…..jak neustále píšeme, jsou jenom dvě možnosti, remíza neexistuje. Proto je nutné tlačit na výhru, a Trump s Putinem to určitě zvládnou. U sousedů na západ to také začíná vřít…..

QQ:Q5

1) USA a nepokoje

Nepokoje, které byly záměrně vyvolány policistou, patřícímu 1000% k deepstatu, dostal jenom rozkaz, co má udělat. Povedlo se a ihned byla rozpoutána kampaň proti bělochům. Všechno je opět připravné pečlivě dopředu. Dostal jsem zajímavý vzkaz:

Víš co je taky sranda? V USA je hodně populární hra, co se jmenuje GTA. Kdysi jsem měla jedničku, to byl rok 2000 a to byly jenom 2D pixely, dneska už jsou hry úplně jinde….. teď je v kurzu pětka. V pětce jsi černoch, co dělá bord*l, krade auta, přejíždí lidi, a střílí policajty…. Všichni to tam hrajou, je to strašně populární hra. Asi týden před tím než to vypuklo, nějaká velká firma, co prodává hry online, tuhle hru dala lidem ZDARMA, aby si ji všichni mohli stáhnout a hrát. No a teď to mají v reálu, jakoby si tu simulaci vytvořili první na konzoli virtuálně a pak se to přeneslo do tohoto světa. Zajímavé….

Potud vzkaz. Nevěděl jsem, že vůbec něco takového existuje. Pravděpodobně simulativně připravovali realitu a nyní možná pomocí telefonů budou ovládat lidi k destrukci a k vyvolávání nepokojů. Pravděpodobně na zvládnutí situace bude vyhlášen další stav nouze a stanné právo, čímž mohou vše dostat pod kontrolu. Ale i s tímto se počítalo….

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ve švýcarských internetových novinách uncut-news.ch máte možnost se podívat na děje v USA. Je zde dost videomateriálů.

Prezident Trump přesouvá zasedání skupiny G7 na září, čili o tři měsíce. Pozván je dokonce i Prezident Putin a jiní. Trump se vyjádřil, že G7 je zastaralá a je nutné vše přehodnotit.

tm komentuje: pravděpodobně má Trump „za cíl“ díky novému systému vybudovat nové konstruktivní združení, které je nutné připravit. Proto asi přesun o tři měsíce…

2) Povzbuzující sdělení od Q

Máme pro Vás velice příjemnou zprávu, kterou pro všechny čtenáře tadesca překládáme. Měla by být pravděpodobně zítra přeložena. V plánu Q byl také zařazen daší zajímavý krok, který možná lidstvo probudí.

Vědělo se o ještěřím původu celé britské královské rodiny. Proto byl zaveden plán B pro Dianu. Dalším člověkem po John John Kenedym, který se údajně zabil při letecké havárii, je na řadě i anglická dívka z královského dvora Diana. Věděla, že se na ní chystá atentát, a proto po předešlém setkání Q a J.J.K ho sehrála raději fingovaně sama. Z tohoto důvodu byly veškeré tajnosti kolem nehody utajeny.

Zítra uvedeme článek na stránky…..

5 minut po uvedení marného okénka se můžete na překlad s radostí vrhnout. Je velmi konstruktivní. Snad otevře lidstvu oči….

3) Německo

Zajímavá situace vznikla v Německu, kdy se chce oddělit NRW neboli severní porání Westfálsko a chce vytvořit stát a přidat se k EU?????

Bavorsko se chce připojit zase k Rakousku a západní část Německa k Francii. No začíná to vypadat zajímavě. Ale! Pokud není podepsaná mírová smlouva a Německo ji nedostane do rukou, nejsou možné jakékoliv „machinace“ tohoto typu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Trojice Angela Hitler – Merkelová, Mayová a šéfka ECB Lagarde mají opět zájem převzít celou EU a řídit jí dle svých představ. Nejsou ale peníze a už také nebudou. Takže mají smůlu. Co se týče triku, který udělala MADAMME ANGELA HITLER MERKEL na leteckou společnost Lufthansu (LH), byl velice průhledný. Před asi 7 lety jsem psal, že má EU zájem zrušit veškeré letecké společnosti a všechny převést pod jednu, měla se snad jmenovat Eurofly. Alespoň kdysi ji tak nazvali.

Dámy měly zájem dát kredit LH a sice 9 miliard, a když by nemohla LH splácet, tak by ji „znárodnili.“ Rozumějte, malá domů pod vlastní nehet. Naštěstí šéf LH Karsten to správně vyhodnotil, odhalil, a proto se zatím nebude žádné řešení realizovat. Kredit nepřijal.

Dnes byl ve velké části Německa výpadek sítě D1 a to skoro celý den. Poslal mně jeden známý: Ganze Tag störungen im Internet Mobilfunk D1 netz !!!

Máme další zprávy z Německa o současné situaci. Nejen DEEP STATE, ale také Sorosovy bandy mají zájem vyvolat v Německu to stejné, co se odehrává v USA. Vyvolat občanskou válku černých proti původním obyvatelům a politici to podporují, a ANTIFA také…..

Další zpráva přichází z Berliner Zeitung: Kdo bude mít zájem vjet do Berlína svým vlastním autem, bude muset zaplatit za vjezd na jeden den 9 EURO!!!!! No, kdo tam pracuje, odevzdá zase veškeré peníze státu. Později to zavedou do většiny měst. Ale klid. Už k tomu nedojde…..

Jakákoliv rozhodnutí od MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÉ, ohledně nařízení a trvání karantény se této „DÁMĚ“ naprosto vymklo z ruky. Jednotlivé země ji neberou vážně, porušují její nařízení a zavádějí si svá vlastní opatření bez jejich příkazů. Eliminují stav nouze.

 

[wp_ad_camp_2]

 

4) Česká republika

Dnes jsem komunikoval s jedním známým z VW v Německu, který pracuje v určité části vedení firmy a sdělil mně, že odstavují výrobu Auto ŠKODA v Česku asi na 2 až 3 měsíce. Naskýtá se otázka, jestli u tohoto dvou až tří měsíčního odstavení zůstame či se prodlouží. Sdělil mně, že se nacházejí jenom v Německu milióny neprodaných vozů od všech výrobců, a v současné době je nikdo nekupuje……

5) Ve vlastní věci

Od dnešního rána zase budu na cestách skoro celý týden. Sice si počítač beru s sebou, a když budu mít čas a budou důležité zprávy, publikuji na tadesco. Je dobré být tedy ve střehu. Děkuji za pochopení.

 

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.