…..všichni lidé se zdravým rozumem naprosto nechápou jednání celosvětových politiků. Pouze ti, kteří se otočili na alternativní weby, tak právě zde najdou vysvětlení současných dějů. Spící ovce u televize se nemohou dočkat své vlastní popravy vakcínou, kterou tak žádají….

14:54

1) Pro laiky těžko uvěřitelné

Psal jsem kdysi o přísadách očkovacích látek. Přísady neboli „honosně“ řečeno adjuvans ( jak bylo řečeno Merovejcem v MATRIXU) je to asi tak jak když si vytíráte zadek hedvábím.

Honosné adjuvans obsahují látky z dětských potratů, opic a mnoha dalších. Před nějakou dobou objevili zásadní důležitou látku, která tam ještě nebyla a tím je modrá krev z určitých krabů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Bílá farmamafie nechá vykrvácet chycená zvířata do lahví a potom přidává jako HONOSNÁ ADJUVANS právě do očkovacích látek. Mají za úkol pomáhat v poškozování DNA, RNA a mnohých jiných částic, ze kterých se lidský organismus skládá.

Jedná se o atlantického Pfeilschwanzkrebs (Limulus polyphemus, Ostrorep americký známý též pod názvem Krab trnitý). Má mléčně modře zbarvenou krev. A ta je právě důležitou látkou na poškozování lidských organismů a orgánů. 1 litr stojí 15 000 USD! Na následující odběr z krabů se můžete podívat zde: ODKAZ na YouTube

 

Lidé „proboha“ probuďte se a otevřete oči. Je to důležité pro Vás a Vaše ratolesti. Už dnes ve všech očkovacích látkách se tenhle hnus nachází. Tímto zkracují život každého jedince.

Lidé ve Velké Británii se nestačili divit u debaty britského parlamentu, kde poslanec Tobias Ellwood prohlašoval a zdůrazňoval, že cestovat svobodně budou moci jenom lidé, kteří budou násilně zaočkovaní, rozumějte očipovaní.

Podle průzkumu podvodných deníků se prý nechá očipovat 53% obyvatelstva. No nyní vidíme, že polovina obyvatel Velké Británie jsou skutečně ovce.

https://www.zerohedge.com/political/british-mp-urges-mandatory-covid-vaccinations-anyone-wanting-travel

Prosím zachovejte ale klid, situace po 10. a 11. měsíci by se měla značně měnit, zločinci by měli být pozatýkáni a odstraněni. Dle našich zpravodajců.

Neustále se ptám sám sebe a svého okolí: Co vše se musí ještě stát či udát, aby se lidé konečně z tvrdého spánku probudili?!?!?

 

PROSÍM, PROBUĎTE LIDI KOLEM SEBE A NENECHTE DĚTI OČKOVAT.

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Osoby a některá fakta kolem nich nabírají supergigantických rozměrů

Máme možnost se podívat na některá data ohledně bývalého p-rezidenta BARÁKA HUSSEINA OBAVY. Není možné snad ani za jeden život přečíst vše, na čem se podílel, kolik mrtvol zanechal za sebou a jaké hrůzy na lidstvu ve všech zemích spáchal. O podzemních tunelech, orgiích, obětovaných dětech, komplotu s mimozemskými drakoniánskými civilizacemi ani nemluvě.

Myslím si, že následující přirovnání by se ještě mnohonásobně mělo zvětšit.

Pomalu a jistě se začíná jeho vybudovaný domeček z karet hroutit. Nyní o to rychleji – s přibývajícím datem na kalendáři.

napsal tm

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.