Aktualizace 12:45

…..je mi smutno u srdce, když vidím, jak na Slovensku a v Česku musejí lidé trpět. Díky zločinným, nenažraným politikům, kteří nikdy nebudou mít dosti „papírků“ na svém kontě. Je totiž bezedné. Navždy bezedné. Jsou nemocní. Celý život se honí za papírkovou chimérou a pak zemřou. Zanechávají za sebou velká utrpení….

QQ:QQ Q5:55

1) Zajímavá data přišla z Itálie

Od našeho zpravodaje z Říma, se kterým jsem včera delší dobu telefonicky hovořil, jsem dostal velmi zajímavá data. Začněme těmi smutnými, zároveň destruktivními, a pak přejdeme na ty konstruktivní.

Od zítřka má platit v Itálii opět totální uzavření země (lockdown), který ochromí stejné odvětví jako na jaře. Počítají s nedozírnými a nenávratnými škodami v cestovním ruchu, hotelech, restauracích a mnoha jiných odvětvích. Nebude se smět vycházet, pouze na nutný nákup, a i cesty autem mají být omezeny. V Neapoli a jiných městech jsou už dnes velké demonstrace.

Dle našeho informátora v diplomatických službách nám bylo sděleno také následující. Údajně je v Itálii nachystaný „převrat.“ Má být sesazen CONTE a na jeho místo by měl být dosazen opět Salvini, který pro národ udělal mnoho.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Další zajímavou zprávou mně vyrazil dech. Prý je ve Francii připraven také vojenský převrat, který by se měl uskutečnit v dalších dnech či týdnech, sám přesně nevěděl. Má být sesazen Macron. Na moji otázku, kterou jsem zaměřil na Le Pen, mně sdělil, že zatím se neví, jestli by nastoupila na jeho místo. Asi nebyla dotazována. Neví…

Ovšem ta nejlepší zpráva přišla nakonec. A měl jsem z ní největší radost. Kolega našemu korespondentovi z Říma poslal na mobil vzkaz, který Vám zde také předkládám. Je z Ruska.

Moje italština není až tak dobrá, když tak mě někdo prosím opravte.

Dle putinových slov válka začala

Služebníci Rothschildů pronikli do vašich vlád, vašich médií, vašich institucí. Nepodléhejte jejich trikům. Rusko nezůstane se založenýma rukama a nedovolí, aby jeho evropští bratranci byli zavražděni a odlidštěni. Fikce skončila. Válka začala. Musí zvítězit pravda a spravedlnost.

Není vyloučeno, že do slovenského parlamentu se dostala výše uvedená slova či tweet Prezidenta putina a pár posluhovačů ďábla ihned požádalo NATO o pomoc. Ještě ale nevědí, že všemu bude jinak. Chudáci. Dle mého názoru ani sbalené kufry slovenského diktátora a slovenské diktátorky nebudou k ničemu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Potvrzení o podvodném COVIDu z 11.Q1.2Q17

Zločinci v Americe z řad DE – BILLA GATESE, OBAMY, FAUCIHO a jiných satanistů věděli o přípravě epidemie COVID na Ameriku a celý svět. Dlouho připravovaná akce od roku 2010 (psali jsme o tom) byla dopředu avizována Prezidentu trumpovi a on o ní věděl. Proto je tak klidný a hraje jejich hru po svém.

Fauci dále uvádí: „Není žádné pochybnosti o tom, že za vlády Prezidenta trumpa vypukne překvapivě infekční epidemie, se kterou bude Prezident konfrontován.

 

 

3) SOCIOPAT MATOVIČ SA PRIZNAL, ŽE OKLAMAL CELÉ SLOVENSKO A PROSÍ O PREPÁČENIE (1.11.2020)

…..tak pomatenec skřet MAŤOVIČ plivne lidem do obličeje, pak je zmlátí a nakonec se omlouvá. Tímto přiznal svoji vlastní vinu, nátlak na lidi v době nouze a porušení zákonů. Podepsal si svůj vlastní ortel před vojenským tribunálem, před který bude v brzké době pravděpodobně postaven? Pokud tomu nebude jinak?????….

Vydírání, psychický nátlak, nátlak v nouzovém stavu a mnoho dalšího!!!!! A to tvrdí že to musel udělat z důvodu ABY SI LIDÉ „NĚCO UVĚDOMILI“????? Psychopat, šílenec jsou příliš slabá slova na jeho adresu. Brzy však skončí….

Svoje priznanie Igor dopĺňa prekuknuteľnými blábolmi, aby podvod „dobrovoľného“ testovania ospravedlnil.

Ten se nedá naprosto ničím na světě ospravedlnit. Tak daleko ale psychopat nevidí a neumí ani myslet. Je to loutka v rukou DEEPSTATU. A také tak skončí.

Zde si poslechněte jeho pomatenou omluvu.

https://www.facebook.com/301098150329493/posts/1074746259631341/

 

Děkujeme nicku lukas za zaslání vzkazu od časopisu Zem a Vek:

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.