Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Pro mnohé děsivý, ale naštěstí to byl jenom sen. Snad…..
  Dnes v noci se mi zdál sen. Pro mnohé děsivý, ale naštěstí to byl jenom sen. Snad…..

  Dnes v noci se mi zdál sen. Pro mnohé děsivý, ale naštěstí to byl jenom sen. Snad…..

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije
  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

 • Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina
  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

Marného okénko Q2.Q9.2Q2Q. Ještě něco k podzemí

AKTUALIZACE Q9:27…..dle vaší diskuze Vás zajímá právě svět pod našima nohama. Z nějakého nedopatření se dostal jeden zajímavý odkaz do koše….

QQ:QQ  Q7:54

1) Pravdu nám začínají publikovat i v televizi

Přesto že film je v určitých částech dosti zavádějící a záměrně nepravdivý, má značnou vypovídající hodnotu.

Rovněž bych se chtěl tímto omluvit čtenáři a diskutujícímu nebovid, kterému zapadl záhadně odkaz do koše. Podívejte se na zajímavý film, který Vám prozradí mnohé o čem zde píšeme dlouhou dobu.  Jedná se o podzemní města a tunely. Zajímavé že najednou o záhadných chodbách hovoří rychle i v televizi. I když možná jiným způsobem. Pravda se nedá zadržet. Dole najdete můj koment k filmu.

VIDEO ZDE

Vzhledm ke skutečnostem o kterých zde nemohu hovořit, je nutné podívat se na film. Ve filmu je čtenářům tadesca objasněno několik dotazů, které jste na mně včera kladli.

Tunely o kterých se na začátku filmu hovoří, byly udělány buď americkou vládou s pomocí mimozemské civilizace ci vojskem USA za trilióny dolarů. A právě jmenované tunely a města byly pod našima nohama. Ve filmu přiznávají, že města a chodby či tunely jsou pod celým světem. Byly právě zneužity na pěstování lidí ze skumavek popřípadě laboratoře s kradenými dětmi používány na výrobu ADRENOCHROMU.  Dnes z větší části už neexistují.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zajímavá část je právě ve 24 minutě. Výletníci na lodi viděli bílou osobu na ostrově ( mnoho lidí ) a když vstoupila do hory, zavřely se za ní velké „dveře“ 3x 1,5 metru. Otevírají se také rezonancí vzkazu (sezame otevři se) Mnohokráte jsem psal, že pohádka je pravdivější než celý svět dohromady. Zbytečné ale lidem vykládat, kdo nezažil, neuvěří. Pokusy vyfotit člověka či nahrát na film kamerou byly zbytečné, naše technika je neumí vyfotit.

Další zajímavý moment byl v 27:40 vykládá o lidech, kteří zde žijí přes sto let. Je to přesně těch 999 let o kterých mluvil i Prezident trump.

Rád bych jenom doplnil, že ve filmu vzpomenuté skleněné tunely, nejsou těmi skutečnými o kterých jsem psal včera v okénku. Jsou naprsto jiné. Zde nefunguje žádný počítač a ani fotoaparáty, proto nelze cokoliv vyfotit. Je to tedy odpověď pro čtenáře. Stěny budouv nacházejících se pod zemí, stejně jako tunely jsou naprosto hladké. Když přejedete prsty po jakékoliv stěně v podzemním městě, prsty brní a jemně kloužou po stěnách.

Ve všecch tunelech a městech svítí neustále velice příjemné světležluté světlo a nikde nevidíte zdroj. Je to podobné světlo, jaké vystupuje z hor Afganistánu v noci. Ruští vojáci ho tam denně vídávali. Mimo jiné cestující v letadlech přes Afgánistán musejí stahovat okénka. Je to nařízení u mnoha společností…..

Takže skleněné tunely a města vysoce konstruktivních civilizací jsou jiné než ty, které byly ve filmu ukázány. Tam by nepotřebovali reflektory. Brzy se možná i o těchto městech a tunelech začne hovořit. Jen na doplnění. Pravděpodobně jsou to města civilizace atlantíďanů, která je zde zanechala neporušené s možností se zde vrátit…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Tisková konference německé MIMOPARLAMENTNÍ vyšetřovací komise ohledně koronaviru

V sousedním Německu se konečně lékaři naštvali a začínají bojovat proti vládě. Není normální, co se s podvodným zabíjecím virem KTERÝ NEEXISTUJE, odehrává. I když video je asi 3 měsíce staré, je stále aktuální a možná aktuálnější než dříve.

VIDEO ZDE

 

Oproti tomu se v Řecku začínají odehrávat brutání represe proti těm, kteří roušky nenosí popřípadě popírají coronavirus. Hrozí jim až 5000 EURO pokuta či vězení!!!!!

Začala zde CORONAVIROVÁ DIKTATURA.

3) Odhalení zločinců zneužívajících děti nabírá na rychlosti a všichni musejí být potrestáni

Kult „Devátý kruh“ a 50 000 chybějících dětí z Kanady, USA, Argentiny a Evropy

Zapečetěné vatikánské dokumenty odhalují jeho satanské rituály

Vzhledem k současnému (červen 2017) skandálu, kdy třetí nejvlivnější muž Vatikánu, kardinál George Pell, byl obviněn z pedofilie, vyzdvihujeme znovu následující článek:

Poznámka redakce České exopolitiky na úvod: Vážení čtenáři, protože se z různých zdrojů množí odhalené informace o satanských rituálech na dětech a o obětování dětí i v tzv. západním světě, přinášíme vám i my (od ledna 2016) další podněty na toto téma. Když jsme však posledně (2015) zveřejnili články o této tematice (konkrétně https://www.exopolitika.cz/ocite-svedectvi-muceni-a-vrazdy-deti-nizozemskym-kralovskym-dvorem/2729 ) už jsme byli až ve svém domově obtěžováni uprostřed noci a dále proběhlo několik přímých silných útoků na technické umístění těchto stránek (hosting) ze zahraničí. Zbrklým kritikům, kteří za vším hledají ruskou propagandu, můžeme pouze opáčit, že čas prokáže, kolik z těchto obvinění ze satanismu je pravdivých…

Rašínovi 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Očití svědci dosvědčují: papež František znásilnil a zavraždil děti

Minulý měsíc jsem hlásila, že papež František, jezuité a církev Anglie budou stíháni za obchodování s dětmi a za genocidy. Královna Anglie již byla shledána vinnou předchozím soudem.

Zde se nachází, jak se tento soud rozvíjí:

Tento článek byl založen na dnešním exkluzivním rozhovoru s Kevinem Annettem z Mezinárodního tribunálu pro zločiny církve a státu (International Tribunal into Crimes of Church and State) – co se týče soudního stíhání během tohoto týdne u Soudního dvoru mezinárodního společného práva (International Common Law Court of Justice nebo ICLCJ) v Bruselu. 1

Pokračování článku zde

 

tm komentuje

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
138 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře