08:27 AKTUALIZACE VE 13:27

…..fanfáry občanské války se v Německu právě rozezněly. Útok na šéfa AFD, Frank Magnitz, třemi muži zakuklených do černých masek, byl dle jeho názoru a také druhých pokus o vraždu. Rovněž tak bombový útok na kancelář AFD v Brémách hovoří o budoucích volbách v roce 2019 jako o pravděpodobně nejbrutálnějších odzačátku 30 let minulého století. Zdroj

…..Ústavní soud v Německu počítá s útoky na členy AFD při příjezdu a odjezdu na shromáždění federální strany AFD, které se uskuteční ve dnech od 11. do 14. ledna v Riesa – Sachsen ZDROJ….

 

08:27

…..supraexplozivní materiál bude za krátko zveřejněn nejen o politicích, ale také o událostech, které se nestaly náhodou, ale byly dopředu perfektně připraveny. Asi největší odhalení v dějinách lidstva teprve přijde, říká hacker Kim Dotcom. Prozradil, že miliardáři, soudci, politici, jsou ti největší piráti a zločinci, jací kdy vůbec existovali. Máme vyčkat na zveřejnění a samozřejmě na tadesco Vás budeme ihned datovat. Zdroj: 1….

….. Anonymous odhalil další tajné operace vedené britskou vládou z Anglie proti Rusku. Pod záminkou potírání „ruské propagandy“ byl kladen důkaz na vytvoření TOHO SPRÁVNÉHO MÍNĚNÍ mezi občany. No prostě vymývárna mozku v plném proudu. Zdroj(2)….

…..PRAVDA JE LEŽ A LEŽ JE PRAVDA, tímto způsobem můžeme nazvat naprosté otáčení pravdy politiky a rady pro uprchlíky. Z napadených lidí v Ambergu, kteří skončili v nemocnici, bylo jich asi deset, udělala rada pro uprchlíky skoro zločince a bránila chudáčky uprchlíky, kteří se cítili v ohrožení. Myslím si, že je zde zbytečné cokoliv komentovat Zdroj (1).

…..kompletní teroristická listina všech událostí napadení politiků AfD a jejich členů. A pozor je hóóóódně dlouhá. Zdroj:(4)

…..bylo zveřejněno, že bývalý President George W. Bush s chotí Laurou Bush tajně navštívili před několika dny Bílý dům a prosili prezidenta Trumpa o milost. Můžete si přečíst ZDE

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.