistil od havěti a jejich praktik po celém světě, kterou přiznává výše jmenovaná…..

A kolik si myslíte, že se zúčastnilo politiků a těchto rituálů z EU a také umělců, kteří se dostali na ty nejvyšší místa? Až to všechno brzy praskne, lidé snad zešílí…..

Podívejte se na video, je v angličtině a němčině, můžete si zapnout automatický překlad, ale obrázky pro ty co nerozumějí snad stačí….. VIDEO ZDE

5) Pokuste se o následující

Zkuste napsat na ústav pro seismologii, aby Vám vysvětlili tolik zemětřesení pod Českou republikou za poslední jeden až dva měsíce. Když jim napíšete, budou mlčet jako hrob a jakoby neexistovali. Ale za pokus to stojí, že ano….

A ještě zajímavý koment od naší diskutérky igis:

V Nemecku sa začínajú diať ale veci. V spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko, v meste Bergisch Gladbach (hlavné mesto krajinského okresu Rheinisch-Bergischer) bola odhalená sieť viac ako 30.000 podozrivých z pedofilnej činnosti. Uviedol to minister spravodlivosti Severného Porýnia-Vestfálska – Peter Bisenbach – z hlavného mesta Düsseldorf. Nemecko je v šoku…….!!!!!!

https://www.msn.com/it-it/notizie/other/germania-oltre-30mila-i-sospetti-in-una-rete-di-pedofili-scoperta-dalla-polizia/ar-BB166nG8?ocid=sf2

Jen takový malý dodatek od tm: „Jedou v tom“ nejvyšší úředníci, soudci, právníci i policistÉ a mnozí zelení politici, kteří jsou skoro všichni pedofilové a vše si chtěli zákonem nechat schválit už před několika lety…..

 

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.