09:54 AKTUALIZACE 17:27

…..další zajímavá zpráva přišla o MADAMME MERKELOVÉ. Dne 31.01.2019 mají přijít tajná data o skutečnostech které spáchala. Budou odhaleny a prolomí údajně veškerá očekávání. Může to být i dříve….

…..do redakce přišla zpráva o zatýkání bývalých prezidentů spojených států a dalších bývalých členů americké vlády, kteří budou postaveni před vojenský tribunál. Zatím je známo celkem 71 tisíc obžalob ze zločinu proti lidskosti (jedná se i o farmamafii), pedofilii, dětskou pornografii a další. Prezident Trump momentálně zablokoval kompletní parlament. Do Gitmo (Quantanamo) dorazily věznící lodě pro zločince…..ZDROJ….

mezi nimi se jedná také o následující osoby:

Senator John McCain – believed tried, confessed, convicted, executed

Former US President George Bush Jr. – believed tried, confessed, convicted, executed

Former US President H.W. Bush

Former US President Bill Clinton

Former First Lady and Former Secretary of State Hillary Clinton

Former US President Barack Obama

Former First Lady Michelle Obama

Former CIA Director John Brennan

Former FBI Director James Comey

Former FBI Director Robert Mueller

 

09:54

…..dnes začneme další smutnou zprávou z EU landu a sice hned v sousedním Rakousku. Včera hned po poledni zvonila policie a zásahové komando u blogera hartgeld.com. Na blogu se píše pravda a skutečnosti o momentální situaci v EU. Ano dnešní režim EU nemá naprostý zájem aby lidé věděli pravdu a dozvěděli se co nás možná čeká. Proto mu zakuklenci a policie zabavili počítače, datová média a hlavně legálně držené zbraně, které poctivě koupil a oprávněně vlastnil. Zásah byl také v jeho náhradním sídle „Fluchtburg“, (hrad pro útěk či úkryt), jak ho sám nazývá, kdy by se mohl schovat při občanské válce či nepokojích v Rakousku. Svoboda slova přestává být v EU pravda a ústava je cárem papíru. No ještě že žiji ve Švajzu. ZDROJ….

…..prosím podívejte se do minulosti, jak jednali s majtelem Rostasem časopisu [email protected]. Naprosto podobná situace a naproto podobné okolnosti. Zakuklenci mu před očima jeho dětí mířili samopaly na hlavu a přitom byl neozbrojený. Nemám slov. Fašistické metody prorostly ve zdokonaleném režimu do současné doby….

…..brzy pokračování

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.