AKTUALIZACE 18:59

…..dnešní okénko začneme s trochu jiným tématem. Zajímavým tématem. O dvojité dualitě, o dvou světech ve kterým žijeme, jsme psali před několika týdny či měsíci. Dnes ale další potvrzení….

QQ:QQ  Q8:54

1) Potvrzení dvou světů, ve kterých žijeme

Nedovedete si představit, jak je to nádherné nějaký ten den ba dokonce týden být bez počítače a nebýt připojen na umělou inteligenci. Být jenom v přírodě a myslet na vysoce konstruktivní věci. O to se snažíme i zde na tadescu Vás navodit tímto směrem. Být naprosto v klidu, věnovat se sám sobě a jít pokud možno co nejvíce do přírody. Objímat stromy a vyléčit si přirozenou cestou mnohé zdravotní neduhy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

To bylo jen na úvod, ale směr úvodního článku je nyní zcela jiný.

Vrátili jsme se z určité cesty z jiného kontinentu. Měli jsme opět možnost navštívit podzemní města, která nejsou podzemními útoky zničena. Nejedná se jenom o města dávných civilizací, ale také o podzemní „křišťálové tunely.“ Je nutné v dnešní době zdůraznit: Veškerá podzemní města dávných civilizací a křišťálové tunely nebyly mininukleárními útoky trumpovy armády zničeny. Dle slov určitých lidí nám bylo potvrzeno, že se nedají zničit, mají speciální ochranu. Dokonce by ani lidé nemohli pronést, nejen do tunelů, ale také do těchto podzemních měst, jakékoliv ničivé zbraně.

Při pokusu vstupu do těchto měst, popřípadě do tunelu by shořeli samozápalem na bílý prášek. Jsou ochráněny neznámou energií, která by způsobila zapojení všech lidských buněk do sériového stavu a tím pádem vytvořením obrovské energie, která vede k samozápalu člověka.

O této tématice jsme před delší dobou psali.

Mnoho z našich čtenářů litovalo dějů v podzemí, kde trumpovy speciální jednotky zachraňují děti a ničí vysokorychlostní tunely a města, laboratoře a vše k tomu připojenému. Já bych nikdy neměl zájem ani do těchto nebezpečných a děsivou energií pokrytých podzemních měst vlést, natoš tudy cestovat. Né tunely a města musejí být navždy zničena. Nesmí po nich nic zbýt.

Mimo jiné, když odbočím od tématu, opět byly v minulých dnech podzemní vybuchy a zemětřesení v části ČR, Německa, Itálie a Rakouska.

Pro budoucí konstruktivní civilizaci zůstanou „křišťálové tunely“ a podzemní města navždy zachována. Jsou nyní neobydlena a energií strážena.

Jak zde uvnitř duté koule (planety Země), ve které žijeme, jsou dva světy – dobro a zlo, tak v podzemí je to podobné. Donedávna jste o podzemních městech a laboratořích skoro nic neslyšeli. Všechno destruktivní od šesti padlých andělů musí být zničeno.

Naštěstí toho konstruktivního se eliminace nedotkne a hlavně budou moci být použity konstruktivními lidmi pro budoucí generace. I vy jste se toho dožili…..

A to je právě ta dvojitá dualita, o které neustále píši….

napsal tm

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Ve Francii začínají stahovat 5G mobilní antény.

Po celé Francii začínají stahovat antény vybudované firmou Huawei na vysílání signálu 5G. Sice píší, že to má být nyní postupně likvidováno do roku 2028, ale budou odstraněny dle našich dat daleko rychleji. Kvůli škodlivosti systému. Sami škodlivost přiznávají…..

https://qactus.fr/2020/09/01/q-scoop-toulouse-bouygues-va-retirer-des-antennes-du-groupe-chinois-huawei/

3) No príma a máme to tady. Falešný název TESLA

Před několika měsíci jsme psali o nutném pádu firmy TESLA, který byl také zcizen pravému majiteli Nikolla Teslovi.

Auta, která začínají hořet na dálnicích a lidé nestačí vystoupit, jsou skutečně jedoucí rakví. Jenže o tom se nesmí mluvit. Oproti dění ve světě jsou to maličkosti. Jenže za pár dní akcie tohoto uměle vytvořeného „MAMUTA“ Tesly ELONA MUSKA spadly za několik desítek hodin o 78 %. Přesně tak, jak jsme lidi varovali, aby nikoho nenapadlo kupovat jakékoliv akcie. O Akcii Tesly ani nemluvě.

4) Demonstrace po celém světě. Lidé toho mají dost, až nad hlavu

Ve Švédsku v Malmö jsou také velké nepokoje. Nikdo neví, kdo vlastně bojuje proti komu, dle slov jednoho známého žijícího ve Švédsku. Posuďte sami:

Vše se vymklo jakékoliv kontrole. Bezradná policie ani neví, co má v podstatě dělat. No príma…..

5) Silná eploze v KFC v Abu Dhabi

No zatím není jasné, co tak silnou explozi se zemětřesením mohlo na ulici AIRPORT ROAD vyvolat. Čtenáři tadesca asi vědí o co se jedná ale pro nově příchozí jen tak podotknu a naznačím že pravděpodobně zapomněli zavřít pořádně dveře do podzemí kde jim byly dodíávány potraviny do hamburgerů, anebo opět trumpíkovi lidé neodhadli sílu ničivé nálože a byla o trochu silnějšího ražení, než bylo třeba.

To víte, když se najíte hodně luštěnin tak někudy musejí ty přetlaky také unikat. No ovšem nikoli s takovou razancí…..

Posuďte prosím sami

5a) Omezenost poblitiků je děsivá

Moc dobře všichni víme, že když poblitici otevřou oči už lžou. Od rána do noci. A to neustále dokola. Ale to, že jsou tak dementní a nevědí co říkali před 11 lety je nepochopotelné i pro nemyslící občany.

Tím jenom potvrzují, že jsou pouhými herci, kteří musejí odříkávat scénář, který je jim předložen a vůbe nemyslet na to co vlastně povídají. A takový xi ndl ,no spíše xyndl, platíme z našich daní. Fuj tajbl. Přečtěte si jak jsou účinné roušky. Píše se rok 2009….

https://www.novinky.cz/zena/zdravi/clanek/rouska-pred-viry-nechrani-myti-rukou-ano-20127

pokračování

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.