…..všichni lidé se zdravým rozumem naprosto nechápou jednání celosvětových politiků. Pouze ti, kteří se otočili na alternativní weby, tak právě zde najdou vysvětlení současných dějů. Spící ovce u televize se nemohou dočkat své vlastní popravy vakcínou, kterou tak žádají….

14:54

1) Pro laiky těžko uvěřitelné

Psal jsem kdysi o přísadách očkovacích látek. Přísady neboli „honosně“ řečeno adjuvans ( jak bylo řečeno Merovejcem v MATRIXU) je to asi tak jak když si vytíráte zadek hedvábím.

Honosné adjuvans obsahují látky z dětských potratů, opic a mnoha dalších. Před nějakou dobou objevili zásadní důležitou látku, která tam ještě nebyla a tím je modrá krev z určitých krabů.

 

 

Bílá farmamafie nechá vykrvácet chycená zvířata do lahví a potom přidává jako HONOSNÁ ADJUVANS právě do očkovacích látek. Mají za úkol pomáhat v poškozování DNA, RNA a mnohých jiných částic, ze kterých se lidský organismus skládá.

Jedná se o atlantického Pfeilschwanzkrebs (Limulus polyphemus, Ostrorep americký známý též pod názvem Krab trnitý). Má mléčně modře zbarvenou krev. A ta je právě důležitou látkou na poškozování lidských organismů a orgánů. 1 litr stojí 15 000 USD! Na následující odběr z krabů se můžete podívat zde: ODKAZ na YouTube

 

Lidé „proboha“ probuďte se a otevřete oči. Je to důležité pro Vás a Vaše ratolesti. Už dnes ve všech očkovacích látkách se tenhle hnus nachází. Tímto zkracují život každého jedince.

Lidé ve Velké Británii se nestačili divit u debaty britského parlamentu, kde poslanec Tobias Ellwood prohlašoval a zdůrazňoval, že cestovat svobodně budou moci jenom lidé, kteří budou násilně zaočkovaní, rozumějte očipovaní.

Podle průzkumu podvodných deníků se prý nechá očipovat 53% obyvatelstva. No nyní vidíme, že polovina obyvatel Velké Británie jsou skutečně ovce.

https://www.zerohedge.com/political/british-mp-urges-mandatory-covid-vaccinations-anyone-wanting-travel

Prosím zachovejte ale klid, situace po 10. a 11. měsíci by se měla značně měnit, zločinci by měli být pozatýkáni a odstraněni. Dle našich zpravodajců.

Neustále se ptám sám sebe a svého okolí: Co vše se musí ještě stát či udát, aby se lidé konečně z tvrdého spánku probudili?!?!?

 

PROSÍM, PROBUĎTE LIDI KOLEM SEBE A NENECHTE DĚTI OČKOVAT.

 

 

2) Osoby a některá fakta kolem nich nabírají supergigantických rozměrů

Máme možnost se podívat na některá data ohledně bývalého p-rezidenta BARÁKA HUSSEINA OBAVY. Není možné snad ani za jeden život přečíst vše, na čem se podílel, kolik mrtvol zanechal za sebou a jaké hrůzy na lidstvu ve všech zemích spáchal. O podzemních tunelech, orgiích, obětovaných dětech, komplotu s mimozemskými drakoniánskými civilizacemi ani nemluvě.

Myslím si, že následující přirovnání by se ještě mnohonásobně mělo zvětšit.

Pomalu a jistě se začíná jeho vybudovaný domeček z karet hroutit. Nyní o to rychleji – s přibývajícím datem na kalendáři.

napsal tm

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.